האם קפה נותן לך צלוליט?

לפני שאתה ממלא מחדש את כוס הקפה, שאל את עצמך שאלה אחת: האם קפה נותן לך צלוליט? קפוצ’ינו, אספרסו, פרפוצ’ינו מוקה, קפה לאטה…

שלל הטעמים של הקפה נמשכים ונמשכים. מגוון אנשים אוהבים לשתות קפה לא רק בבקרים אלא לאורך כל היום.

קפה הוא כמו דלק, ומספק לאדם סיבולת נוספת לעבור את היום שלו. עם זאת, שתיית קפה מרובה עלולה לגרום לבעיות שינה, כאבי ראש ודפיקות לב. מסתבר גם שקפאין המצוי בקפה תורם לעלייה במשקל, מאיץ את ההזדקנות ודוחף את הגוף לאגור שומן בגוף. עכשיו, הם מאשימים את הקפה בכך שהוא גורם לצלוליט!

צלוליט הוא מצב רפואי קוסמטי המאופיין בגומות של העור בישבן, בירכיים, ברגליים ובירכיים. צלוליט נוצר כאשר רקמות החיבור שמחזיקות שומן ותאי עור במצב תקין מתנוונות. התוצאה היא שומן כלוא שגורם לעור להיראות גבשושי.

אומרים כי צלוליטיס נגרמת על ידי זרימת דם וזרימת לימפה לקויה וכל הקפאין מרוב קפה יכול לעשות לך את זה. צריכה מופרזת של קפאין עלולה לייבש את התאים ולהפוך את קליפת התפוז הזו לגלויה יותר.

מעט תיקון קפאין מרחיק לכת

יש עדיין תקווה גם לסובלים מצלוליטיס וגם לחובבי קפה בחוץ. מחקרים מראים ששתיית קפה במתינות, כלומר כוס אחת ביום בלבד, יכולה למעשה להפחית צלוליטיס. קפאין בכמויות מתונות פועל כמרחיב כלי דם, המגביר את זרימת הדם בגופנו.

זרימת דם מוגברת שוטפת יותר צלוליט ויוצר שומן ורעלים. קפה הוא נוגד חמצון טבעי.

הוא נלחם ברדיקלים חופשיים בגופנו המסכנים את התאים שלנו, במיוחד באזורים שנפגעו בצלוליט. אבל כדי להפיק עוד יותר את היתרונות של קפה, אנחנו לא צריכים לשתות אותו.

פתרונות קפה לצלוליט

בליעת קפאין להפחתת צלוליט היא תהליך איטי וכולנו רוצים שהצלוליט שלנו ייעלם עכשיו! מסתבר שקפה שנחטף ישירות לתוך העור עושה את העבודה.

עכשיו, אל תשפוך את הנוזל החום והחם הזה לגוף שלך, זה פשוט לא יעבוד ואתה עלול להישרף תוך כדי. עם התרופה הטבעית הזו, תזדקק לשטחי קפה חמים משומשים מעורבבים עם שמן זית. אתה מורח אותו ישירות על הירכיים, הרגליים או בכל מקום שיש לך צלוליטיס.

עסו את שאריות הקפה במשך כמה דקות, קחו נייר פלסטיק והתכסו למשך עשרים דקות לפחות. אתה צריך לעשות זאת במשך יותר משבועיים כל יומיים כדי להפחית את הצלוליט שלך. עבור חלק, זה עשוי להיות יעיל אבל זה יכול להיות גם מייגע, גוזל זמן ומבולגן. האם יש דרך נוספת לקפאין לעזור לנו להפחית צלוליט?

קרמים אנטי צלוליט המכילים קפאין

חברות קוסמטיקה רבות מייצרות קרמים המכילים קפאין המיועדים להילחם בצלוליט.

קרמים אלה נגד צלוליט הם הרבה יותר קלים לשימוש מאשר טחון קפה. אתה פשוט מורח אותו ישירות על הצלוליט שלך ומעס אותו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

חשוב להשתמש בו באופן רציף כדי להשיג גוף נטול צלוליט.

קרם אנטי צלוליט המכיל קפאין עובד שעות נוספות אם הוא משולב עם החומרים הפעילים הנכונים. הקרם האנטי צלוליט שלך צריך גם להכיל לא רק קפאין אלא גם L-קרניטין, רטינול A, חמאת שיאה, תמצית תה ירוק ותמציות שונות של אצות ים. התערובת העוצמתית של מרכיבים אלה מפחיתה את הצלוליט מהר יותר מה שמעניק לך עור חלק ואלסטי.

שימוש בקרם המכיל קפאין מגביר גם את זרימת הדם שלך.

Leave a Comment