דרך קלה להכין שמנים אתריים משלך

אין שום צורך לבזבז את הכסף שהרווחת קשה על ידי קניית שמנים אתריים, כי הכנתם בעצמך היא תהליך קל מאוד. כל מה שצריך זה קצת ידע וכמה אספקה ​​בסיסית ויהיה לך את השמן האתרי הבסיסי עבור קרמי הגוף שלך, סבונים, נרות או מלחי אמבט תוך זמן קצר. התהליך פשוט מספיק כדי שהילדים שלכם יוכלו לעשות אותו, עם תוצאות נפלאות. אתה יכול לתת את הדברים שאתה מכין, כמו נרות עמודים או שמני עיסוי לימי הולדת, ימי נישואין או כמתנה לאירועים מיוחדים.

הכנת השמן מתחילה בפרחים. רוב השמנים האתריים הארומתרפיים מורכבים מריחות מפרחים, כך שזה עשוי להיות המקום הטוב ביותר עבורכם להתחיל. התחל בבחירת פרח שאתה אוהב. ורדים, לבנדר ויערה הם פרחים פופולריים מאוד מכיוון שהריח שלהם כל כך חזק. פרח עם ריח חזק הוא בעל ברית שלך בתהליך הזה. תזדקק לבסיס שמן כמו שמן זרעי ענבים, בד גבינה לסנן את תערובת השמן/פרחים, צנצנות לתהליך וצנצנות יפות למוצר הסופי. תצטרך גם פטיש, שקיות אחסון עם רוכסן ומשפך כדי לשפוך את השמן האתרי לתוך המיכלים שאותם ניתן לערבב מאוחר יותר לייצור קרמי גוף, מלחי אמבט, סבונים ואפילו נרות.

קח את הפרחים והנח אותם בשקית האחסון. תיקחו את הפטיש ותקישו בעדינות על השקית עד שהפרחים הפכו מעט למחית. אתה לא רוצה שהם ירוסקו. השלב הבא הוא לשים את בד הגבינה על אחת הצנצנות הריקות. הפרחים המרוסקים ייכנסו לתוך בד הגבינה ושופכים עליהם כוס שמן זרעי ענבים. בכל יום, למשך שלושה ימים נוספים, תקחו אצווה טרייה של פרחים (כוס אחת בכל פעם) ותמשיכו לשפוך את השמן הלוך ושוב על בד הגבינה. ביום הרביעי תקבלו את המוצר המוגמר שלכם אותו תוכלו לאחסן בצנצנות הקישוט. הכנת שמנים אתריים היא כל כך קלה.

בקבוקי שמנים אתריים דקורטיביים אלה יהוו את המתנה המושלמת עבור מישהו ברשימה שלך. מי לא ירצה מתנה אישית כזו ממישהו שאכפת לו ממנו? התהליך לא יקר, קל והתוצאות נפלאות לחלוטין. אתה תמיד יכול ליצור דברים אחרים מהשמנים כמו מלחי אמבט, קרמי גוף ואפילו שמן עיסוי אישי משלך. שמור אותם או תמסור אותם. כך או כך, אתה תהיה מרוצה מאוד מהתוצאות של תחביב הארומתרפיה שלך.

Leave a Comment