אורגזמה של הערמונית – טקטיקות שיעניקו לי שחרור נפשי עם אורגזמה של הערמונית

אם אתה חושב על טקטיקות שיעניקו לך שחרור מוחץ עם אורגזמה של הערמונית, יש לך מזל. יש עיסוי שיספק לך את התיקון. העיסוי המענג הזה משמש גם בתחום הרפואי. הם משתמשים בטכניקה זו כדי לעזור למשותקים ולסובלים ממחלות ערמונית לשחרר את הבלוטה שלהם מתכולת הנוזל שלה.

אתה יכול לעשות את זה עם השותף שלך או שאתה יכול פשוט לעשות את זה בעצמך. אם יש לך בן זוג לעשות את זה איתו, עליך ליידע אותו לגבי הדרכים הנכונות לעשות את עיסוי הערמונית. זוהי הפעילות שתגרה את הערמונית לשחרר את הנוזל שלה, או את האורגזמה של הערמונית בפועל. אני לא באמת יכול להגיד מה יותר קל, להיות עם בן זוג או לעשות את זה לבד. אני מאמין שזה בסיס כל מקרה לגופו. עם זאת, איתי, אני מוצא לעשות את זה עם המאהב שלי הרבה יותר מאושר.

כדי לעשות זאת בעצמך, אחד החסרונות יהיה המיקום. לקח לי לא מעט זמן למצוא את התנוחה שלא תאמץ את הרגליים. אם יש לך את זה עם בן זוג, אתה יכול פשוט לכרוע ברך בזמן שהשותף שלך יכול להכניס את היד שלו בין הרגליים שלך. אתה יכול גם פשוט לשכב על הגב, בזמן שהם מגרים את הערמונית והפין שלך בו זמנית.

היתרון של לעשות את זה לבד הוא שאתה בשליטה. אתה יודע מה גורם לך להרגיש טוב, מה מגרה אותך, ואתה יכול בקלות לבצע התאמות כדי להתאים לצרכים שלך. כמו כן, אם יש לך מצב רוח, אתה יכול פשוט לעשות את זה בכל עת. אם יש לך בן זוג, הם רק תלויים בתגובה שלך. זה עשוי לקחת קצת זמן עד שהם יקבלו את הטכניקה שתפתיע אותך. יתר על כן, אם הם לא במצב רוח, ייתכן שלא תהיה לך אורגזמה של הערמונית שאתה רוצה.

אז, אפילו יש לך בן זוג שיעזור לך בעיסוי, עדיין חשוב שתהיה לך את המיומנות לעשות את עיסוי הערמונית בעצמך. רק עם מעט תרגול, תקבל את המיקום והטכניקה לספק לעצמך אורגזמה מעוררת נפש. אני חייב לומר שהשחרור הזה הוא הרבה יותר אינטנסיבי בהשוואה לאורגזמה הרגילה שיש לי. אני מכיר גם גברים שנשבעים בעדות הזו.

עיסוי הערמונית מפתה מאוד מכיוון שהוא עשוי גם מקצות עצבים רגישים רבים. בדיוק כמו קצות העצבים המרכיבים את ראש הפין שלך. לכן, אתה צריך להיות ממש זהיר ועדין כשאתה עושה את עיסוי הערמונית הזה. ודא שגופך נקי היטב, וציפורניים קצוצות. אלה חשובים כי אתה תחקור את החלק הפנימי של פי הטבעת שלך.

זה יעזור לעשות שימוש בטכניקות נשימה לפני שאתה עושה את העיסוי. פשוט שאפו ונשפו כדי להקל על המתח על השרירים. אם השרירים שלך מתוחים, יהיה לך קשה לעשות חדירה. העזרה הבאה שבה אתה עשוי להשתמש היא חומר סיכה. זהו כלי נוסף שיעזור לכם להפיג את המתח. כל שעליך לעשות הוא לשים כף של חומר סיכה ולשים אותו על האצבע ופי הטבעת.

אל תמהר לגעת בערמונית שלך בניסיון הראשון. אתה יכול פשוט להכיר את התחושה של צורך לגעת בתחתיתך. לאחר כמה תרגול, תבחין שהחדירה תתרחש באופן טבעי.

אז הנה, אני מאחל לך שיהיה לך כיף כשאתה משתמש בטקטיקות האלה שיעניקו לך שחרור מרגש עם עיסוי הערמונית.

Leave a Comment