איך לעסות להקלה על כאבי ראש?

אנו יכולים להרגיש שהאזור בו מתרכז הכאב הוא הראש. עיסוי בתנועות סיבוביות ולחץ עדין. העבר את האצבעות למרכז המצח לכיוון הקרקפת. זה יעזור להפיג מתחים ולהפחית מתח ועייפות מוגברים.

עיסוי מקדש

אזור נוסף שיעזור להקל על כאבי הראש הוא הצד של הראש, הרקות. עסו עם האגודלים על ידי לחיצה עדינה על אזור הצל בתנועות סיבוביות. אתה תרגיש את כאב הראש שלך פוחת ככל שזרימת הדם שלך עולה.

מעל הגבה

כדי להקל על עייפות העיניים וכאבי הראש, לחץ בעדינות את האצבעות על אזור הגבות ועסה בתנועות סיבוביות.

עיסוי צוואר

מתח בצוואר יכול לעיתים קרובות לגרום לכאבי ראש. אתה יכול להקל על המתח בצוואר על ידי הנחת האגודלים בבסיס הצוואר והזזתם לאט כלפי מעלה.

עיסוי כתף

על ידי הזזת הכתפיים למעלה ולמטה, זה יקל על הכתפיים ויעזור להקל על הכאב הלוחץ על ראשך.

עיסוי של החלק האחורי של הראש

הרפיית השרירים בחלק האחורי של הראש עם האצבעות או מכשיר לעיסוי תעזור לך להירגע. ריכוך העצבים והפחתת המתח מפחיתים את כאב הראש. הגברת זרימת הדם, הפחתת מתח והפגת מתחים תקל על כאב הראש שלך.

אם כאב הראש שלך כרוני ויש לך בעיה רפואית, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך. למרות שעיסוי מתון בבית הוא דרך יעילה להירגע, לטיפול בבעיות שיגרמו לתוצאות חמורות, יש צורך בהתייעצות עם רופא מומחה.

תפקיד העיסוי

הפחתת מתח השרירים, הגברת זרימת הדם והרגעת עצבים טובים לכאבי ראש. זוהי אחת השיטות היעילות לניהול מתח.

טכניקות עיסוי

אתה יכול להשתמש באגודלים או בכלי עיסוי. אתה יכול להירגע על ידי עיסוי הראש שלך בתנועות סיבוביות ללא לחץ מוגזם כדי לא לגרום ליותר כאבים.

זמן שימוש

בעת עיסוי, 20 עד 25 דקות יספיקו. אתה יכול להגדיל או להקטין את הזמן בהתאם לנוחות האישית שלך. אם תחזרו על העיסוי במרווחי זמן קבועים, לא תרגישו כאב ראש, מתח, עייפות או עייפות לאורך זמן.

שמני עיסוי

בעזרת שמנים צמחיים או עיסוי, ניתן למנוע גירוי בגוף במהלך העיסוי ולהגביר את השפעת העיסוי.
שמן רוזמרין, שמן מנטה, שמן לבנדר יכולים לעזור לשמור על בריאות הגוף. התייעץ עם הרופא שלך כדי ללמוד על אלרגיות ורגישויות בגוף.

סביבה מרגיעה

עיסוי בסביבה רגועה ונוחה יכול להפוך את העיסוי ליעיל יותר. אווירה מרגיעה, אור מעומעם, מוזיקה עדינה, קטורת בוערת יעזרו.
זוהי שיטה ריאלית וקלה להקלה על כאבי ראש וכאבי ראש בבית או בסביבה טבעית. לבריאותך חשוב לפנות לרופא מומחה במקרה של כאבי ראש חזקים או כרוניים.

Leave a Comment