איך לתת לאישה אורגזמה שהיא תזכור לנצח

ניתן למצוא נקודות חמות מיניות בכל פינה ופינה של גוף נשי, אז אם אתה רוצה לדעת איך לתת לאישה אורגזמה שהיא תזכור לנצח, אז חקור, לטף ועורר את האזורים הארוגניים של בן הזוג שלך.

כל אישה מגיבה אחרת למגע באזורים הארוגניים השונים שלה, אז עורר את כולם וצפה בה מגיבה עד שתמצא מה גורם לה להרטיב, מתחנן לעוד ומגיע לשיא אורגזמי מדהים.

אם אתה רוצה שהסקס יהיה עוצמתי ועם אורגזמה מעוררת נפש, אל תשכח את האהבה והרומנטיקה, במיוחד אם הסיפוק צריך להיות הדדי. זכור שלהיות רומנטי זה לא מיושן ותקשורת חשובה מאוד אם אינך רוצה לפגוע בביטחון העצמי של בת הזוג או לאבד את החשק המיני שלה.

איך לתת לאישה אורגזמה שהיא תזכור לנצח זה הרבה יותר מאשר מעשה יחסי מין עבור אישה, אז תצטרך להשקיע זמן רב במשחק מקדים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אם אתה רוצה סקס נהדר, השביע את האישה שלך קודם והיא תתכופף לאחור כדי לרצות אותך.

אם אתה לא יודע על מה אני מדבר אז הנה כמה טיפים:

השתמש בשמן עיסוי חושני כדי לעסות לאט את כל גופה. לנשק את האוזניים, את העורף; אל תשכח לשים לב למה היא מגיבה הכי הרבה.

רוב הנשים אוהבות שמלטפים את החזה שלהן ומשחקים איתם, אבל אנא זכרו שאתם לא ממיצים תפוזים, מכיוון שזו תלונה נפוצה שגברים פשוט תופסים, לוחצים וממשיכים הלאה. אז תתחילו בעדינות ללקק, לנשק, למצוץ ולסחוט ואפילו לצבוט קלות, אבל לא חזק מדי עד שתבדקו את התגובה שלה.

הדגדגן אחראי לרוב האורגזמות הנשיות, אך נשים רבות מתלוננות שגברים רבים מבלים זמן בכל דבר מלבד גירוי דגדגן. לא תמיד קל למצוא, אבל שווה את החיפוש. השתמש בכלים שלך – הלשון, השפתיים, הפין והאצבעות עבור cnnilingus (מין אוראלי) כדי לעורר ולגלות ממה היא נהנית.

אם תשנה כיוון מהדגדגן לנקודת ה-g או תאט את הקצב כשהיא מתקרבת לאורגזמה תשמרו על עוררות, אבל תשברו את הרכבת האורגזמה הנשית השברירית, שבסופו של דבר תוביל לאורגזמה עוצמתית. אז אתה יודע עכשיו את השלבים הראשונים של איך לתת לאישה אורגזמה שהיא תזכור לנצח אבל אתה צריך ללמוד הרבה יותר.

Leave a Comment