אמנות המגע החושני

כששואלים נשים לסביות למה הן מעדיפות לשכב עם נשים ולא עם גברים, אפשר לקבל מגוון סיבות, אבל אחת מהן בולטת מיד – נשים יודעות איך צריך לגעת באישה. ככל הנראה, רוב הגברים לא.

בתחילת הקריירה שלי החלטתי לחקור את הנושא וללמוד מה זה שנשים יודעות ואנחנו לא. רציתי לדעת הכל על מגע. לא סתם מגע חשוב – מגע חושני. ראיתי הרבה מדריכים וסרטוני הדרכה על עיסוי חושני לאורך השנים, וכולם נראו מעט לא מספקים. הם היו מאוד “מסאז’ים”, ולא מאוד “חושניים”.

רק כשהשתתפתי במקרה בסמינר טנטרה, עם מורה לרוסית (רוסי? מלמד טנטרה? מי היה חושב??), הבנתי על מה באמת צריך להיות עיסוי חושני.

סגנון המגע שאימצתי מאז הוא משהו שאני קוראת לו לא-מסאז’, כי זה נראה כמו עיסוי, אבל זה ממש לא. זהו חיבור חושני ומערכת עונג, והעובדה שחלק מהתנועות עשויות להידמות לעיסוי היא באמת רק מקרית.

רוב הנשים מעולם לא נגעו בדרך זו, והתגובה שגופן מייצר יכולה להיות עוצרת נשימה. נשים רבות אמרו לי שהן מעולם לא ידעו שהגוף שלהן יכול להגיב כך; הם לא חשבו שיש להם את זה.

בפסקאות הבאות אנסה להסביר את פילוסופיית המגע שלי ולספק כמה עצות מעשיות לביצועה. אל תדאג אם זה נראה קצת אזוטרי או מופשט בהתחלה. המטרה שלי היא להראות לך תחילה את הלך הרוח הנכון, ורק אחר כך להפוך אותו לכלי מעשי להנאה.

הכללים של אי עיסוי

ישנם ארבעה הבדלים עיקריים שמבדילים אי-עיסוי מכל עיסוי שנתקלת בו בעבר:

כלל מס’ 1 ללא עיסוי – אין חלקי גוף

עיסוי נוטה להכתיב כיצד לעבוד נכון על כל חלק בגוף, ובאילו חלקי גוף משלך להשתמש עבור כל שבץ.

באי-עיסוי, אין חלוקה בין חלקי גוף טובים לעומת חלקי גוף רעים. אין חלקי גוף שמשעממים אותך לעומת חלקי גוף שאתה באמת רוצה לגעת בהם. אין חלקי גוף מתאימים לעומת חלקי גוף שכדאי להימנע מהם.

יש רק גוף אחד שלם ומפואר לפניך, ואתה נוגע בכל זה ללא הבחנה. הברך מושכת בדיוק כמו הצוואר, והפטמה מתאימה בדיוק כמו הכתף.

הכל מדהים, והכל ארוגני.

כלל מס’ 2 ללא עיסוי – אין תפקידים

עיסוי נוטה להגדיר את תפקידי הנותן והמקבל – אדם אחד שואף לספק הנאה לאחר, והשני לא עושה דבר.

באי-עיסוי אין חלוקה בין האדם שנותן הנאה לבין המקבל אותה. שניכם עושים את זה כדי ליהנות מהגוף שלכם במלואו, ולכן שניכם צריכים ליהנות מזה ביחד, בו זמנית, מבלי שתצטרכו להתחלף.

זה גם אומר שכלל “ללא חלקי גוף” חל על שניהם – גוף אחד משמש כדי לגעת בגוף אחר ולספק הנאה לשניהם. שיער נוגע בעור, עור נוגע בשיער, נשימה חמה מחליקה על עור לח… הכל משחק הוגן.

בני הזוג יכולים לשכוח את ה”תפקידים” שלהם ופשוט ליהנות מכל הנאה שהרגע מביא להם. הם יוצרים מערכת אחת של הנאה, מרכז אנרגיה אחד ונפש אחת למשך המפגש.

כלל מס’ 3 ללא עיסוי – אין עור

מים שקטים עוברים עמוק. אם תכוונו לגעת בעור, תגיעו לעור; אם אתה שואף לעסות את השריר העטוף בעור, תגיע לשריר.

אבל אם אתה רוצה להגיע לנשמה, המגע שלך צריך להיות הרבה הרבה יותר עדין מזה. אתה צריך בקושי להרגיש את פני השטח, להתקרב אבל לא לגמרי עד הסוף, ולאט, בעדינות להתקרב קצת יותר.. ככל שהמגע שלך רך יותר, כך הוא יחדור עמוק יותר – עד שבן הזוג ירגיש שהעור והשרירים לא אפילו שם, והמגע שלך חודר דרך כל השכבות ועובר ישירות לליבה שלהן.

מגע עמוק באמת יכול ליצור תחושה בעצבים שאין להם שום קשר לעור או לשרירים; הם אינם קרובים לפני השטח, אבל אתה עדיין יכול להגיע אליהם עם מספיק רכות וכוונה. רק דמיינו שהיד שלכם (או כל דבר אחר באמת) יכולה להתפרק ולעבור דרך חפצים ולהגיע. אתה תרגיש את זה.

נ.ב זה אולי מובן מאליו, אבל בכל מקרה ראוי להזכיר – שכבה אחת שאי אפשר לחדור היא בד, אז תמיד עדיף לעסות את האדם ולא את הבגדים שלו. באופן אידיאלי, שניכם צריכים להיות עירומים לחלוטין; כל דבר אחר עדיין יכול להיות מהנה, אבל לא כל כך עמוק.

