האם עיסוי חזה גברים יגדיל את זה?

זה עשוי להיות אתגר עבור גברים שהחזה שלהם יגדל. אבל זה לא אומר שאי אפשר לעשות את זה. השיטות המשמשות בעיסוי חזה הנשים יהיו אותה שיטה שתשמש בעיסוי חזה הגברים.

עיסוי חזה יכול לשפר את הגודל, המרקם והמראה הכללי של השדיים שלך. בהשוואה לחזה של נשים, לרוב הגברים יש פחות רקמות שד. אבל עובדה זו אינה מהווה בעיה כלל. כל מה שאתה צריך לעשות הוא פשוט לעקוב אחר הטכניקות הנכונות של עיסוי השדיים. אתה יכול להיות בטוח שהחזה יגדל.

ישנם ארבעה שלבים נכונים בעיסוי השדיים שלך.

שלב 1: עסו את הפטמות באמצעות ארבע אצבעות היד. יש להניח את היד השנייה על בסיס השד שלך כדי לתמוך בו בזמן העיסוי. העיסוי יתחיל מהפטמה שלך, ולאחר מכן בתנועה מעגלית התרחק מהפטמה הנעה החוצה.

שלב 2: עסו קלות את הציצים בתנועת שפשוף כאילו אתם לשים בצק. אתה יכול להפעיל את תנועת ההרמה והלחיצה.

שלב 3: סובב לאט, בעדינות ובזהירות את החזה שלך. בזמן שאתה עושה את השלב הזה, אתה יכול להשתמש בכיוון השעון ונגד כיוון השעון. הקפד לא להפעיל מתח על הציצים שלך.

שלב 4: הפעל לחץ בקרה על השד שלך בזמן העיסוי. עיסוי השד משפר את זרימת הדם ואת נוזלי הלימפה באזור הציצים.

מומלץ שלפני ביצוע העיסוי להשתמש בקרמים או קרמים המכילים חומרים טבעיים שיגררו את רקמות השד. השדיים שלך יהיו ממוזגים כראוי והעור יספוג פיטואסטרוגנים שיכולים להגדיל את גודל החזה שלך. מלבד זאת, את יכולה גם לקחת כדורי חזה שיעזרו לשפר את החזה שלך.

אתה גם צריך לשלב תזונה בריאה ומאוזנת. אכלו ירקות המכילים אסטרוגנים מהצומח. זה יעזור לך להגדיל את גודל הציצים שלך. עיסוי חזה של גברים יכול לגרום לרקמה לגדול.

Leave a Comment