איך אני יכול להפוך את הפין שלי לגדול ומוצק יותר?

לפין מוצק וגדול יותר יש צורך לשפר את זרימת הדם, לנקות כלי נשאי דם ולעבוד על שיפור גודל הרקמות בפיר הפין ויש דרכים בטוחות וטבעיות שבאמצעותן אפשר לגרום לזה לקרות. הפין הוא איבר שאין לו שרירים, זהו מבנה המורכב מוורידים, עורקים, רקמות ועצבים, כל אלה בשילוב בפקודה של המוח עובדים יחד כדי לספק זקפה לביצוע פעולת התעלסות. גודל הרקמות ויכולת ספיגת הדם שלהן קובעים את הגודל והמוצקות של איבר המין הגברי בעודו זקוף.

בגלל הזדקנות, תזונה לקויה, חוסר פעילות גופנית או הרגלים רעים כמו אוננות יתר אנשים רבים מאטים את זרימת הדם לאיברי המין וגם בגלל חסימת כלי דם כמות הדם המסופקת לאיברי המין בזמן עוררות גם מפחיתה מה שמפחית בהדרגה גודל הרקמות והתוצאה היא זקפות חלשות ופחות. חלק מהאנשים עלולים לרכוש בעיה זו מלידה עקב תת תזונה או מבנה גוף נמוך. יכול לנבוע מכל סיבה שרקמות זקפה קטנות בגודלן, עצבים חלשים וורידים דקים או חסומים יכולים להפוך את גודל הפין לקטן ואת הזקפות חלשות.

כדורים להגדלת צמחי מרפא יכולים לעזור לזכר להפוך את איבר המין שלו לגדול ומוצק יותר, גלולות אלו הן צמחיות ולכן אין להן השפעות רעות על הגוף ומכילות מרכיבים כמו ג’ינגקו בילובה, עלה סרפד, דקל מסור, מוירה פומה ו-L-ארגינין. מרכיבים צמחיים אלו משלימים את הגוף עם רכיבי תזונה וחומצות אמינו הכרחיות כדי להסיר מחסור ולקדם הפרשה הורמונלית טובה יותר להגברת החשק המיני והתחושה באיברי המין. גלולות אלו מנקות את כלי הדם ומעודדות זרימת דם לאיברי המין הנדחפים לרקמות הזקפה כדי להפוך אותן לגדולות יותר ולספק זקפה מוצקה יותר. גלולות אלו מרחיבות גם את נפח הוורידים על ידי פינוי והרחבתם במהלך זקפות, כדי להרחיב את גודל האיבר הגברי.

מלבד כדורים אלו, שמנים וקרמים צמחיים כמו שמן Mast Mood משמשים גם כמריחה מקומית לקידום זרימת הדם ולחיזוק תפקוד הרקמות והעצבים של איברי המין הזכריים. לתוספי תזונה אלה בשימוש מקומי יש את היכולת לנקות את מחסום העור ולהשפיע על החלקים הפנימיים כמו רקמות הפין והוורידים ולגרום להם להתרחב. התרחבות זו גורמת לגדילה בגודל הפין להגדיל אותו, הגידול בנפח הוורידים והרקמות מאפשר ליותר דם לזרום פנימה ולהיספג ברקמות כדי לספק זקפה מוצקה יותר.

עיסוי איבר גברי עם שמנים צמחיים מוגדלים הוא טיפול מצוין להפיכת הפין לגדול ומוצק יותר בזמן קצר מאוד בהשוואה לשיטות אחרות. עיסויים עוזרים מאוד בניקוי ורידים והרחבת רקמות כדי ראשית, לקדם זרימת דם ללא הפרעה וטובה יותר, ושנית, לקדם יותר ספיגה של דם על ידי רקמות מורחבות. עיסויים ייעשו בזהירות ותוך שימוש בטכניקה נכונה כדי להשיג תוצאות מהירות, ג’לקווינג ובלונים הן שתי טכניקות אשר שימשו רבים להשפעות הרצויות. השמנים והקרמים הצמחיים טובים מאוד גם להגברת הסיבולת ולתת משך זמן ארוך יותר של זקפות כדי להפוך את ההתעלסות לכיף יותר ומלא בהנאה.

Leave a Comment