כלל 4 ללא עיסוי – אין זמן

לעיסוי נוטים להיות שעת התחלה ושעת סיום, שלבים שונים וזמן שווה יחסית המוקדש לכל חלק בגוף.

באי-עיסוי אנחנו כבר יודעים שאין חלקי גוף, אבל אני גם רוצה להציע שהזמן לא משנה. אתה מתחיל כשמתחשק לגעת, ומסיים כשמתחשק לך לעבור למשהו אחר. בין שתי הנקודות הללו, אתה עושה הכל לאט ככל האפשר, מכיוון שאין כמות מוגדרת של פעולות שאתה צריך להשלים. ככלל אצבע, כל מה שהאינטואיציה שלך אומרת לך לעשות, עשה את זה פי ארבע לאט ופי ארבע רך יותר.

אין מטרה לשאוף אליה ואין מטרה להשיג. שני בני הזוג פשוט עושים מה שמתחשק להם לעשות בכל רגע נתון, ומתבוננים בתחושות שלהם. דמיינו את עצמכם מביטים בנקודת המגע בין שני הגופים מבפנים, בוהה מלמעלה מתחת לעור; להרגיש את המגע של גוף אחד חודר עמוק לתוך גוף אחר, להרגיש את החום בנקודת המגע.

זה כל מה שיש בזה.

איך לעשות את זה

אין באמת דרך “נכונה” לגעת באדם אחר, אבל הניסיון שלי לימד אותי שמגע שהוא רך, איטי ומלא כוונות מושך את הרוב המכריע של הנשים.

לפעמים אני אומר להם מה אני עושה ולמה אני עושה את זה ככה, ולפעמים לא – אני פשוט עוצם את עיניי ונוגע. זה מאוד תלוי ברמת הנוחות של האישה.

אני מתחיל עם הידיים שלי עד שאני מרגיש שהיא מספיק נוחה, ואז ממשיך להשתמש באמות, בשיער, בנשימה, בחזה ובחלקים אחרים. אני תמיד נוגע בגופה בכמה נקודות בו זמנית (למשל שתי ידיים, יד אחת ואמה אחת, יד אחת ושיער וכו’), ואני נע בתנועות איטיות מאוד, רכות מאוד, מתמשכות – מנסה להפוך את כל התנועה ל-ONE מהלך ארוך, ולא רצף של משיכות נפרדות.

למרות שהכלל אומר שאין חלקי גוף, מציאותית אם האישה לא רגילה לאופן בו אתה נוגע, עדיף להירגע בזה לאט ולא לעשות שום דבר שיגרום לה להיות ספקנית או מודעת לעצמה מההתחלה.

לך לאט ועבור לאזורים נועזים יותר בהדרגה, עם רמזים קלים בהתחלה. לדוגמה, לפני שתניח את כל ידך על כל החזה שלה, החלק תחילה אצבע אחת על הצד או מתחתיה, בדרכך מהכתף אל הירך; ואז כמה שניות לאחר מכן החלק שתי אצבעות על פני השטח וכו’; בכל פעם זה יהיה רק ​​קצת יותר נועז מהקודם, אז תת המודע שלה לא ירגיש שמה שקרה היה בלתי הולם בצורה יוצאת דופן.

ברגע ש”השגת גישה” לכל גופה, זה הופך להיות חיוני במיוחד לשכוח את ההעדפות שלך ולהימנע מלבלות את כל זמנך ליד איברי המין שלה. בכל פעם שאתה מייצר קצת “חום” באזורים הארוגניים הסטנדרטיים האלה, החלק אותו לאט לאזורים אחרים בגופה.

הטריק הזה ישיג כמה דברים:

1. כולם אוהבים את איברי המין שלה, אבל אתה מראה הערכה לכל הגוף שלה. זה גורם לה להרגיש מיוחדת, וזה עושה אותך מיוחד בטיפוח התחושה הזו.

2. החום שאתה מייצר לא נעלם, והוא לא נשאר במקום אחד. החלפה בין אזורים ארוגניים יותר ופחות תעביר את התחושה בכל גופה ותהפוך את כל גופה לארוגני. בקרוב תשמעו קולות עונג גם כשאתם נוגעים בעצם הירך שלה או במרפק שלה – חלקים שהיא בהחלט מעולם לא נחשבה לארוגניים לפני כן.

3. זה עוזר להמיס את תשומת הלב שלה ולתת לה באמת להרגיש את המגע שלך. אם תיגע רק בכתמים הסטנדרטיים, המחשבה שלה יכולה לנדוד ולהתחיל לחשוב על דברים לא רלוונטיים כמו “האם אני נראית טוב?” או “האם אני משמיע את הקולות שהוא מצפה שאשמיע?”. כאשר מזיזים את התחושות במגוון רחב יותר של אזורים, ובמיוחד דרך אזורים שבהם היא מעולם לא חוותה אותן לפני כן, זה מציף את חושיה ומרחיק את תשומת לבה מהמחשבות וחוזר אל גופה ולתחושותיה.

אם תפעל לפי ההנחיות הללו ותתנסה בכל הזדמנות שתהיה לך, סגנון המגע הזה יהפוך בקרוב מאוד טבעי, וסביר להניח שהפידבק החיובי שתקבל יהיה מכריע.

אף אחד אחר לא נוגע ככה. עכשיו זה הסוד המקצועי שלנו

Leave a Comment