איך להשיג עור זוהר כמו הכוכבים

סלבריטאים וכוכבי קולנוע תמיד נראים מושלמים עם עור זוהר וחיוך יפה כשהם על השטיח האדום. גוון העור היפה הזה הוא משהו שצופים כמוך חומדים מכל דבר אחר. איפור הוא תשובה אחת לשאלה איך להשיג עור זוהר; אבל תשובה הרבה יותר טובה היא שמירה על אורח חיים מאוזן. כאשר תשנה את אורח החיים שלך לטובה, בריאות העור שלך אוטומטית תהיה טובה יותר והוא יזהר מבפנים ללא עזרת איפור, מה שיוצר פעמים רבות יותר בעיות לעור שלך. להשיג את אורח החיים הזה זו גם לא עבודה קשה; פשוט תבצע כמה שינויים ובקרוב אנשים ישאלו אותך עצות איך להשיג עור זוהר כמו שיש לך.

פילינג

הצטברות של שומן ותאי עור מתים על הפנים והגוף שלך היא מכשול אחד לקבלת עור יפה. זו הסיבה לקלף עם מקרצף עדין כל יום כדי להסיר את תאי העור המתים האלה ולעזור לעור העמום שלך להחזיר את חייו בחזרה. כאשר אתה מקלף, קל לעור שלך לספוג את קרמי הלחות ותחליבים אחרים שבהם אתה משתמש כדי להפוך את העור שלך לבריא יותר. כאשר אתם משלבים שגרת פילינג זו במשטר היופי היומיומי של טיפוח העור, וודאו שאינכם מגזימים מכיוון שהיא עלולה לייבש את עורכם.

קרמים ומסכות

כדי להצעיר עור עמום חסר חיים, חשוב מאוד להשתמש במסכות וקרמים המעניקים לו לחות יחד עם התחדשות. נקבוביות הדוקות, פגמים מופחתים ועור חלק הופכים למציאות כשאתה משתמש במסכות עור. לגבי אילו סוגים להשתמש, קנו את אותם קרמים ומסכות עור שיש בהם ויטמינים, עשבי תיבול ושמנים מרגיעים. לאחר פילינג, השתמשי בקרמים ובמסכות כאלה כדי להגדיל את כמות הלחות שתיספוג בנקבוביות העור שלך. זה ישלים את השמנים האבודים ויעשה את העור שלך בריא מבפנים.

לאכול נכון ולישון

התשובה לאיך להשיג עור זוהר טמונה במה שאתה אוכל וכמה זמן אתה מכה את השק. לקבלת עור בריא, חשוב מאוד שתאכל נכון ותישן טוב; עובדה שרבים מאיתנו מתעלמים או לא מודעים לה. לכו על משקאות ומזונות בריאים והעור שלכם יראה את ההשפעה של אורח חיים כה טוב. התזונה שלך צריכה לכלול מזונות עשירים בוויטמין C כמו פלפלים צהובים ואדומים, תותים, תפוזים ולימונים. רכיב תזונתי נוסף להפיכת העור לבריאות הוא אומגה 3 והמזונות העשירים בו הם זרעי פשתן, אגוזי מלך וסרדינים. חשוב גם לישון נכון; אם אתה לא ישן מספיק, יהיו לך בעיות כמו התפרצויות אקנה, יחד עם עור חסר חיים ומשעמם.

להשלים

איפור אולי אינו התשובה הטובה ביותר כיצד להשיג עור זוהר, אך עדיין יכול לשפר את העור שכבר בריא שלך במידה רבה. אם כבר שינית את אורח החיים שלך ורואים את התוצאה בצורה של עור בריא, אז השתמשי במעט איפור כדי לקבל את המראה השטיח האדום שתמיד רצית. התחל עם ברונזר בהיר שיגדיל את גוון הזהב ולאחר מכן ישווה אותו עם בסיס התואם לגוון העור שלך. כדי לקבל את המראה הזוהר מנשק השמש ללא נזק מקרני UV, השתמשי בשיזוף עצמי. לבסוף, זכרו להסיר את האיפור הזה לפני השינה כדי שהנקבוביות בעור לא ייסתמו.

שגרת טיפוח עור לילית

למשטר היופי היומי שלך צריך להיות קטע לטיפול בעור הלילה. הדבר הראשון שצריך לעשות לפני השינה, הוא להשתמש בתכשיר ניקוי קרם עמוק כדי להסיר כל סימן של איפור ולאחר מכן לשטוף את הפנים במים נקיים וקרירים. לאחר מכן יש למרוח טונר; בחר אחד המושלם לסוג העור שלך. השתמש בכרית צמר גפן כדי למרוח את הטונר על הפנים שלך ולאחר מכן השתמש בקרם לחות כבד כדי לעסות את העור שלך. עבור אזור העיניים העדין, השתמש בקרם עיניים. לבסוף, הסר עודפי קרם לחות מהפנים שלך עם טישו.

Leave a Comment