בדים שהופכים את כיסויי שולחן העיסוי הטובים ביותר

בחירת כיסויים לשולחן עיסוי צריכה להיעשות בזהירות. בכל פעם שאתה צריך לבחור בדים שיבואו במגע עם לקוחות, חשוב לחשוב על תופעות לוואי אפשריות שעלולות לנבוע מאלרגיות של לקוחות. אתה גם צריך לבחור כיסויים לשולחן עיסוי נוחים ללקוחות, שירגישו יוקרתיים על העור, ושיתלבשו היטב למרות כביסה וניקוי חוזרים ונשנים. כמה מהבדים שמטפלים בעיסוי, בעלי ספא ולקוחות עיסוי ממליצים הכי הרבה עבור כיסויים הם:

כותנה

כותנה היא הבד הנפוץ ביותר לכיסויים. כיסויי כותנה ישרים הם רכים, נוחים ויעמדו היטב בשטיפות חוזרות ונשנות. ניתן לרכוש כיסויי כותנה בצבעים רבים, למרות שחלק מהלקוחות יכולים להיות רגישים לצבעים כימיים אז שקול להשתמש בלבן פשוט או להשתמש בכיסויים המשתמשים בצבעים צמחיים טבעיים אם ברצונך לקבל כיסויים צבעוניים. לא משנה באיזה סוג בד אתה משתמש עבור כיסויי שולחן, הקפד להשתמש תמיד בחומר ניקוי נטול ריח כימיקלים כדי לשטוף אותם. אם אתה מודע לסביבה אתה יכול להשתמש בבד כותנה שגדל אורגנית.

משי

מטפלים בעיסוי יוקרתיים אוהבים לרוב להשתמש בכיסויי שולחן עיסוי משי. ניתן לקצור משי בצורה חיה וידידותית לסביבה ולכן אם הערכים הללו חשובים לכם חפשו כיסויים עשויים ממשי שנקטפים בצורה אחראית. משי הוא רך מאוד, אבל יש אנשים שלא אוהבים את התחושה החושנית של משי ועשויים לגלות שהחלקלקות של המשי היא הסחת דעת. אם אתה רוצה להשתמש בכיסויי משי, אולי תרצה לשמור כיסויים חלופיים בהישג יד עבור לקוחות שאולי לא יאהבו את כיסויי המשי. לקוחות רבים אומרים ששימוש בכיסויי משי מוסיף ליוקרתיות העיסוי. אם אתה משתמש בשמנים או ג’לים לעתים קרובות בעיסוי שלך, הזהיר שמשי יכול להכתים ולהכתים בקלות רבה.

קשמיר

צמר קשמיר הוא סופר רך וחם, והוא גם בד יוקרתי ברמה גבוהה כמו משי. הבד הטבעי הזה שומר על חום כך שאם אתה משתמש בכרית מחממת עם כיסוי קשמיר השולחן יישאר חם יותר לזמן רב יותר הודות למוליכות הצמר. קשמיר קל יחסית לניקוי ובגלל שקשמיר הוא כל כך רך וחם כיסויי שולחן עיסוי עשויים מקשמיר נהדרים למטפלים בעיסוי המתאמנים בסביבות שיש בהן חורף קר.

Leave a Comment