איך בדיוק לעסות את השדיים?

איך בדיוק לעסות את השדיים שלך לתוצאות הטובות ביותר?

בהתאם לגודל ורגישות השדיים שלך תבחר בטכניקות עיסוי שונות. לפני שתתחיל את השגרה שלך, חשוב לזכור לא למתוח או להפעיל לחץ מופרז על השדיים שלך מכיוון שהדבר עלול לפגוע בגמישות העור שלך. שימוש בקרמים או בשמנים אתריים יסייע גם במניעת חיכוך במהלך העיסוי.

אם את אישה בעלת עור רגיש של השד, אז חשוב לבצע רק את העיסויים העדינים יותר. לבעלי שדיים פחות רגישים, ניתן לצאת לשגרת עיסוי נמרצת יותר, אך במקרה שתרגישו אי נוחות, יש להפסיק מיד. עיסוי חזה צריך בכל הנסיבות להיות מהנה ומרגיע.

שיטות העיסוי השונות יכללו שפשוף וכן סחיטה ולישה עדינה. כל השיטות הללו יביאו לעלייה בזרימת הדם בשדיים וכן לניקוז נוזלי הלימפה.

נשים רבות נהנות לעסות את החזה שלהן לאחר אמבטיה או מקלחת כדי לנצל את החום והלחות בעור. גם חימום הידיים לפני העיסוי יעיל מאוד שכן אנרגיית החום הנוספת יכולה להועיל לרקמת השד.

כדי להתחיל, הנה כמה טכניקות עיסוי שתוכל ליישם באופן מיידי.

עיסוי 1.

העיסוי הראשון מתבצע על ידי הנחת הידיים מתחת לשדיים. כעת שפשפי את השדיים שלך בתנועה מעגלית ובכך הזיזו את השדיים בידיים תחילה בתנועה לכיוון המחשוף ואז שוב בכיוון ההפוך. טכניקת עיסוי זו תגביר את זרימת הדם לשדיים ומועילה לרקמת השד. יש נשים שנהנות משימוש בשמנים אתריים כדי לקדם ניקוז לימפה כמו עץ ​​התה או קמומיל להרפיה.

עיסוי 2.

העיסוי השני שלנו יעיל מאוד בניקוז עודפי נוזלי הלימפה. בעזרת קצות האצבעות, תרצה למקם אותם רק על הקו החיצוני של הפטמה ולאחר מכן לבצע משיכות רדיאליות כלפי חוץ לעבר אזור בית השחי. אין למתוח את הפטמה במהלך העיסוי הזה ותמיד כדאי להיות מודעים לעור הפטמה הרגיש במהלך כל העיסויים. הימנעו במידת האפשר ממתיחה של עור זה לכל כיוון.

עיסוי 3.

לבסוף, הנחת כפות הידיים על החלק התחתון החיצוני של השדיים, תרצה לעשות תנועות מעגליות קטנות מבלי להזיז את העור על השדיים. תנועות אלו צריכות להיות כלפי מעלה ואז לכיוון המחשוף ושוב למטה. שוב אל תעביר את הידיים על הפטמה שלך מכיוון שהדבר עלול לגרום למתיחה.

לא ייקח הרבה זמן עד שתתחילי להרגיש תחושת עקצוץ חמימה באזור השד שלך. זוהי העלייה בזרימת הדם אשר גם מזינה את הרקמה וגם תגביר את ניקוז הרעלנים מהשדיים שלך. על מנת להפיק את המרב משגרת העיסוי שלכם, חשוב לבצע אותה מדי יום.

בתחילה תבחין בשיפור רק במרקם ובגוון העור, אך עם הזמן תבחין גם במיצוק של הרקמה ואנשים רבים העידו גם על עלייה בגודל החזה. אם שגרת עיסוי השד שלך נעשית בשילוב עם תרגילי חזה ותוספי צמחים, תוכלי להבחין בעלייה הרבה יותר מהירה בגודל וכן שיפור בקווי המתאר.

Leave a Comment