איך הצלחתי לגדל את השדיים שלי ב-2 מידות גביע תוך 3 חודשים

האם אי פעם חלמת לזכות בלוטו ואז בעצם זכית בה? או, האם אי פעם באמת באמת רצית שמשהו טוב יקרה ואז זה קורה?

הייתי מאוד לא מרוצה מגודל השדיים שלי כשהייתי בת 17 (מי לא?), אבל ידעתי שלי קטנים ממה שהם צריכים להיות לגילי והייתה לי הרגשה שהם לא הולכים לקבל הרבה גדול יותר אם הטבע היה הדבר היחיד שעבד בשבילי.

אפילו אחותי הצעירה הייתה גדולה ממני וזה היה די משפיל. אני לא עסוקה במראה שלי יותר מרוב הבנות הרגילות בגילי (אני בת 20 עכשיו), אבל באמת רציתי שיהיו לי חזה קצת יותר גדול ממה שעשיתי.

ביליתי הרבה זמן באינטרנט בקריאה על זה ונראה היה שיש לא מעט מוצרים שיכולים לעזור לי. חיפשתי וקראתי הרבה ביקורות, חלקן טובות, רובן רעות, ולבסוף עליתי על העצבים לנסות אחת.

קראתי הרבה דברים על מסטיק שהגדיל את גודל החזה אז חשבתי שזו התשובה.

אמא שלי חשבה שזה מצחיק אבל כשהייתי בת 18 היא הייתה מוכנה לעשות הכל רק כדי לסתום לי את הפה ולכן היא נתנה לי להשתמש בכרטיס האשראי שלה באינטרנט (זה היה עניין גדול בבית שלנו).

החבילה הגיעה לבסוף כשבועיים מייסרים לאחר מכן ואני זוכרת שפירקתי אותה בחדר שלי והתחלתי לעיסה של חודשיים. התוצאות היו די צפויות, אולם עדיין הייתי צעיר מספיק כדי לחשוב שזה פשוט לוקח קצת יותר זמן מהצפוי. ובכן חודשיים (האספקה ​​הראשונית שלי) עברו ולא קרה הרבה. השדיים שלי נעשו קצת יותר מוצקים, אבל זה היה בערך זה – וזה כנראה היה הטבע שפשוט עשה את שלו.

הייתי מדוכא נורא אבל זה עתה הפכתי לצרכן קריטי – לעולם לא ינצלו אותי יותר!

עד שניסיתי שוב – עם מוצר אחר – הפעם קרם. מרחתי את הקרם הזה כל כך הרבה שיכולתי להחליק דרך חורי המנעול! זה היה אמור להתחיל לעבוד בעוד 30 יום, אבל 60 יום אחר כך עדיין הייתי רק אני – אין שינוי, אין הבדל, כלום! יכול להיות שנפלתי בזה שוב? אין סיכוי!

כן.

מכיוון שעבדתי עכשיו בלונה פארק ענק במפלי הניאגרה יכולתי להרשות לעצמי להשקיע עוד קצת כסף בדבר הזה, אז בשלב הבא ניסיתי כדורים שהבטיחו לחלוטין הצלחה. הם היו מוצלחים בסדר – הצליחו לגרום למערכת העיכול שלי להתכווץ תוך כדי החוויה הראשונה שלי עם מיגרנות! שלחו את החבר’ה האלה לארוז.

התייאשתי – לגמרי. אין יותר שטויות אינטרנט בשבילי. אֵיִ פַּעַם!

עדיין הייתי משוכנע שחייבת להיות דרך לעשות זאת מבלי לקנות חזיות מרופדות. הייתי די קנאי לגבי החיפוש שלי אבל אף פעם לא מספיק קנאי אפילו לשקול ניתוח. אמא שלי הייתה הורגת אותי בכל מקרה. היא הייתה בערך בסוף איתי ועם האובססיה שלי.

הבועט היה בחוף הים עם אחותי ועם חבורה של חברים בתחילת הקיץ. פשוט לא השוויתי והייתי אומללה לחלוטין – כרגיל כשלכולם היו שדיים גדולים ממני, כולל כמה מהבנים.

עשיתי עוד המון מחקר ולבסוף התקבעתי על מערכת שמשלבת כדורים, קרם ותרגילים/עיסוי. המוצר פרסם שהשדיים שלי יתחילו לגדול תוך 30 יום.

הם לא – זה לקח בערך 45 יום!

השדיים שלי למעשה הפכו לשמינים יותר, מוצקים יותר, גדולים יותר – 2 גדלי כוסות שלמים תוך 3 חודשים! זכיתי בלוטו! עשיתי את התרגילים, לקחתי את הכדורים ומרחתי את הקרם בטירוף וזה עבד! זה עבד.

בחיים שלי לא הייתי כל כך מאושרת, משהו באמת עובד! השדיים שלי גדלים, וכבר נאלצתי לקנות חזיות חדשות. אנשים שמו לב – ואני יודע שכן, כי הם מסתכלים עליי אחרת. אל תבינו אותי לא נכון – אני לעולם לא אהיה פאם אנדרסון – אבל אני אהיה מאושר!

זה לא היה על סקס, או בנים, או להיות טוב יותר מכל אחד אחר. זה היה רק ​​על זה שאני רוצה משהו וסוף סוף השגתי אותו.

אם את שוקלת דרכים לגדל את השדיים שלך ולא רוצה להתעסק עם מוצרים יקרים שפשוט לא עובדים בקר בבלוג שלי כדי לגלות מה עבד ומה לא.

Leave a Comment