האם ניסית פעם עיסוי ערמונית?

ניסית פעם עיסוי ערמונית? בלוטת הערמונית היא המפתח לבריאות המינית של הגבר. יש לו תפקיד בתגובה המינית הגברית והוא קריטי גם לתהליך השפיכה הגברי. בנוסף זה עוזר לווסת את זרימת השתן וגם סוגר את השופכה בזמן שפיכה כך שהשתן לא יכול לעבור באותו זמן. בעוד שהיא משרתת תפקידים רבים, תפקידה העיקרי של בלוטת הערמונית הוא לייצר זרע. זרע זה מגן ומזין את הזרע כך שיוכל להפרות ביצית. הנרתיק הוא סביבה חומצית מאוד וללא נוזל הזרע, רבים מהזרעונים לא ישרדו מספיק זמן כדי להפרות ביצית.

ישנן מספר בעיות שעלולות להתעורר עם הערמונית. הערמונית עלולה להזדהם ולגרום למצב הנקרא דלקת הערמונית שעלולה להוביל להטלת שתן ושפיכה כואבים. בעיות בערמונית עלולות להוביל גם להפרעות בזקפה ובשפיכה וכן לקושי במתן שתן. גברים יכולים לפתח ערמונית מוגדלת אשר גורמת לגבר לא להיות מסוגל לרוקן את שלפוחית ​​השתן לחלוטין. זה מוביל להטלת שתן תכופה ויקיצה בלילה (לעיתים קרובות מספר פעמים בלילה) כדי להשתין.

כפי שאתם יכולים לדמיין לבעיות הערמונית הללו יכולות להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים של הגבר (ושל בן זוגו). ניתן להשתמש בתרופות קונבנציונליות לטיפול בסימפטומים של בעיות בערמונית, אך כמו לכל התרופות, הן יכולות להיות תופעות לוואי פוטנציאליות שלעתים קרובות הן גרועות מהמצב שלשמו אתה מתחיל לקחת אותן.

לעיתים רחוקות דובר על טיפול כדי לשמור על בריאותה ותפקוד הערמונית האופטימליים. טיפול זה הוא עיסוי ערמונית. עיסוי זה יכול להיעשות פנימית (בין אם דיגיטלית או עם מכשיר שנוצר במיוחד למטרה זו) או חיצונית (שוב דיגיטלית או על ידי שימוש במכשיר מיוחד). תמיד יש להתייעץ עם האורולוג שלהם כאילו נעשה בצורה לא נכונה או שימוש רב מדי בכוח עלול לפגוע בבלוטת הערמונית. חשוב גם להיות מודעים לכך שזה נורמלי במהלך עיסוי ערמונית לקבל זקפה והמשך יכול להוביל לשפיכה.

עיסוי ערמונית שימש בימי קדם כאמצעי לשמירה על בריאות הערמונית והמיני. ההיסטוריה מספרת לנו שעיסוי הערמונית שימש כחלק משיטות בריאות הוליסטיות סיניות ואיורוודיות וטיפולים. לבסוף, PM שוב הופך להיות מומלץ יותר ככל שהחוקרים מגלים שיש יתרונות רבים לעיסוי שכן הוא מחמיא ומגביר את הריפוי והיעילות של תרופות צמחיות מכיוון שהוא מגביר את ה”מחזור” לערמונית. המפתחות לריפוי הם חיסול, מחזור והטמעה!

רבים מוצאים שעיסוי ערמונית מוצלח במקום שבו תרופות אחרות נכשלו. בין אם יש לך ערמונית נפוחה או בריאה ואם מסיבה כלשהי אתה מתנגד לאוננות, עיסוי הערמונית שלך מעת לעת היא אופציה שעובדת!

Leave a Comment