דימום וסת כבד ומה אתה יכול לעשות בנידון

אל תתנו לדימום וסת כבד לקטוע את חייכם ולמנוע מכם לעשות את העסק היומיומי הרגיל שלכם. לפני שאת מחליטה שכריתת רחם תפתור את כל הבעיות שלך, בדקי מה גורם לה ומה את יכולה לעשות בנידון.

דימום וסתי כבד נקרא מנורגיה. לנשים הסובלות ממצב זה יש מרווחי מחזור קבועים, אך המחזור הוא כבד. עם הזמן זה יכול להוביל לספירת תאי דם אדומים נמוכה או לאנמיה אם הברזל שאבד בדם לא מוחלף בתזונה.

מנורגיה יכולה להיגרם על ידי פריברואידים, אנדומטריוזיס או אדנומיוזיס, חוסר איזון הורמונלי ומתישהו ללא סיבה נראית לעין. חשוב לבדוק עם הרופא שלך כדי לברר מה עלול לגרום למצב זה אצלך.

לדברי כריסטיאן נורת’רופ, MD, תקופות כבדות כרוניות יכולות להיות קשורות ללחץ על נושאים הכוללים יצירתיות, כסף, מערכות יחסים ושליטה באחרים.

להלן מה שאחרים עשו כדי לעזור עם סימפטומים של מנורגיה. שוחח עם הרופא שלך לגבי השימוש בכל אחת מההמלצות הללו.

  • השתמש בדיקור, מדיטציה ועיסוי כדי לשחרר את חסימת האנרגיה באזור האגן.
  • אכלו תזונה מאוזנת היטב עם מעט או ללא מזון מזוקק כדי להפחית את ההשפעות של עודף אינסולין.
  • קח מולטי ויטמין טוב. נראה שוויטמין A עוזר לווסת רמות אסטרוגן מוגזמות וויטמין E עוזר לשמור על זרימה תקינה יותר.
  • קח תוספי אספסת. אספסת הוא עשב נוסף שעוזר לווסת את ההורמונים וראיתי אותו מפסיק דימום כבד והתכווצויות בתוך דקות של נשים שהיו מרותקות למיטה עם בעיה זו.
  • השתמש בשמנים אתריים. אני ממליץ על Be Young Essential Oils כי הם הטובים ביותר שמצאתי עד כה. רק כמה טיפות של שמן גרניום משופשף על הבטן יכולות לווסת את הזרימה במשך שעות. חזור אם זרימת הווסת מתחילה להתגבר. גרניום ידוע באיזון ההורמונלי שלו ומשמש להפסקת דימום מקומית. ניתן להשתמש בשמן ברוש ​​באותו אופן והוא משמש לעתים קרובות לוויסות נוזלי הגוף כמו גם את המחזור החודשי. וֵנוּס הוא תערובת שמנים אתריים הכוללת ברגמוט, קלרי סייג’, כוסברה, גרניום, שומר וילנג ילנג. שמן זה מצוין לאיזון הורמונים כולל שינויים במצב הרוח.
  • השתמש בקרם פרוגסטרון. קרם פרוגסטרון הציל הרבה נשים מכריתות רחם מיותרות. למרוח אותו פעמיים ביום על אזורי העור הרכים בגוף יכול לעזור באיזון ההורמונים.

במקום לחשוב שכריתת רחם היא התשובה היחידה שלך, עבוד עם הרופא שלך ותבדוק את האלטרנטיבות.

מאמר זה נועד למטרות מידע בלבד. זה כדי לעזור לך לקבל רעיונות כיצד לטפח את הבריאות שלך כדי שתוכל ליהנות מבריאות. זה לא לאבחן או לטפל במחלה כלשהי. התייעץ עם הרופא שלך לטיפול במחלה.

Leave a Comment