גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ציוד עיסוי משומש

בדרך כלל נעשה שימוש במגוון רחב של כלים ואביזרים במהלך עיסוי. כמו כן ישנם גם סוגים רבים של ציוד עיסוי המשמשים לשיפור הנוחות וחוויית העיסוי שלך. על מנת להשיג זאת, חשוב להגדיר את הסוג הנכון של ציוד וסביבות. אבל מתוך ידיעה טובה מאוד של המגבלות הפיננסיות שרוב האנשים חווים, זה יהיה לא הגיוני להניח שכל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש ציוד כזה באופי החדש שלו. למעשה, עבור אנשים שחושבים להקים עסק לעיסוי ובכל זאת מתמודדים עם אילוצים כלכליים, ציוד עיסוי משומש נראה מתאים יותר למלא צרכים עסקיים כאלה.

עם זאת, ישנם כמה גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שתתחיל לרכוש ציוד עיסוי משומש:

משך השימוש

ראשית, משך הזמן שבו הציוד נמצא או היה בשימוש צריך להיות גורם חשוב לסמן ברשימה שלך. משך השימוש יכול לקבוע אם הציוד עדיין בתנאי עבודה טובים או לא. לכן, חשוב לציין שככל שהם היו בשימוש זמן רב יותר, כך הם צפויים להיות פחות יעילים בגלל הקרע והבלאי של ציוד כזה. למרות העובדה שהם יכלו לעבור שירות מספר פעמים, הציוד צריך להיות פונקציונלי ביעילות. במידת האפשר, בקשו מהמוכר הוכחת רכישה על מנת שלכל הפחות נכיר את הגיל המדויק של הציוד שכן קשה מאוד לקבוע את משך השימוש בסוגים מסוימים של ציוד.

עלות מול תקציב

העלות של מכשירי עיסוי משומשים היא גורם נוסף שיש לקחת בחשבון, והוא צריך להתאים לתקציב שיש לך ואכן מצפה לשלם קצת יותר עבור ציוד חדש יחסית. יש לשקול ציוד ישן (מבחינת גיל) אך נראה חדש עקב חוסר שימוש ובמחיר סביר. ניתן לשקול גם ציוד שמתוחזק היטב אם כי המחיר עשוי להיות תלול יותר. המחיר עבור ציוד משומש חייב להיות זול יותר בין אם נעשה בו שימוש רק כמה זמן מאז רכישתו. זו בהחלט קנייה טובה אם אתה נתקל בציוד כזה שכן המחיר צריך להיות נמוך משמעותית.

אחריות מוצר

מומלץ ביותר לוודא שאחריות המוצר עדיין זמינה כאשר עוסקים בציוד עיסוי משומש. זה כדי לתת לך שקט נפשי במקרה שהציוד יתקלקל לאחר השימוש הראשון שלך. דמי שירות עבור מוצרים שאינם באחריות הם בדרך כלל מופקעים ולכן זהו NO NO של המוכר לא יכול היה לספק את האחריות עבור המוצר שהוא מוכר. כמובן, אם אתה משלם רק על 20-30% מהמחיר המקורי והציוד נבדק לתפקוד, אז זה שיחתך אם אתה צריך לקחת את הסיכון או לא. הדבר האחרון שאנו רוצים הוא שיהיו תקלות בציוד במהלך הימים הראשונים של העסק, וזה עשוי להשפיע מאוד על הביטחון העצמי של הלקוחות וגם על המוניטין, שלא לדבר על עלות התיקון הגבוהה שאתה צריך לשאת.

בחירה נבונה לפני רכישת כל ציוד כזה יכולה לעשות הרבה עבור העסק שלך.

Leave a Comment