ביקורות Ab Doer Twist – אל תקנו עד שתקראו את זה!

תחילה הגיע ה- Ab Doer ועכשיו מגיע ה- Ab Doer Twist. ה-Ab Doer Twist משלב תנועה של 360 מעלות וטכנולוגיית “Torsion-Flex” המוגנת בפטנט אשר מכוונת לשרירים שרוב מכונות הבטן האחרות לא יכולות.

לא רק מכונה זו מתמקדת בבטן ובאלכסוניות, אלא גם בירכיים, ישבן, הירכיים הפנימיות והחיצוניות, הרגליים והירך האחורי. חיטובו את השרירים תוך כדי אימון אירובי, הכל ממצב ישיבה.

על ידי שימוש במוטות הידיים המעוצבים בצורה ארגונומית, תוכלו גם לגוון את שרירי הדו-ראשי, התלת ראשי, החזה, הכתפיים והגב העליון. כל שעליך לעשות הוא לסובב את הזרועות כלפי מעלה ומטה ולקבל אימון גוף מלא.

בואו נסתכל על כל התכונות של Ab Doer Twist.

טכנולוגיית Torsion-Flex מתקדמת מפעילה שרירים “פעילים מטבולית” שקשה להגיע אליהם בירכיים, בירכיים הפנימיות והחיצוניות ואפילו בישבן. מוטות הידיים הם בעלי קווי מתאר המעודדים חיטוב של שרירי פלג הגוף העליון (דו-ראשי, תלת-ראשי, כתפיים, חזה וגב עליון). הוא כולל גלגלת עיסוי המספקת עיסוי טיפולי מדהים בכל חזרה. מכונת אב זו עשויה מפלדה כבדה מה שהופך אותה לעמידה ומוצקה. זה מגיע גם עם 4 תקליטורי DVD לאימון, 2 חוברות אימונים ו”תוכנית אכילה בריאה”.

יתרונות

יחד עם חיטוב שרירי הבטן, תקבלו גם אימון אירובי, והכל בישיבה! הגוף שלך נתמך באופן מלא ומיושר מבחינה אנטומית, מה שמאפשר לך להשתמש בשרירים שלך בצורה יעילה יותר. הזרועות המתארות שלו גורמות לפחות כאב ופחות מתח על הצוואר, הכתפיים, הגב העליון, פרקי הידיים, הידיים והמרפקים. קל להרכיב את מכונת הבטן הזו, וכאשר האימון שלך מסתיים, אתה יכול פשוט לקפל את ה-Ab Doer למטה ולאחסן אותו בקלות.

חסרונות

אם אתה ברמת כושר מתקדמת, ייתכן שתצטרך לרכוש את מוטות ההתנגדות המרובים כדי לספק עוד יותר התנגדות ואימון ליבה מאתגר יותר. אפשרות נוספת היא פשוט לעשות יותר חזרות לטובת תועלת דומה.

ה- Ab Doer Twist מיועד ל:

1. כל אחד ממתחילים ועד לספורטאי.

2. מי שרוצה לשלב שגרה אירובית עם אימון בטן מרתק.

3. אנשים שנמאס להם לכרוע ברך על הרצפה ולמאמץ את הצוואר לעשות כפיפות בטן וכפיפות בטן.

בסך הכל, זוהי מכונת ab מתוכננת היטב. המיקום הנכון מבחינה אנטומית ממזער כאב ומתח מה שמאפשר אימון יעיל, כלומר תקבל תוצאות טובות יותר בפחות זמן. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עם כל מכשיר אימון בטן תצטרך להוסיף איזושהי שגרת אירובי. עם ה- Ab Doer Twist תקבלו פעילות גופנית אירובית וכן אימון בטן ממוקד ואלכסוני.

חלק מכם עשויים לגלות שתגיעו לנקודה שבה תרצו עוד התנגדות מהמכונה שלכם. אתה יכול לרכוש מוטות התנגדות מרובים לאימון גוף כללי מאתגר עוד יותר. בגלל שיש תוספת מחיר למוטות, נתתי ציון קצת יותר נמוך בסקירה שלי. לבסוף, אהבתי שהמכונה הזו מאפשרת לשבת במצב נוח תוך כדי כושר, בחלל עבודה קטן יחסית. זכרו, מאמץ עקבי יביא לתוצאות מדהימות!

Leave a Comment