אח ואחות פתחו עסק… “התפתחות הטכנולוגיה השפיעה גם על התזונה של אנשים” – חדשות טובות מקוקאלי

היזם הצעיר Şahin – Melike Kuran אמר כי יש ביקוש רב לתנורי איירפרייר מובנים שתפקידם לבשל אוכל באדים: “בעבר, אוכל היה מבושל בתנורים שחורים, כיום מבשלים ארוחות בריאות בתלת מימד. תנורים. מי שרוצה לצפות במשקל ובכולסטרול שלו מעדיף כיום תנורים מובנים. “התפתחות הטכנולוגיה שינתה כעת את התזונה של אנשים”. אמר.האחים Şahin – Melike Kuran, שפתחו באיזמיט חברה למכשירי חשמל ביתיים קטנים ותנורים מובנים, נתנו תקווה ליזמים עתידיים באומץ לבם כשנכנסו לעסק בתקופה שבה הבעיות הכלכליות היו הקשות ביותר לבעלי מלאכה. בעוד Şahin Kuran ציין כי מכשירי Airfryer מובנים הפכו חיוניים במטבחים עם פונקציית קיטור, Melike Kuran ציין שהרצון של היום להרוויח כסף קל עם מדיה חברתית גובר על כישרון ונוער משעמם.

“הביקוש של ספורטאים וגברים הוא גדול”

שאהין קוראן תיאר את התהליך היזמי: “כשרציתי לפתוח חברה, חשבתי במקור על מכשירי חשמל ביתיים קטנים, אבל כשראיתי את הביקוש לתנורים מובנים, רציתי להתמקד במכירת שניהם. יש לנו תה, קפה, טוסטרים ומכשירי עיסוי במקום העבודה. יש גם תנורים מובנים. בשבוע שעבר נסעתי לאומרגה מה עם אחותי Melike. התחלנו את השירות ב-Cemil Karakadım Caddesi מס’: 20/B.” הוא הסביר את הסיבות לבחירת המגזר.

‘כי זה דל קלוריות’

קוראן אמר שהמזון דל הקלוריות הוא יתרון: “יש יותר ביקוש לחתונות מובנות בחודשי הקיץ כי יש הרבה פעילות בחתונה, אבל זה מאט בחורף”. כמעט אף אחד כבר לא משתמש בפלטת חימום. ישנם גם Airfyers בעלי פונקציית בישול דלת שמן, ויש גם כאלו שיש להם גם פונקציות דלת שמן ובישול בקיטור בצורת תנורים. אנשים גם מרגישים שעדיף לקנות את שתי היחידות המובנות במקום לקנות אותן בנפרד”. הוא דיבר כך.

“הביקוש של ספורטאים וגברים הוא גדול”

קוראן אמר שמגוון רחב של אנשים, מסטודנטים ועד ספורטאים, מעדיפים תנורים עם פונקציות קיטור, ואמר: “מכיוון שקל מאוד לנקות אותו ומעשי, זה מועדף על ידי עקרות בית וגברים כאחד. הביקוש הגדול ביותר למובנה הוא בקרב גברים. מוצרים אלו מוסיפים אווירה שונה לחלל בו הם נמצאים, לא רק כמוצרי מטבח, אלא גם כקישוט, ניתן לומר שהם יצירות אומנות בפני עצמן. זה מושך את תשומת הלב של אנשים. “תקציבים מועדפים גם על אלה שגרים לבד, סטודנטים ובעיקר בעלי עסקים”. אמר.

“בזמנים הישנים, אוכל בושלו בתנורים שחורים”

“המוצרים האלה אינם פופולריים להשוויץ, אלא בגלל שהם בריאים”, אמר קוראן והוסיף, “ה-Airfyer משתמש במערכת תלת-ממד. ל-Airfyer יש גם פונקציית קיטור נטולת שמן לחלוטין. מי שרוצה להתבונן במשקל שלהם כולסטרול, כיום הם מעדיפים תנורים מובנים. אנחנו רואים שהטכנולוגיה משפיעה גם על התזונה של אנשים. “בעבר אוכל היה מבושל בתנורים שחורים, אבל כיום מבשלים ארוחות בריאות בתנורים תלת מימדיים”. הוא הדגיש את הכוח של טֶכנוֹלוֹגִיָה.

‘לא להצגה, אלא לבריאות’

קוראן אמר שלאנשים אכפת יותר מבריאותם מאשר זכויות התרברבות ואמר, “זו הסיבה שהם מבוקשים מאוד על ידי ספורטאים. “זה הופך את זה לאטרקטיבי יותר לאנשים, הם לא קונים את זה רק כדי להשוויץ, וזה גם מאוד חשוב שהאוכל יתבשל בריא”, אמר.

“קניתי את זה בזול ותיקנתי את זה”

בהצהרה כי עליית המחירים במגזר תלויה לחלוטין בדולר, אמר קוראן: “מוצרים אלו נקבעים בדרך כלל במחיר ממוצע של 26-27 אלף לירה. הסיבה למחירים הנמוכים שלנו היא שזה עתה נכנסתי למגזר הזה, ובהתחשב בתנאים הכלכליים, קניתי את המוצרים הללו במחירי מרץ. במצב כזה, מחירי המפעלים אינם מה שהיו אז, כי מוצרים לבנים תלויים לחלוטין בדולר”. הוא הסביר את הצעדים הכלכליים.

“בתקופה זו הם שמחים לקנות מציאות”

אזרחים צריכים להיות חסכנים בקניות, אמר קוראן: “כל עוד אני שומר על המחיר קבוע עד סוף השנה, הם יכולים לעשות כאן קניות כלכלית ובריאות”. בשוק זה, מכירת מוצרים בריאים וזולים משמחת את המבקרים ואנשים מעדיפים זאת בקניות. אנשים צודקים גם כי יש עלייה כללית במחירים בכל מגזר”. אמר.

