אימון עיסוי בעזרת במבוק

טיפול עיסוי במבוק פיוז’ן הוא טיפול הספא האחרון והטוב ביותר שהגיע לתעשייה מזה שנים! זה קל ליישום וניתן לספק בקלות את ההכשרה לטיפול בעיסוי במקום שלך כדי למזער את הנסיעות לצוות שלך, ובכך להפחית את ההוצאות למינימום.

שיעורי אימון בעיסוי זמינים בכל רחבי הארץ המתמחים בעיסוי במבוק חם. במבוק-פיוז’ן הוצג במגזיני ספא מובילים ובפרסומים מסחריים, מה שהופך אימון עיסוי לעיסוי במבוק לביקוש גבוה.

נטלי ססיליה, במקור מניים, דרום צרפת היא המקור המקורי בארצות הברית לטיפול ספא חדש שהיא מכנה Bamboo-fusion. טיפול סימן מסחרי זה זוכה לביקוש גבוה על ידי ספא יוקרתי והוא צובר פופולריות. גב’ ססיליה משתמשת בחלקי במבוק חתוכים לצורות וגדלים שונים כהארכה של אצבעותיה במהלך טיפול עיסוי. היא גם “מחממת” את הבמבוק כדי לאפשר לחלקי הבמבוק לחדור ולהרפות את השרירים מהר יותר.

במקור היא גילתה את צורת העיסוי הזו במהלך טיפול עיסוי שבו הלקוח כל הזמן ביקש “לחץ עמוק יותר” על הטרפז העליון שלו (כתפיים). במשקל של קצת יותר מ-5 אינץ’ ורק 100 ק”ג, נטלי החלה לחוות כאב בידיה תוך חודשיים בלבד לאחר ביצוע העיסוי המסורתי. כמטפלת תאילנדית, נטלי עשתה לפעמים הליכה אחורית תוך כדי שימוש במוטות במבוק באורך של 6 רגל לצורך איזון. “כשעבדתי על האדון הזה שהיה בישיבה, עיניי תפסו את שני מוטות הבמבוק בהם השתמשתי לאיזון בהליכה חזרה. עלה לי הרעיון להשתמש באחד המוטות עבור טפוטמנט על הטרפז העליון שלו. אז אני עמד במרחק של מטר וחצי ממנו, נקש על כתפיו עם המקל הארוך מאוד הזה, והוא אמר לי שזה הרגיש ממש נהדר!”

תנועות חזרתיות קטנות שמבוצעות על ידי המטפל בעיסוי בעת ביצוע עיסוי מסורתי עלולות לגרום לפציעות שימוש חוזרות ונשנות כגון מנהרת קרפל. עם עיסוי במבוק-פיוז’ן, כלי הבמבוק מאפשרים למטפל לטפל בקלות בבקשות של לחץ עמוק. גב’ ססיליה מסבירה שהיא שמה לב שאחרי כמה טיפולי עיסוי במבוק, העור של הלקוחה יכול להיות גמיש יותר.

בשנת 2004, זמן קצר לאחר שהפכה למטפלת בעיסוי, גב’ ססיליה התחילה להשתמש בכלי במבוק וקש כדי לבצע עיסוי שוודי זורם. דמיינו מטפל מיומן שמשתמש בבמבוק מחומם כדי להמיס קשרים ומתחים בכל הגוף. כלים אלה בעבודת יד מעוצבים בהתאמה אישית כך שאפילו המטפל הקטן ביותר יכול לתת עיסוי רקמות עמוק יעיל אשר נוח על הגוף, הידיים ופרקי הידיים. מוצר אקולוגי ובר-קיימא זה מיוצר כיום על ידי עובדי עץ מיומנים, אולם כאשר גב’ ססיליה החלה לראשונה עיסוי במבוק, היא למעשה הכינה את החלקים בעצמה ביד.

ערכות כלי הבמבוק שלה התפתחו במהלך השנים האחרונות ועשויות כעת עם 100% במבוק מוצק שנלחץ לצורות וגדלים שונים כדי להתאים לשגרת העיסוי שלה במבוק פיוז’ן. מערכות כלי הבמבוק החדשות, המיועדות לעיסוי גוף מלא, מחזיקים היטב את החום ונוחים מאוד לשימוש המטפל. בנוסף להכנת ערכות במבוק הזמינות באופן מסחרי, היא מציעה גם הדרכה בעיסוי למטפלים אחרים. הצעת הדרכה לעיסוי שלה לאימון עיסוי מקצועי באיכות מעולה מתקבלת היטב על ידי מכוני ספא ברמה גבוהה שצריכים להציע טיפולים ייחודיים לקהל הלקוחות המבחין שלהם.

“יש איכות יפה לחומר; גם אתה וגם הלקוח מרגישים מאוד נרגשים ומתחדשים, אבל גם יותר רגועים.” הטכניקה שלה משתמשת בשמן עיסוי או בקרם בעת ביצוע עיסוי גוף מלא ללקוח. חתיכות קצרות יותר של במבוק פועלות היטב עבור אזורים קטנים יותר כגון סביב עצם השכמה. מקל במבוק בגודל 16 אינץ’ משמש גם ללישה של השרירים ולעשות טכניקת “הצלבה” המותחת את הפאשיה לכל הכיוונים.

