אין יותר כאבי שרירים! מכשיר העיסוי הנמכר ביותר הזה מוצע למכירה כחלק ממבצעי היום

הצוואר והגב שלנו יכולים להיות נוקשים מסיבות רבות כמו עמידה ממושכת או ישיבה שעות ליד שולחן, חשיפה לטיוטות או ביצוע תנועות קדימה ואחורה, ותהליך הכאב עלול להפריע מאוד. מצד שני, לא קל להגיע לרגיעה שגופנו זקוק לה בקצב החיים העמוס שלנו. כאן בדיוק נכנסים לתמונה רובי העיסוי של הדור החדש. אקדח העיסוי RENPHO הוא אחד מהם! אחד מהמוצרים הנמכרים ביותר של אמזון, אקדח העיסוי הזה הוא מועדף עבור אלה שרוצים לחוות את ההשפעות המרגיעות של עיסוי מקצועי! חדשות טובות, הוא במבצע לזמן קצר, הנה הפרטים!

בראש רב המכר: אקדח העיסוי RENPHO


אקדח העיסוי RENPHO מציע לגוף שלך חווית עיסוי אינטנסיבית עם רעידות בתדר גבוה. הודות לראשי העיסוי הרגישים הוא מתמקד בחלקים שונים בגוף, מקל על כאבי שרירים ומפיג מתחים ברקמות העמוקות. הודות לפעולתו השקטה והמפתיעה, הוא מונע מכם להתמודד עם רעש מטריד תוך כדי הנאה מהעיסוי. אפשרויות המהירות והמצב השונות הזמינות באקדח העיסוי RENPHO מעניקות לך חווית עיסוי הניתנת להתאמה אישית לחלוטין.

מבטאים

 • אקדח העיסוי RENPHO מצויד בראש עיסוי חימום וקירור שניתן לחמם ל-113°F (45°C) או לקרר ל-8°C (47°C) להרפיית שרירים עמוקה יותר ולהפחתת מתחים.

 • הוא תומך בטעינה מהירה של 15W PD, טעינה מלאה לוקחת רק 1.5 עד 2 שעות. הוא מציע טעינה מהירה בכל זמן ובכל מקום לשימוש נייד.

 • אקדח העיסוי הפעיל מצויד במנוע חזק ללא מברשות שיכול להגיע ל-1800 עד 3200 סל”ד וניתן להשתמש בו עבור קבוצות שרירים שונות כדי לקדם הרפיית שרירים ולעצב חלקי שרירים שונים בגוף.

 • משקלו של המכשיר הוא רק 0.68 ק”ג, קל בהרבה מאקדחי עיסוי אחרים באותו גודל, מה שמקל מאוד על נשיאתו במהלך העיסוי.

 • ניתן לבצע את כל הפעולות באמצעות כפתור אחד. אתה יכול אפילו ליהנות מעיסוי שרירים עמוק בעצמך ביד אחת.

הערות משתמשים

 • “למען האמת, קניתי אותו על פי התעקשותו של הבן שלי. לא היה לי נוח לשלם כל כך הרבה כסף. עם זאת, המוצר הגיע 4 ימים מוקדם והוא התחיל לעבוד טוב מאוד. יש לו כוח מעבר למראה שלו. הוא עשוי מגבונים במיוחד חומר איכותי.. .נוח מאוד שניתן להטעין אותו באמצעות Type-C. כמו כן, הטעינה אורכת זמן רב מאוד. הראשים יעילים במיוחד. אני אוהב גם את ראש החימום/קירור. מספק חימום/קירור יעיל. הקופסה וכו’ גם פרקטית במיוחד ואיכותית”.

 • “אתה יכול לקנות את המוצר ללא היסוס. קניתי אותו בהמלצה. אל תיקח אותו רק ככלי עיסוי לספורטאים. זה מוצר שיכול לעזור לך בכל מיני כאבים, בעיקר כאבי צוואר”.

 • “זה מאוד קל לשימוש, זה מושלם, זה מרגיע אותך. העיסוי הקר והחם טוב מאוד”.

 • “השתמשתי בהרבה מעסים למתחילים. המוצר הזה באמת שונה. לא חשבתי שראש החימום/קירור יעבוד. אבל זה עובד מצוין. אני מאוד מרוצה”.

 • “מעולם לא נתקלתי במכשיר שעושה כל כך טוב. אני ממליץ עליו. קודם מריחה חמה, אחר כך עיסוי השרירים מאוד מוצלח”.

 • “כמשפחה אנחנו מכורים לזה. אני ממליץ עליו כמוצר מאוד איכותי”.

בדוק את המוצר

תוכן זה פורסם ב-5 בפברואר 2024. ייתכן שתעריפי המבצע והמחירים של המוצרים המפורטים השתנו לאחר פרסום התוכן.

אנו מקווים שתאהבו את המוצרים שאנו ממליצים עליהם. אם תבחר לקנות עם תוכן זה, Mynet עשויה להרוויח הכנסה/עמלה מהקישורים. Mynet אינה אחראית לכל בעיה שנגרמה על ידי המוכרים לאחר הרכישה.

לחץ כאן כדי לחזור לדף הבית

Leave a Comment