איך להכין קרצוף גוף לקפה קל בבית!

יופי עשה זאת בעצמך הוא בהחלט הטוב ביותר, ואין דבר מספק יותר מהיכולת ליצור מוצר יופי מותאם אישית ממרכיבים שאולי יש לך במטבח שלך! לקפה עצמו יש מגוון יתרונות יופי, כך שאם אתם רוצים להפיק את המרב מתרופת היופי הביתית שלכם, מומלץ להשתמש בקפה כמרכיב.

אחת הסיבות העיקריות לכך שקפה יכול לשמש כמרכיב יופי היא משום שהוא מספק שפע של נוגדי חמצון. אם אתה מקווה לטפל באופן מקומי בעור שלך, תמיד מומלץ להשתמש במרכיבים נוגדי חמצון מכיוון שהם יחדרו לתוך תאי הפנים שלך כדי לנטרל נזקים של רדיקלים חופשיים. נזקי הרדיקלים החופשיים מגיעים ממגוון מקורות חיצוניים, כמו זיהום, חשיפה לשמש ועישון. אחד היתרונות העיקריים לשימוש בקפה במוצר טיפוח מקומי הוא מכיוון שהוא יגן על התאים בפנים שלך מפני הזדקנות מוקדמת וקמטים.

עם זאת, הנה מתכון קל לשימוש ליצירת תרופה ביתית לשפשפת גוף לקפה שתוכל להשתמש בה כדי לטפל בעור שלך ולמנוע קמטים!

רכיבים:

o 2/3 כף. שמן חיוני

o 1/2 כוס סוכר

o 2 כוסות קפה

התחל על ידי ערבוב כל שלושת המרכיבים הללו יחד בקערה גדולה. זה יהיה הבסיס לקרצוף גוף הקפה שלך. אתה יכול להשאיר אותו כפי שהוא, או שאתה יכול להוסיף מרכיבים אחרים כדי לטפל באמת בעור שלך. שקול להוסיף קינמון כדי לתת ריח נחמד לקרצוף שלך, סוכר חום כדי לספק מרקם גס יותר לקילוף, תמצית וניל לריח מתוק יותר, או שמני בושם אחרים כדי ליצור תערובת ריח. זו הזדמנות עבורך להיות יצירתי בהכנת קרצוף גוף קפה מותאם אישית משלך.

חשוב מאוד להיות מודע לכל מרכיבי טיפוח העור שאתה עלול להיות אלרגי אליהם כדי שלא לגרות את העור שלך. אם יש לך עור רגיש, אתה גם צריך להיות זהיר מאוד בשימוש בשמני בושם. לשמנים האלה יש ריח מרענן, אבל אם יש לך עור רגיש, אז אתה יכול להחליף את השמן האתרי במתכון בשמן עיסוי. חשוב מאוד לשמור על העור שלך מוגן, במיוחד אם יש לך פוטנציאל להתפרץ או להתעצבן.

סיבה אחרונה לכך שמועיל כל כך להשתמש בקפה במוצר יופי היא כי יש בו קפאין. קפאין פועל כמרחיב כלי דם, כך שהוא יהדק את פני העור כדי להפחית את הצלוליט ולהפוך את העור למוצק יותר. אם שמתם לב, מוצרי טיפוח רבים בשוק משתמשים בקפה כמרכיב אנטי צלוליט מכיוון שהוא מייצב ומרענן את העור באופן מיידי. זוהי תועלת מדהימה שתוכלו לקבל ממרכיב שתוכלו למצוא בתוך ארון המטבח שלכם, וקחו בחשבון שלקפה יש מגוון יתרונות בריאותיים ויופי ולכן הוא הבחירה המושלמת עבור תרופת יופי ביתית!

Leave a Comment