איך לבצע עיסוי לינגהם

אם לא שמעתם על עיסוי לינגאם, כנראה שאתם לא בקיאים במין טנטרי. לינגם מתורגם מילולית ל”שרביט של אור” בסנסקריט, אבל זה אומר “פין” בטנטרה. אנשים שרוצים לקבל אורגזמות מרובות (כן, גברים ונשים כאחד) הם מעריצים ענקיים של טנטרה. עיסוי תחתון חושני זה שייך ללוטריוס ברחבי העולם במשך מאות שנים. הרעיון מאחורי עיסוי לינגאם הוא משהו שגברים אוהבים – פולחן לפין על ידי אוהביהם. זהו הביטוי האולטימטיבי של אהבה, ואחת מטכניקות העיסוי הגברי האירוטיות ביותר המוכרות לאדם. לדעת זאת, קל להבין מדוע התרגול הטנטרי הזה הפך למועדף בקרב גברים, והנשים שאוהבות אותם.

עם עיסוי לינגאם, אתה צריך להתחיל בקבלת מצב הרוח הנכון. התחל בכיבוי הרדיו, שכירת בייביסיטר וכיבוי הטלוויזיה. הדליקו כמה נרות ריחניים, שימו מוזיקה מרגיעה או חושנית, ועמעמו את האורות. ערכו את המיטה שלכם והשתמשו בסדינים רכים ומשיי. כדאי גם להשקיע בכמה שמני עיסוי ברמה גבוהה, אם עדיין אין לכם אותם. תגיד לחבר שלך להיכנס למקלחת לשטיפה מהירה חמה. מקלחת חמה מרפה את השרירים ומכינה אותם לעיסוי ארוטי. שניכם צריכים להיות עירומים.

התחל את עיסוי הלינגאם שלך בנשימה משותפת, ביחד. הביטו זה בעיניים של זה, ולאט לאט תתלהבו מינית. לאחר מכן, בקש ממנו לשכב על הבטן, ולעשות לו עיסוי גוף מלא. עבדו מכפות רגליו עד לקרקפת, והתאמצו כדי לגרום לו להירגע לחלוטין. הפוך אותו, והשלם את העיסוי. חשוב להשאיר את הירכיים והירכיים הפנימיות אחרונות, מכיוון שזו גם הקנטה וגם דרך טובה יותר להרגיע אותו.

מוכנים להתחיל את החלק המהנה? בקש ממנו רשות לגעת באיבר מינו. פשוט תשאל, “אפשר לגעת בלינגאם שלך?” כשהוא אומר כן, קחו בקבוק שמן עיסוי, ומשחו בו את איבר מינו ואשכיו. התחל לעבוד סביב הפין והאשכים; אל תלך ישר לפין שלו עדיין. עסו באיטיות את האשכים, ברכו אותם בעדינות. לאחר מכן, הנח את ידיך אל הפרינאום שלו, ועסה אותו. זה יכול להיעשות עם משיכות כלפי מטה או משיכות מעגליות. אמוד את תגובותיו; אם הוא סובל מכאבים, התרחק ועשה זאת בעדינות רבה יותר.

לאחר שתסיים עם הפרינאום, הניח את ידיך על איבר מינו. התחל על ידי יצירת “o” עם האצבעות שלך ומשיכת אותו ביד אחת מבסיס הפין ועד לקצה, החלק את היד שלך מהאיבר שלו, ואז החלף ידיים. המשך לעשות זאת, החלף ידיים בכל פעם שאתה עושה זאת. לאחר שתעבדו עליו, תפסו את איבר מינו והתחילו לשפשף את הידיים סביב הלינגם שלו כאילו אתם מציתים אש. לאחר מכן, התחל לעסות את ראש איבר מינו. אתה יכול לעשות זאת בתנועת “מיץ” תוך החזקת הפיר, או פשוט לעסות את העורלה כנגד קצה הזין שלו. הדבר שחשוב לזכור כאן הוא לשנות ללא הרף את שיטות העיסוי.

כשהוא מתקרב לאורגזמה, משוך לאחור ומתחיל מחדש בעיסוי הפין. אתה יכול למעשה להכיל את האורגזמה על ידי לחיצת הפין בחוזקה, החזקת קצה הלינגם שלו בין האגודל והאצבע למשך כחצי דקה. המהלך הקטן הזה יכול למנוע ממנו לשפוך, גם אם הגיע לשיא השיא. אם תעשה זאת 5 או 6 פעמים, האנרגיה המינית שהוא יצבור תהיה אינטנסיבית להפליא. כשהוא מוכן לשיא, עסו את איבר מינו ואל תפסיקו. יש אנשים שיתחילו להשתמש בפה שלהם כדי להשיג תוצאות טובות עוד יותר. הוא יפלוט מאוד בכבדות, ועלול אפילו להתעלף לאחר שתסיים. לאחר שהגיע לשיאו, הסר לאט את הידיים ותנו לו להתחמם בזוהר הפוסט-אורגזמי.

Leave a Comment