איך להגדיל את הציצים שלך

זה באמת אפשרי לקבל ציצים גדולים יותר באופן טבעי ללא הוצאות ניתוח. כמובן, המנתחים הפלסטיים לא רוצים שנדע זאת, אבל יש כמה דברים מאוד פשוטים שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הציצים שלך לבד בבית.

הנה כמה טיפים בסיסיים להגדלת ציצים באופן טבעי.

עיסוי חזה

עיסוי קל של רקמת השד יעזור להמריץ את מחזור הדם ולעודד את הרקמה להתרחב ולגדול. זה עובד טוב במיוחד כאשר נעשה בו שימוש בשילוב עם קרם לשיפור חזה באיכות גבוהה שנוסח במיוחד לגירוי ציצים גדולים יותר.

תן להם להשתחרר

במידת האפשר, הסר את החזייה שלך או לבש חזייה רופפת יותר. רקמת שד שמרוסנת בחזייה הדוקה לא יכולה להתרחב ולגדול אם היא מוגבלת כל הזמן. חזיות צמודות למעשה נקשרו לסרטן השד, אז אולי הגיע הזמן לחשוב מחדש על הצורך שלך בכל כך הרבה תמיכה במחלקת הציצים ולעזור לשדיים שלך להגדיל.

בלי לחץ

רמות מתח גבוהות מתמשכות יכולות להפריע לרמות ייצור ההורמונים של הגוף שלך ולכן להביס את המאמצים שלך להגדיל את הציצים. ודא שאתה ישנה מספיק ונסה כמה תרגילי מדיטציה פשוטים כדי לעזור להפחית את רמות הלחץ שלך ולעזור באיזון רמות ההורמונים שלך.

נטול קפאין

קפאין יכול למעשה לנטרל את המאמצים שלך ליצור ציצים גדולים יותר. קפה, תה, קולה ואפילו משקאות אנרגיה המכילים גוארנה יכולים להאט את המאמצים שלך לעורר את צמיחת הציצים. אם את נוטלת תוסף להגדלת חזה, קפאין יפעל כמשתן ולכן לתוספים תהיה השפעה פחותה כאשר הוא נשטף במערכת שלך לפני שהוא יספיק לעשות את עבודתו.

בחירות אוכל

אכילת תזונה בריאה ומאוזנת תעזור להפחית את השכיחות של צמיחת תאי רדיקלים חופשיים ברקמת השד. בחרו בירקות צבעוניים העשירים בנוגדי חמצון. אם אתה יכול, נסו לשלב מוצרי סויה, שום, שמן זית, ואפילו תה ירוק. בחירה בתזונה מאוזנת עשויה לעזור לך להשיג הצלחה גדולה יותר בהגדלת הציצים שלך.

גלולות להגדלת חזה

ישנן גלולות להגדלת חזה זמינות בשוק, שכולן מיועדות לקדם צמיחת ציצים גדולים יותר ללא הבעיות והעלויות של ניתוח. אתה יכול למצוא תוספי תזונה רבים דרך הפה וקרמים לשיפור החזה המעודדים גירוי של רקמת השד.

ניסוי וטעייה

בעוד שמותג מסוים של פורמולה טבעית לצמיחת חזה עשוי לעבוד ממש טוב עבור אישה אחת, ייתכן שלא תהיה לו השפעה על אחרת. הסיבה לכך היא שכולנו שונים פיזית ולכולנו יש חילוף חומרים ורמות הורמונליות שונות בתכלית. חשוב שתמשיך לנסות עד שתמצא את האפשרויות המתאימות לך במטרה שלך לגדל ציצים גדולים יותר באופן טבעי.

על ידי ויסות רמות ההורמונים שלך באמצעות העצות שתוארו לעיל, תצליחי לעזור להגדיל את הציצים שלך בשילוב עם שימוש בכמה מהקרמים והכדורים הטבעיים לשיפור החזה הטבעיים הקיימים בשוק.

Leave a Comment