איך להיפטר מכתמי גיל ופגמים כהים בזמן לעונת הקיץ

זה מאוד מתסכל שיש כתמי גיל וכתמים כהים בעונת הקיץ. אתה לא יכול ללבוש את הבגדים שאתה רוצה ללבוש. אנשים רבים גם מבלים זמן רב בניסיון להסתיר את פגמי העור הללו.

אתה כבר לא צריך להתמודד עם כתמי גיל וכתמים. התרופות הפשוטות הבאות יכולות לעזור להיפטר מבעיות העור הללו בזמן לעונת הקיץ:

1. מערבבים עגבנייה אחת בשלה וחצי כוס מיץ ליים. יוצקים את התערובת בצנצנת קטנה ומוסיפים שמן קיק. מערבבים היטב את החומרים. החל טיפול זה על כתמי גילך או כתמים כהים. עסו בנדיבות את הטיפול כדי שהעור שלכם יוכל לספוג אותו טוב יותר תנו לו להתייבש במשך שעה לפני שתשטפו אותו.

מה שהופך את העגבנייה ליעילה הוא היכולת הטבעית שלה להקל על חידוש רקמות הדרמיס. מיץ ליים, לעומת זאת, מכיל חומצת לימון שיכולה להבהיר כתמים כהים ויכולה לעכב את ייצור המלנין. שמן קיק הוא תרופה ישנה המשמשת לטיפול בכתמי גיל. זה גם עובד היטב בהחדרת לחות הדרמיס.

2. מבשילים פפאיה אחת בגודל בינוני עד שהיא הופכת לדייסתית. קולפים אותו ומסירים את הגרעינים. חותכים את הפפאיה לקוביות. הנח אותו בבלנדר שלך. מערבבים חצי כוס מיץ לימון ושתי כפות יוגורט. מערבבים את המרכיבים הללו יחד.

הפפאיה מכילה אנזימים מלבינים שיכולים להעלים תאי עור מתים ויכולים לעזור לעכב את ייצור המלנין. זה למעשה עובד היטב בהרגעת גוון העור שלך. מיץ הלימון מכיל חומצת הדר שיכולה להקל על חידוש שכבות העור. זה עוזר להיפטר מהשכבות הכהות של העור כך שרקמות עור צעירות ולבנות יותר יכולות להחליף אותן. ליוגורט יש תכונות לחות שיכולות לגרום לדרמיס להיראות תוסס ומטופל.

3. התחייבו לשימוש בקרם לחות מלבין המורכב מ-Extrapone Nutgrass, Phytessence Wakame ו-CynergyTK. יש למרוח קרם לחות אנטי אייג’ינג זה פעמיים ביום כדי להפחית את המראה של כתמים כהים.

Extrapone Nutgrass הוא חומר הלבנה יעיל. מומחים גילו שהוא יכול לכוון לכתמים כהים ולהפחית אותם עד 45% במהלך השבועיים הראשונים לשימוש. הוא מכיל גם תכונות מרככות שיכולות לחות לחלוטין את הדרמיס.

Phytessence Wakame הוא סוג של אצות ים שיכול לעכב אובדן פתאומי של חומצה היאלורונית. חומצה זו חיונית לשימון סיבי קולגן. כאשר סיבי קולגן משומנים כראוי, הם לא נפגעים בקלות. זה ימנע אז הופעת כתמי גיל נוספים.

CynergyTK הוא מה שאתה צריך כדי לשמור על מוצקות הדרמיס. מרכיב זה הוא מקור טוב לקראטין. קראטין הוא חלבון פונקציונלי שיכול לעזור להגביר את ייצור הקולגן.

Leave a Comment