גלולות או קרמים להגדלת הפין – מה עדיף?

גברים רבים שם בחוץ שרוצים להגדיל את איבר המין שלהם נתקלים לעתים קרובות בשני המוצרים לשיפור הגבר הללו. ישנם אתרי אינטרנט רבים שמעלים את 2 המוצרים הללו הטוענים להוסיף אינצ’ים לפין של גבר תוך זמן קצר. עם רגשות גבוהים ורוב הגברים שרוצים פין גדול יותר, הם דפי מכירה מתאימים לרצונות הפנימיים שלהם.

שניהם נשמעים טוב באותה מידה ואינספור ההמלצות של לקוחות שהגדילו את ההיקף והאורך שלהם ממש משכנעות.

אז מה עדיף?

התשובה הכנה: גם לא! בדרך כלל שני המוצרים להגדלת הפין הם בזבוז כסף ולעתים רחוקות יש להם השפעה כלשהי על אורך הפין שלך. הם בזבוז כסף וזמן.

האמת הפשוטה היא שאין קרם או כדור שהוכח כיעיל להגדלת גבר. כל ההייפ והטענות שאתה קורא באתרי הגדלת הפין הם בדיוק זה. הייפ וטענות שווא. כדי להחמיר את המצב, לחלק מגלולות הפין הללו יש תופעות לוואי שליליות והן אפילו רעילות.

אם מריחת קרם או בליעת גלולה יכולה להגדיל את איבר המין שלך, אזי אותו דבר יחול על השרירים. אבל אתה צריך ללכת להתאמן בחדר כושר כדי לראות שרירים. כנ”ל כאן. אתה צריך לעשות תרגילי פין כדי להשיג גודל, זקפות קשות יותר וסיבולת מינית.

תוצאות הגדלה קבועה של הפין יכולות להיות מושגות רק באמצעות טיפול טבעי שיטת הגדלת הפין. דף המכירה של קרמי הפין עשוי לומר שהם מכילים מרכיבים צמחיים שכולם טבעיים. הם יטענו שהקרם נספג בקלות ובעל ריח נעים. כל אלה לא חשובים כי בסופו של יום, הפין שלך לא הולך להיות גדול יותר.

אם אתה רוצה להגדיל את איבר המין שלך בצורה בטוחה וזולה, אתה צריך טכניקות שהן יעילות וטבעיות ויעניקו לך תוצאות להגדלת הפין לצמיתות. אתה צריך מערכת שיפור זכר מוכחת עם טכניקות והוראות מתאימות. זה כל כך פשוט.

קרמים וכדורים הם חסרי תועלת או מסוכנים ובמקרים מסוימים, גם וגם. מיותר לחלוטין. לכו בדרך הבטוחה והשתמשו בשיטות ותרגילים פשוטים ומוכחים של עיסוי להגדלת הפין.

עם תרגילים פשוטים עקביים, אתה אמור להיות מסוגל להוסיף לכל מקום בין 1 עד 4 אינץ’ לחבר היקר שלך. קח קצת זמן כדי ללמוד כיצד הגוף שלך עובד, וכיצד תרגילי הפין פשוטים יכולים להגדיל את גודל הפין שלך. כך הוספתי 2.5 אינץ’ לחבר שלי. זה באמת עובד, אם אתה עובד על זה.

Leave a Comment