שלא כמו עיסוי אבנים חמות, קל לחמם את הבמבוק ללא שימוש בסיר או סיר חרס. במכשיר החימום שבו היא משתמשת, הבמבוק נשאר חם (מה שכמובן הלקוחות אוהבים), ויש מעט ניקיון בין הפגישות. במהלך שיעורי עיסוי במבוק-פיוז’ן, אנו מציעים גם הצעות לשלב שימוש בכמה אבנים חמות בטיפול למי שרוצה לערבב במבוק ואבנים.

מכיוון שמטפלים ולקוחות מחפשים כל הזמן גישות חדשות לטיפול בעיסוי, הבמבוק נמצא בחזית התעשייה, ומציע את הפתרון הבסיסי ביותר. השימוש במשאב מתחדש ובר קיימא המחבר אותנו לימי קדם מאפשר לתת מענה לצורך המודרני שלנו בעיסוי רקמות עמוק. נטלי היא חלוצת עיסוי הבמבוק והיא מובילה בתעשיית העיסויים והגוף. הכשרה לטיפול בעיסוי בעיסוי במבוק מצוינת עבור מטפלים ותיקים או לאלו שבלימודים או חדשים בתעשייה. שיעורי אימון בעיסוי במבוק יכולים להתקיים כמעט בכל מקום. ערכות הבמבוק קלות משקל וקל לנשיאה מה שהופך את שיעורי אימון העיסוי לניידים.

מדינות רבות באסיה מתייחסות לבמבוק ביראת כבוד רבה שכן הוא מילא תפקיד משמעותי בהאכלתם ובשיכונם. נפוץ מאוד שהבמבוק משמש לייצור כלי נגינה וכירורגיים, רהיטים, כלי אוכל וסלי אחסון בנוסף למאות שימושים אחרים.

הבמבוק הוא משאב מתחדש מאוד (בר-קיימא) ומתגאה ביותר מ-1500 מינים שונים הגדלים באופן טבעי ברוב מדינות אסיה בנוסף לדרום ומרכז אמריקה. הסינים והיפנים השתמשו בבמבוק מאז ימי קדם; אולם זה עתה הופך למיינסטרים בתרבות האמריקאית.

בארצות הברית, הבמבוק הוא בעיקר סמלי והוא צובר פופולריות בשל העובדה שהוא משאב מתחדש מאוד. זה גם יפה ונחשב ל”בר מזל” על ידי אנשים רבים שיש להם גבעולי במבוק המסודרים בדרך כלל באגרטל קטן. אתרי נופש וספא יוקרתיים רבים מקשטים כעת בבמבוק בצורה של ריצוף, רהיטים ויצירות אמנות. בגדים ומצעים עשויים מסיבי במבוק הם גם פופולריים מאוד. אתרי נופש וספא מובילים לוקחים את זה צעד קדימה ומשלבים במבוק בתפריטי הספא שלהם כחלק מטיפול אקזוטי חדש שמרגיש יוקרתי. שיעור ההדרכה לטיפול בעיסוי מכסה את כל ההיבטים של היישום, החל מאימון העיסוי הראשוני ועד כתיבת תיאור לתפריט הספא שלך.

נטלי וצוות המדריכים שלה מבוקשים מאוד על ידי מטפלים בודדים וספא/אתרי נופש המחפשים הכשרה לעיסוי בטיפול יעיל חדש זה באמצעות במבוק. כדי לתת מענה לדרישה זו, שיעורי הכשרה לטיפול בעיסוי במבוק-פיוז’ן מוצעים במקומות שונים בארצות הברית ומאושרים על ידי מדינת פלורידה וה-NCBTMB לחינוך מתמשך (CE’s) לחידוש רישיון. שיעורים מוצעים במספר מתקני אימון על בסיס קבוע בסרסוטה, פלורידה שבה מתגוררת נטלי, כמו גם נלמדים באוורט, דורהאם וסינסינטי. היא גם מציעה הכשרה בטיפול בעיסוי באתרי ספא ובאתרי נופש ברחבי הארץ.

בנוסף לסדנאות טיפול בעיסוי, ססיליה מציעה גם תקליטורי DVD וערכות במבוק מיוחדות עבור כל אחת מהטכניקות שלה, אשר מיועדות לשימוש על השולחן לעיסוי גוף מלא ועל הכיסא דרך הלבוש. בנוסף, גב’ ססיליה יצרה זה עתה עיסוי פנים צרפתי חדש בשם Bamboo-Visage אשר משתמש בסט כלים עדין עשוי בעבודת יד מבמבוק וקש. טיפול זה הוצג בתערוכת ספא ​​שהתקיימה לאחרונה בלאס וגאס וסקרנו מטפלים בעיסוי, כמו גם אסתטיקאים ומנהלי ספא.

Leave a Comment