בתי הספר הטובים ביותר למעסים בקליפורניה? 3 טיפים למציאת שיעורים מעולים

האם אתה מחפש את בתי הספר לעיסויים הטובים ביותר בקליפורניה? אם אתה רוצה למצוא שיעורי מעסה בקליפורניה המציעים לך את האפשרויות הטובות ביותר כדי לענות על הצרכים שלך, שקול את הטיפים המהירים האלה שיעזרו לך לחסוך זמן ומאמץ.

טיפ 1 – התמקד בבתי ספר לעיסוי מוסמכים. ג’ואן לית אמרה פעם, “זה יותר על מי יש את המתאים אישורים להיות מנהיג”.

כאשר אתה מחפש את האפשרויות החינוכיות הטובות ביותר, אחד הגורמים הראשונים שכדאי לקחת בחשבון הוא ההסמכה ורמת האישורים שיש לבית ספר לעיסוי. חלק מהארגונים שכדאי להשוות בין הסמכה של בית ספר לכלול:

1) לשכת ההסמכה של בתי ספר לחינוך בריאות

2) איגוד בתי הספר העל-תיכוניים הפרטיים בקליפורניה

3) האגודה האמריקאית לעיסוי תרפיה

4) ואלה רק כמה….

טיפ 2 – קבע את המיקום האידיאלי שלך. האם אתה מעוניין בבתי ספר בדרום קליפורניה, ליד לוס אנג’לס ו/או סן דייגו? או, האם אתה מתעניין בבתי ספר בצפון קליפורניה – כמו אלה באזור סן פרנסיסקו, אוקלנד או סקרמנטו? כמה בתי ספר פופולריים ומכובדים כוללים מכללת Meric, Wyotech, United Beauty College, American Career College ואווריסט. Sidenote: אם המיקום חשוב לך, עליך להשתמש במשאבים חינמיים הזמינים באינטרנט כדי לחפש בתי ספר ברדיוס גיאוגרפי ספציפי לביתך (או לעבודה אם אתה הולך לבית הספר ולעבוד). הסיבה שבגללה אתה רוצה לעשות את זה ככה היא שאתה רוצה להימנע מהכאב של פנייה והתקבלה לבית הספר למסאז’ים החלומות שלך בחלק מושלם של CA, רק כדי לגלות שזה לא מעשי!

טיפ 3 – החלט איזה בית ספר הוא הטוב ביותר הוא חזק בשיעורים שאתה אוהב. כשאתה לומד באחד מבתי הספר המובילים לעיסויים בקליפורניה, תלמד מקצועות אקדמיים מרכזיים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, קינסיולוגיה פתולוגית. ודא שאתה מעריך את החוזק של הכיתות האקדמיות השונות בבתי הספר השונים, כדי שתוכשר היטב בנושאי המקצוע שאתה נהנה מהם.

לבסוף, אם אתה מחפש לחסוך זמן ומאמץ ללמוד יותר על בתי הספר הנכונים לטיפול בעיסוי בקליפורניה, יש דרך חכמה לעשות זאת. במקום לסרוק את הרשת בחיפוש דרך רבים מאותם אתרי חיפוש גנרי של בתי ספר ישנים, אפס את אותם אתרי משאבים חינוכיים חינמיים שמתמקדים ספציפית במה שאתה רוצה – הן מבחינת תחום הנושא (מקצוע הבריאות) והן מבחינת המיקום (היפה ושטוף השמש מדינת קליפורניה!).

Leave a Comment