איך לגרום לאישה שלך להוט ומוטרד – אז היא תקפוץ עליך

חלום של כל גבר הוא ללמוד איך להפוך את האישה שלך להוטה ומוטרדת כדי שהיא תקפוץ עליו כשהוא יעבור בדלת. אם אתה תוהה איך לגרום לאישה שלך לחמם ולטרוח למקום שבו היא לא יכולה לחכות עד שתיכנס לחדר השינה אז אתה בהחלט רוצה לקרוא את המאמר הזה במלואו. נדון כיצד להפוך את האישה שלך לוהטת ומוטרדת כדי שהיא תקפוץ עליך. אנו מקווים שעד שתסיימו לקרוא את המאמר הזה תגלו את הסוד שעוזר להדליק נשים.

נשים שונות בהרבה מגברים. הם דורשים הרבה יותר תשומת לב מגבר. רוב הגברים יכולים להידלק על ידי משב רוח הנושב בכיוון הנכון. אחת הדרכים הטובות ביותר להדליק אישה היא לגעת בה בחושניות. נשים אוהבות שנוגעים בהן בעדינות ובמיניות. אין דבר יותר מרגש מלראות את החברה או אשתך נדלקים כשאתה מעסה אותה או מתנקש אליה קלות.

מתח מיני הוא המפתח. אם אתה יכול לבנות את המתח בגופה היא תהיה מוכנה לקפוץ עליך; והמגע והקול שלך הם הכלים המושלמים לבניית המתח המיני בגופה.

אם לא צברת מספיק מתח מיני בגופה; אז אתה יכול גם להשתמש במחמאות עם הקול שלך. נשים אוהבות שמדברים איתן מינית. רוב הגברים אף פעם לא לוקחים את הזמן לעשות את זה ולכן הם מפספסים את אחת הדרכים החשובות ביותר להפעיל את בן הזוג שלהם. אם אי פעם דיברת איתה מינית; אז אתה יודע מה כוח הקול שלך יכול לעשות. אתה יכול אפילו לספר לה על הדברים שהיית רוצה לעשות לה ועל הדברים שאתה רוצה שהיא תעשה לך.

להקניט אותה גם נשים אוהבות להתגרות בהן. אמור לה שהיית נותן לה אותו במקום ציבורי; עם זאת, יש כל כך הרבה אנשים בסביבה שהיא לא יכולה לקבל את זה. כל אחד רוצה את מה שהוא לא יכול לקבל ונשים אינן שונות. כשתכנסו לפרטיות של הבית שלכם, תתפלאו עד כמה היא נדלקה לאורך כל הלילה רק על ידי הקמת מחסומים. זה עבד לי מצוין בעבר, וממשיך לעבוד.

כשאתה מגיע הביתה קח אותה בזרועותיך כאשר שניכם עירומים ושוכבים יחד על הצדדים והתחילו לשפשף את הדגדגן שלה בעדינות עם האצבע המורה. תתפלאו עד כמה היא תאהב את תשומת הלב המיוחדת שהיא תהפוך אתכם על הגב ותפזר אתכם מיד.

אם מצאתם מאמר זה על “איך להפוך את האישה שלך לוהטת ומטרידה כדי שהיא תקפוץ עליך” מועיל; בקר באתר שלנו למטה. הוא מלא בכל מיני עמדות מין ועצות שיגרמו לך ולבן זוגך להתלהב ולהתרגש הערב!

Leave a Comment