איך לעשות עיסוי חזה לחזה מוצק יותר?

עיסוי חזה הוא דרך קונבנציונלית לשפר את גודל החזה שלך. שימוש בעיסויים כדי לשפר את גודל החזה שלך הוא יתרון כפול. בעוד שלשימוש בעיסויי חזה אין תופעות לוואי, הם גם מבטלים את הצורך בניתוח ולכן חתכים בגוף.

יתר על כן, אף גוף זר לא מוזרק לגוף, ובכך מפחית את הסיכון לבעיות כלשהן לאחר גיל מסוים.

עיסוי חזה הוא מושג המשמש נשים במזרח מאז מאות שנים. זהו תהליך פשוט שניתן לעשות בפרטיות הבית שלך. שנית, זהו תהליך קל ולא לוקח יותר מכמה רגעים לבצע.

השד מורכב מרקמות ושומן שומן. עיסוי מוצק ונכון עוזר לגוון את הרקמות הללו ולמצק אותן. זה נותן לשדיים מראה בריא וטבעי יותר. לכן זה מוביל לשיפור והגדלה של גודל החזה.

בעיות נפוצות אחרות כמו חזה נפול ופטמות הפוכות ניתנות למאבק בקלות על ידי טכניקות עיסוי חזה נכונות ומדויקות. לבסוף, עיסויי חזה מגדילים את הגוון ואת החזה ואת גודל החזה. זה יעבוד טוב כדי להגביר את הביטחון של האישה, והיא תרגיש טוב עם עצמה.

השד הוא איבר בגוף כמו כל איבר אחר. לכן, רוב הסיכויים שעם הזמן מצטברים בו רעלים וכימיקלים מזיקים אחרים. זה נכון במיוחד במקרה של אמהות מניקות. חלק מהנשים מניקות מתמודדות גם עם פטמות נפוחות, ולכן החלב לא יכול למצוא מוצא מהפטמה.

זה עלול להוביל לבסוף להטמעה של החלב בשד האם, מה שעלול להוביל לסכנות כמו הצטברות רעל או גושים בשד. עיסויי חזה מסייעים בדיגורציה של השד.

עיסויי חזה נתפסים כתרופה מניעתית ואבחנתית לסרטן השד. למרות שאין הוכחה קונקרטית לגבי היתרונות, היו אינדיקציות חיוביות.

תהליך

עיסוי השדיים הוא תהליך פשוט, ולא לוקח יותר מכמה רגעים. יתר על כן, זה יכול להיעשות על ידי האישה, ולמעשה אינו דורש עזרה מבחוץ. לכן, זה יכול להיקרא גם כאחת הדרכים הזולות ביותר להגדלה ושיפור חזה.

יש למרוח קרם חזה מתאים על השדיים לפני שהולכים לעיסוי חזה. לקרמים צמחיים שונים יש מרכיבים בוטניים המסייעים בשיפור החזה.

עיסוי חזה הוא תוכנית פשוטה של ​​ארבע נקודות.

(i) החל מהפטמה, דחף כלפי מטה עם שלוש האצבעות הארוכות של ידך. התנועה צריכה להיות איטית וכמעט חיננית לתוצאות טובות יותר. הקפד לא להפעיל לחץ כבד. הטריק הנכון הוא לשמור על מגע מתון, אבל על מגע ממושך.

(ii) לאחר ביצוע השלב הנ”ל, יש לעסות קלות את השד בפעולת לישה. החזיקו שד אחד בשתי ידיכם כדי לחפוף את השד. אל תפעיל לחץ כבד; להפסיק אם זה מתחיל לכאוב. החזק את השד שלך בצורה זו, המשך ללוש אותו מעט לזמן מה. סיים עם שד אחד, ולאחר מכן קח על השני.

(iii) השלב השלישי הכי חשוב לתת מוצקות עגולה לשדיים. החזק את השד שלך בדיוק כפי שעשית בשלב הקודם. אבל במקום לסחוט אותו החוצה, תן לו סוג של תנועה מסובבת. סובב את הידיים שלך (וכך את השד) בתנועה עם כיוון השעון, ואחריה תנועה שווה נגד כיוון השעון. המשך כך כעשר פעמים. לאחר מכן חזור על הפעולה עם השד השני.

(iv) לבסוף, פתח את כפות הידיים שלך על השד כך שהן לא יכסו את העטרה ופונות כלפי מטה. לאחר מכן הזיזו את כפות הידיים כלפי מטה כך שהאצבעות ישפשפו את משטחי הצד של השד. אסור לעשות זאת על הפטמה, מכיוון שהיא עלולה לקלקל את צורתה. המשך כך כעשר פעמים לכל שד.

אנשי מקצוע

יש מעסות חזה מקצועיות המציעות עיסויי חזה. יש להם טכניקה מוזרה, המכונה הרמת חזה. בהליך זה מרימים את השדיים לשמיים, תוך הנחת שתי ידיים על השד, מהצד העליון ועד התחתון. השד משתחרר כאשר הוא מתיחה מלאה. פעולה זו חוזרת על עצמה מספר פעמים.

סוג כזה של עיסוי מגביר את גמישות השד, וגם עוזר לשחרר את הרעלים בשד. המעסים מקפידים במיוחד גם על שרירי החזה, הממוקמים מתחת לעצם הבריח. שרירי חזה חזקים הם הבסיס לשדיים גמישים ובריאים יותר.

אמצעי זהירות

יש לנקוט באמצעי זהירות נאותים לפני ביצוע כל תרופה עצמית לגוף. עיסויי חזה הם תהליך פשוט מאוד שיכול להיעשות על ידי הפרט. עם זאת, זה חייב להיעשות בזהירות מרבית. עיסוי חזה לא תקין יכול למעשה להזיק, כמו פגיעה ברקמות הבלוטה שמחזיקות את השדיים שלך זקופים.

Leave a Comment