“קניית חומרי גלם היא קשה מאוד עבור חברות”

בהתייחס לבעיות העומדות בפני חברות טורקיות העוסקות בייצור מקומי, אמר קוראן: “המפעל שלנו שמייצר מוצרים מובנים הוא מטורקיה, Milen Built-in, אבל הם קונים גם חומרי גלם מחו”ל. מכיוון שהדולר משתנה כל הזמן, הוא משפיע על המפעל, הסוחרים והלקוחות כאחד. נירוסטה משמשת כחומר גלם למוצרים אלו. הבריאים בקבוצה זו הם נירוסטה וזכוכית. כהמלצה לאזרחים, בנוסף לזולים, אני ממליץ גם על מוצרים איכותיים בריאים וזמינים במחיר הנמוך ביותר. כל מוצר שהם קונים מכל חנות, הם צריכים להימנע מאלה שמזיקים לבריאות האדם. “אני ממליץ שהם יבחרו את צוות השחקנים.” אמר.

“למדתי את תרבות האחיזם מאבי”

בהצהרה כי למד את תרבות האהי הישנה מאביו כשעבד עם אביו בצעירותו, אמר קוראן, “המסחר חשוב מאוד לא רק לסוחרים אלא לכולם, אבל מה ואיך אתה מוכר חשוב יותר. מה שאתה מוכר היום, אתה צריך לעמוד מאחוריו כשאתה מוכר אותו. אבי, İrfan Ahmet Kuran, הוא גם סוחר לשעבר ומייסד אגודת Kocaeli Ahi.” אמר.

“תעסוקה והכרת תודה הם חשובים, השאר זה חובה”

למדתי אומנות מאבי, גם לו הייתה חנות בתעשייה ושירת קבוצת רכבים כבדים. הלכתי אליו ואבי היה המורה שלי למלאכה. למדתי תרבות אהי מאבא שלי, אני שמח שלמדתי את זה ממנו, עברו מאז 21 שנה. אני לא בהכרח צריך למכור את זה ולהרוויח כסף, מה שלא יקרה, אני מאמין בזה. לדעתי, אחרי שאדם נותן הכל, מה שנשאר זה אושר והכרת תודה. אתה צריך להיות אסיר תודה על מצבך.” הוא סיים את דבריו במילים.

“נשים חייבות להרוויח את הכסף שלהן”

Melike Nur Kuran הצהירה כי הגשימה את חלומה עם אחיה: “סיימתי את לימודיי באוניברסיטת קוקאלי, המחלקה לניהול משאבי אנוש. עבדתי בעבר בחנויות אחרות. המשפחה שלי תמכה בי גם במהלך הלימודים וגם לפני. אחי ואני שנינו רצינו לקחת אחריות דרך העבודה. אני חושב שאנשים צריכים לעבוד בעצמם בין אם ההורים שלהם נותנים להם כסף או לא. לא רציתי להפסיק לעבוד כי לאבא שלי היו אמצעים, תמיד רציתי להפיק. לאחי ולי יש רוח יזמית, כולנו ארבעה אחים”, אמר.

‘מדיה חברתית לשכוח מכישרון’

“נשים צריכות להרוויח את הכסף שלהן”, אמרה קוראנובה והוסיפה: “אני בעיקר בעד שבנות צעירות יעבדו, אני חושב שכל אחד צריך לעמוד על הרגליים”. יש הרבה אנשים סביבי בגילי שלא רוצים לעבוד ורוצים להרוויח כסף בעבודות קלות. במיוחד, אני רואה התרגשות עצומה מהיותי יוטיובר ותופעת מדיה חברתית. אני חושב שזה מעוור את הצעירים. כמעט כולם רוצים להגדיל את העוקבים ולקבל פרסומות יומיות ושבועיות. “אני עדיין לא חושב שחיים מהסוג הזה פירושו לייצר.” אמר.

“חוץ מאלה שמעודדים זאת על ידי ייצור”

באומרו שמי שמשלבים את הכוח של המדיה החברתית עם עבודתם מרוויחים יותר את עצמם ואת סביבתם, אמר קוראן: “הם מקדמים ומרוויחים כסף, אבל עדיין לא מייצרים כלום, לא מרוויחים לא מהכישרונות שלהם ולא מכוחות המוח שלהם. עם זאת, ישנם גם משפיעני מדיה חברתית שהקימו מותג או פוריים בנושא. קבוצה זו כוללת את מי שמייצרים ומשתמשים במדיה חברתית, מלבד יזמים כמו זה שמנסים בעיקר להרוויח כסף על ידי ניצול תמונות ויזואליות.

‘אח ואח לעשות את עבודתו’

בהצהרה שהם יצאו לדרך יחד בעידוד אחיו, אמר קוראן: “עבר שבוע, יצאנו למסע עם אחי, הוא יותר מאחי, הוא כמו אבא שני שלי. הוא בטח בי ואני בטחתי בו הרבה. הוא תמיד תמך בי בחיי המשפחה והעסקים שלי. אני מאוד אוהב את האחים האחרים שלי, אבל לאחי שאהין יש מקום מיוחד בלב שלי. אם הייתי לבד, אולי לא הייתי כל כך אמיץ. כשהחוויות שלו ושלי התאחדו, תמכנו זה בזה. לא יצאנו להרוויח כסף מהיר, אנחנו לא יודעים מה צופן העתיד, אבל לא פתחנו עסק להרוויח כסף גדול בפרק זמן קצר. “נכנסנו למגזר הזה כי רצינו לנהל עסק משלנו”. הוא סיים את דבריו במילים.

Leave a Comment