גידול שדיים באופן טבעי – תפקידה של המערכת ההורמונלית

אומרים שגודל השדיים של האישה קשור לרמת ההורמונים בגוף. אם רמות הורמוני הגדילה הטבעיים של השד כמו אסטרוגן מצויות בשפע, רוב הסיכויים שיהיו לך חזה מלא ומפותח יותר. ציצים גדלים מסתמכים על אספקה ​​בריאה של הורמוני גדילה של השד. מאמר זה מתעמק בכמה מהאתגרים העומדים בפנינו אם המערכת ההורמונלית שלנו יוצאת מאיזון, במיוחד בגלל ההשפעה שיש לחוסר איזון על בלוטת יותרת הכליה והכבד.

אם אתה סובל מאחד מהמצבים הבאים ייתכנו בעיות במערכת ההורמונלית (האנדוקרינית). זה עלול לעכב את פעולתם של גלולות משפרי חזה, צמחי מרפא וקרמי עיסוי שאתה נוטל לצמיחת חזה טבעית. אם אתה לא ישן טוב, יש לך ידיים ורגליים קרות, כאבי ראש, מצבי רוח, עצירות, דלי אנרגיה, דחף מיני, אם יש לך הרבה פחד או כעס, או חווית מחזורים כבדים וכואבים אז אולי יש לך תחת בלוטות מתפקדות וצפופות. זה יכול להיות אינדיקציה לכך שרמות ההורמונים שלך נמוכות. זה נכון לגבי חלק גדול מהאוכלוסייה שחיה במערב.

ההורמון או המערכת האנדוקרינית מורכבת מאוסף של בלוטות הקשורות זו בזו הכוללות את יותרת המוח, יותרת הכליה, הרבייה ובלוטת התריס. הם אחראים על ויסות חילוף החומרים, גדילה, התפתחות והתבגרות, תפקוד רקמות ומשפיעים על ההרגשה שלנו. חוסר איזון בכל אחת מהבלוטות הללו ישפיע על אספקת ההורמונים ברחבי הגוף שיכול למנוע התפתחות מוצלחת של צמיחת שד.

ההורמונים שולטים כמעט בכל תפקוד בגוף כולל הכליות, הכבד, הריאות, העור, הלב ומערכת הרבייה. הם שליחים כימיים שנוצרים, מאוחסנים ואז משתחררים לדם על ידי הבלוטות השונות. בלוטות יותרת הכליה מספקות DHEA, אשר מכונה בדרך כלל הורמון האם. DHEA אחראי על אספקת ההורמונים כולל אסטרוגן, פרוגסטרון וטסטוסטרון. כאשר רמות ה-DHEA יורדות נמוכות בצורה מסוכנת, אנו נמצאים בסיכון ליצור חוסר איזון במערכת האנדוקרינית ונוטים יותר לסבול ממחלות כמו סוכרת, השמנת יתר וסרטן.

בלוטות יותרת הכליה עוזרות לשלוט ברמות המלחים המינרליים, לחץ הדם, הסוכר בדם ולגייס שומנים לאנרגיה. זה ממריץ שימוש בחלבונים, שולט בדלקת ובתגובה חיסונית. זה עוזר לגוף להתמודד עם לחץ. מתח לטווח ארוך יכול להשפיע ברצינות על בלוטות אלו על ידי יצירת עודף של קורטיזול.

ד”ר ג’ון לי, שכתב את רב המכר הקלאסי מה הרופא שלך אולי לא מספר לך על גיל המעבר אומר, “קורטיזול מעכב את ייצור הפרוגסטרון על ידי השחלות. עם לחץ, הגוף שלך יפיק רמות גבוהות של קורטיזול שיכולות להפחית באופן משמעותי את ייצור הפרוגסטרון ולגרום לאסטרוגן. שְׁלִיטָה.” דומיננטיות של אסטרוגן אחראית להתפתחות סרטן השד.

נדרש איזון עדין של אסטרוגן ופרוגסטרון לבריאות מיטבית ולהגדלת חזה מוצלחת. יתר על כן, אם הכבד שלך לא מסנן ומנקה את הדם ביעילות, זה ישפיע על התפתחות שד הגדילה שלך על ידי חסימת זרימת חומרי הזנה וצמחי מרפא לתוך תאי קולטני השד. כדי לעזור לנקות את הדם מרעלים, כדאי לעבור מדי פעם ניקוי כבד. ישנם עשבי תיבול רבים לניקוי כבד הזמינים בחנות טבע מקומית או שנרכשו באינטרנט.

עם זאת, אם אתה חושב שאתה סובל מחוסר איזון הורמונלי, דבר עם הרופא שלך מיד. הוא יבצע אבחון נכון ויספק לך אפשרויות טיפול וייעוץ למצב הספציפי שלך. ישנם מספר דברים שאנו יכולים לעשות כדי לעזור לטפל בחוסר איזון הורמונלי.

זה עשוי גם לעודד את תאי קולטני השד לגדל ציצים גדולים יותר. כמה שינויים פשוטים: כלול כמויות נאותות של פירות וירקות חיים בתזונה שלך, אורגניים אם אתה יכול. למד את סוגי המזונות שעוזרים להגדיל את גודל החזה. קבל מנוחת לילה טובה של לפחות 5 שעות שינה עמוקה כדי לשחזר ולתקן את בלוטות האדרנל.

אם התייאש מההתקדמות של תוכנית צמיחת השד שלך, זה עשוי להיות אינדיקציה שאתה צריך לטפל בכמה בעיות בסיסיות הקשורות לאיזון של המערכת ההורמונלית. על ידי אימוץ השינויים הללו כפי שהוצע, תוכל בקרוב להיות במסלול עם תוכנית הגדלת החזה הטבעית שלך.

Leave a Comment