ביקורות על כיסא עיסוי OSIM

כסאות עיסוי OSIM הם מהמתקדמים ביותר מבחינה טכנית בשוק והם בתחרות ישירה עם יצרנים יפניים כמו Sanyo, Fujikura ואינדה. יש גם בין היקרים ביותר. להלן סקירה של המגוון הנוכחי של כסאות עיסוי OSIM וכיצד הם מדורגים במונחים של תכונות לדולר.

OSIM אינה חברה יפנית; הוא הוקם ועדיין מנוהל על ידי רון סים בסינגפור. החברה פועלת רק משנת 1980 אך ביססה את עצמה במהירות כשחקן גדול בייצור כסא העיסוי הרובוטי. נכון לעכשיו, החברה מציעה 4 דגמים של כיסא; ה- NORO Harmony, iMedic, iSymphonic ו- iDesire. בואו נסתכל מה כל אחד מציע וכיצד הוא משתווה למותגים אחרים.

כסא העיסוי OSIM NORO Harmon (NR-75) הוא הזול ביותר, ונמכר בסביבות $900. הכסא מגיע עם מכשיר לעיסוי משולב לעגל ומרופד בזמש מלאכותי. אני חייב להיות כנה ולומר שאני לא אוהב את הכיסא הזה. אני יודע שהוא תוכנן כדי לתת מענה למגזר הזול יותר, אבל הוא פשוט נראה מאוד לא מסוגנן. זה מזכיר לי את מגוון כסאות העיסוי של iJoy שהם גם כסאות זולים שמנסים נואשות להיראות אופנתיים אבל נכשלים כישלון חרוץ.

בכל מקרה, זה הרבה יותר טוב מכל iJoy. אתה מקבל 5 מצבי עיסוי; גלגול, לישה, הקשה, כפול (הקשה קצבית עם עיסוי הלישה), ושילוב של 3 מצבים ידניים (לישה, הקשה או כפולה עם גלגול מלא או חלקי). אתה יכול להתאים את הגלילים באופן ידני כדי למקם אותם בדיוק איך שאתה רוצה אותם. כל תוכנית עיסוי נמשכת 15 דקות.

זה כיסא הולם, אבל אם אתה יכול למתוח את התקציב שלך לסביבות $1,500, עדיף לך להסתכל על כיסא העיסוי Human Touch HT 100. כיסא זה נראה טוב יותר ומגיע גם עם מכשיר לעיסוי שוק שניתן לשנות את מיקומו ידני כדי לתת גם עיסוי כף הרגל. אתה מקבל פחות או יותר את אותם מצבי עיסוי אבל אתה מקבל גם פונקציות מלאות, חלקיות ונקודתיות.

כיסא העיסוי OSIM iMedic הוא הימור טוב יותר. הוא נמכר בסביבות 2,000 $ ונראה די טוב בריפוד עור מלאכותי. ישנן 3 תוכניות עיסוי; תוכנית בריאות בת 30 דקות המתלשתת בעדינות מהצוואר והכתפיים לבסיס הגב בזמן שכריות אוויר מעסות את השוקיים; תוכנית Well-Being של 20 דקות עם עיסוי לחיצה עדינה לאורך כל הגב, הכתפיים והצוואר תוך עיסוי הרגליים בו זמנית; לבסוף, יש תוכנית הרפיה שנמשכת בין 10 ל-99 דקות.

מה שאני מאוד אוהב בכיסא הזה הוא שלפני כל עיסוי הגלילים מחליקים לאורך הגב כדי לכייל את העיסוי לחוויה טיפולית רגישה יותר.

מה שאני ממש לא אוהב בכיסא הזה הוא שחסר לו כל סוג של עיסוי כף הרגל. כסא העיסוי Fujikura 2000 הוא אופציה הרבה יותר טובה ועולה פחות. אתה מקבל עיסוי שוק וכפות רגליים וגם עיסוי זרועות (ה-iMedic לא), יותר כריות אוויר והוא מגיע עם מערכת מוזיקה מובנית. עבור העלות שלו, OSIM iMedic מאכזב.

ה-OSIM iSymphony, לעומת זאת, לא מאכזב. זה נמכר בסביבות $3,500. שוב, הוא חסר מכשיר לעיסוי כף הרגל, אבל הוא מגיע עם סריקת אינפרא אדום שסורקת את המבנה שלך ומתאים אוטומטית את הגלילים כדי לתת לך את העיסוי הטוב ביותר. זה גם מגיע עם מערכת טיפול במוזיקה אבל זה הרבה יותר מתוחכם מהמערכת שמגיעה עם הפוג’יקורה שהוזכרה לעיל. העיסוי מושפע ישירות מהמוזיקה שאתה מנגן. אם אתה מנגן מוזיקה רועשת ומהירה אתה מקבל עיסוי חזק ואינטנסיבי מאוד, אבל אם אתה מנגן משהו קצת יותר איטי, אתה מקבל עיסוי הרבה יותר עדין.

OSIM iDesire עשוי כמעט כל מה שאי פעם תרצה בכיסא עיסוי רובוטי. הוא נמכר בסביבות 4,500 $, אבל הוא עמוס בתכונות ופונקציות. סוף סוף יש לנו מכשיר לעיסוי שוק וכפות רגליים – מכשיר לעיסוי כף הרגל מגיע עם מפת רפלקסולוגיה ומשתמש באקסטרוזיות כדי ללחוץ על נקודות רפלקס חיוניות בסוליות. ובזמן שאתה נהנה מעיסוי כף הרגל שלך, אתה יכול גם ליהנות מעיסוי זרוע תלת-פעולה. ישנן 8 תוכניות בריאות או שאתה יכול לתכנת עיסויים בודדים לבחירתך, תוך סירוק של עד 9 פעולות עיסוי.

מבין כל כסאות העיסוי של ISOM הדגמים היחידים שאני אהיה ה-iSymphony וה-iDesire; שניהם מציעים משהו קצת שונה מהמתחרים שלהם ולמרות שהם יקרים, הם מציעים תמורה טובה לכסף.

Leave a Comment