איך להוציא שמן עיסוי מהסדינים

נמאס לך לזרוק סדינים כי הם מוכתמים נורא על ידי שמן עיסוי? האם אי פעם עישנו סדיני העיסוי שלך לאחר שיצאו מהמייבש? אני יודע איך אתה מרגיש כי הייתי שם! במהלך השנים, אם אוסיף את כל יריעות העיסוי שזרקתי, יהיה מספיק כדי לספק מלון בגודל בינוני. שלא לדבר על שריפות המייבש! בלי צחוק, יום אחד בנסיעה הביתה במכונית שלי, התחלתי להשתעל מהעשן שהגיע מהמושב האחורי של המכונית שלי. פרה קדושה, הסדינים שלי עלו באש! בהתחלה האשמתי את זה במייבשי הטמפרטורה הגבוהים במכבסה אבל עכשיו אני יודע יותר טוב. אם נמאס לך לרוץ דרך גליונות עיסוי כי הם נהרסו מכתמי שמן או סימני צריבה מהמייבש, הנה מה שאני מציע:

אם אתה עסוק מספיק ואתה יכול לכסות את התקורה, אני ממליץ להשתמש בשירות מצעים. זה נהדר במיוחד מכיוון שאינך צריך לבלות את זמנך במכבסה או שיש לך חשבונות חשמל גבוהים מכל השימוש הנוסף במכשירים בבית. כמו כן, אם הסדינים מוכתמים או נקרעים, זו לא הבעיה שלך. החיסרון העיקרי של זה הוא שאתה צריך שיהיה לך מיקום משרדי בפועל. שירותי המצעים לא יעבירו עד הבית, הם רוצים לאסוף ולהחזיר במקום עסק. הבאמר הנוסף הוא שאתה צריך להתחייב למכסת משלוחים שבועית. המשמעות היא שעליך לשלם עבור גיליונות חדשים מדי שבוע, ללא קשר לשאלה אם מיצת את האספקה ​​הקודמת שלך. אני יכול להציע שאם אתה בכל זאת רוצה ללכת בדרך זו, צור קשר עם מישהו שכבר יש לו חשבון עם שירות מצעים ואז תוכל לעזור לפצל את העלויות.

אז ניסיתי את שירות המצעים דרך חבר שיש לו מרפאת דיקור וזה היה בסדר. רציתי לחזור לכבס את הסדינים שלי כדי שלא אצטרך להטריד את החבר שלי בכל פעם, נגמרו לי הסדינים. הפעם, עשיתי קצת מחקר כדי לגלות איך להוציא את שמן העיסוי מהסדינים ולהפסיק להרוס את הסדינים שלי אז נאלצתי לזרוק אותם החוצה. לא נראה היה שיש הרבה מידע באינטרנט בנושא הזה, אז בין ניסוי וטעייה לשיחה עם חברים, הנה מה שהמצאתי.

1. התחל עם סדינים חדשים טריים. אני יודע שזה מרגיש בזבוז לזרוק סדינים, אבל אם הם נראים רע, זה נותן ללקוחות שלנו רושם עלוב. אם אתה לא יכול לסבול לזרוק אותם, אז תרום אותם למקום כלשהו. אני קונה גיליונות כיתה ממליצים בתעשייה. אלה שהמלונות ובתי החולים ושירותי המצעים משתמשים בהם הם בדרך כלל גיליונות T-180. אני אוהב לקנות את אלה שיהיו הכי קרובים שאפשר להגיע למידות של יריעות תאומות. הם אולי נראים נוקשים אבל הם מתרככים מהר יותר ממה שאתה חושב שהם ירככו.

2. לפני השימוש הראשון בסדינים יש לשטוף אותם במים חמים ולייבש אותם לחלוטין. הם יהיו נחמדים ורכים כשהם יוצאים מהמייבש. לאחר שתשתמש בסדינים שלך בפעם הראשונה, זה הזמן שבו חשוב לעקוב אחר ההוראות הבאות.

3. שטפו את כל הסדינים שלכם במים חמים.

4. שטפו רק 3 סטים של סדינים יחד בכל פעם. אתה רוצה שהסדינים שלך יתנקו אז הימנע מלמלא את המכונה שלך.

5. הוסף מגבת לכביסה עם הסדינים שלך. אני תמיד מניח בצד את מגבות הרחצה הבהירות שלי ואת מגבות הידיים כדי לזרוק עם הסדינים שלי. הם עושים עבודה יפה בקרצוף השמן מהסדינים.

6. אם הם נראים מעט בצד שמנוני, מוסיפים 1 קופסה רגילה של סודה לשתייה בגודל רגיל. כשאני מוסיפה סודה לשתייה, אני בדרך כלל אוהב להוסיף איתה קופסה קטנה של מי חמצן. הסודה לשתייה והפרוקסיד מהווים משחה נהדרת לניקוי והבהרה.

7. כתמי טיפול נקודתי על סדינים ותנו להם לשבת זמן מה לפני השלכתם לכביסה. הם תמיד יכולים ללכת בעומס הבא.

8. החליפו את חומרי ניקוי הכביסה שלכם, בדיוק כמו הצטברות שמפו, אני חושב שגם את סבון הכביסה צריך לסובב. לפעמים, אני משתמש בסבון כביסה ולפעמים, אני משתמש בסבון כלים עם מסיר שומנים.

9. הימנע לתת לסדינים שלך לשבת עם שמן זמן רב מדי. שמתי לב שאם אני נותן לסדינים שלי לשבת יותר מדי לפני שטיפתם, יהיה קשה יותר להוציא את השמן מכיוון שהוא התקבע. כמו כן, היזהר מלאפשר לסדינים מלוכלכים להיות חשופים לאור שמש ישיר. אם הסדינים שלכם יושבים באור שמש ישיר, השמש תשרוף את השמן והוא ישקע בסדינים שלכם. זה יריח מעופש ולעולם לא תוכל להוציא אותו.

10. תלו את הסדינים לייבוש. זה כנראה לא יהיה פופולרי בקרב אנשים רבים, אבל זה מה שהציל אותי מלזרוק עוד גיליונות. אתה אף פעם לא רוצה לשים את דפי העיסוי שלך במייבש כי אם לא הוצאת את השמן בפעם הראשונה, אתה תקבע את השמן בסדינים וזה יכול לגרום לשריפות עתידיות במייבש שלך. יום אחד נסעתי הביתה ומצאתי את המכונית שלי מתמלאת בעשן. כפי שמתברר, הסדינים שלי עלו באש במושב האחורי של המכונית שלי. אני מקווה שזה לעולם לא יקרה לך! אם יש לך סדין שהתייבש אבל הוא לא נראה נקי כמו שאתה אוהב, זרקו אותו לעומס הבא של הסדינים עם כוס מסיר כתמים.

שוב, גישה זו לא מתאימה לכולם, אבל אם אתה מעדיף לשטוף את הסדינים שלך, כך תוכל לשמור אותם במצב טוב לאורך זמן. אני מקווה שזה יעזור לך במסע שלך להוציא את שמן העיסוי מהסדינים שלך.

Leave a Comment