האמת מאחורי מכנסיים קצרים נגד צלוליט – האם הם באמת עובדים ולמה

ישנן דרכים שונות להתמודד עם הצלוליט שלך, כל אחת מהן מציעה גישה שונה לבעיה. אחד שאולי לא שקלתם, או שעלול להיראות קצת מוזר בהתחלה, הוא השימוש במכנסיים קצרים נגד צלוליט. אבל המכנסיים הקצרים המעוצבים במיוחד יכולים להיות הדרך הקלה והיעילה להפחית את הצלוליט על הירכיים והישבן שחיפשתם.

אם מעולם לא ראיתם זוג מכנסיים קצרים נגד צלוליט, הם נראים מאוד דומים למכנסי אופניים או אופניים. הם נועדו להיות נוחים, אבל די צמודים, כך שכל מה שאתה צריך לעשות כדי לגרום להם לעבוד על הצלוליט שלך, הוא ללבוש אותם. ניתן ללבוש אותם לבד, או אפילו מתחת לבגדים הרגילים שלך. תוך כדי הפעילות היומיומית הרגילה, תנועת הגוף, בשילוב עם המכנסיים הקצרים הצמודים, יוצרת סוג של אפקט עיסוי על הירכיים והישבן העליונות. זה עוזר לעורר את זרימת הדם המחומצן לאזורים עם צלוליט, מה שעוזר להזין את העור ולהפחית את מראה הצלוליט. זרימת הדם המשופרת מה”מיקרו-עיסוי” עוזרת גם להיפטר מעודפי נוזלים ורעלים מתחת לשכבת העור, שאחראים גם לגומות המכוערות שלך.

ישנם אפילו זנים של מכנסיים קצרים נגד צלוליט המתיימרים שיש להם יתרונות נוספים. באמצעות חומרים שונים לייצור המכנסיים הקצרים, כולל כזה שנקרא ביו-קרמי, יצרנים טוענים שהם יכולים גם למקד חלק מחום הגוף בחזרה לאזור שמתחת למכנסיים, שיש לו יתרונות גדולים עוד יותר אם משתמשים בהם עם קרם אנטי צלוליט יעיל. . מריחת הקרם לפני שלבשת את המכנסיים גורמת לכך שכאשר טמפרטורת הגוף עולה, הקרם נספג בקלות רבה יותר בשכבות העמוקות של העור, שם הוא יכול לעבוד על תאי השומן העודפים שנמצאים בלב הצלוליט שלך. בְּעָיָה. בנוסף, אתה עדיין מקבל את היתרון של אפקט העיסוי גם כן.

בעוד שמכנסיים קצרים נגד צלוליט עשויים מחומרים מתקדמים יותר מבחינה טכנולוגית עשויים להיות יקרים, זה אומר שהם בדרך כלל קצת יותר דקים ממכנסי הניאופרן המסורתיים, מה שמקל עליהם ללבוש מתחת לבגדים הרגילים שלך מבלי שאף אחד ישים לב. לא משנה באיזה מכנס תבחר, אם תחליט ללבוש אותם מתחת לבגדים היומיומיים שלך, יש להם גם יתרון נוסף בכך שהם מעניקים לך מראה מלוטש יותר, בדומה לזה שהושג עם מכנסיים קצרים ובגדים אחרים בעיצוב הגוף. אז אתה אפילו יכול להיראות טוב בזמן שאתה עובד על להיפטר מהצלוליט שלך.

בנוסף לשימוש במכנסיים קצרים ביו-קרמיים עם קרם טוב נגד צלוליט, תוכל לקבל אפקט מפחית צלוליט גדול עוד יותר על ידי לבישת המכנסיים הקצרים במהלך שגרת האימון שלך. טווח התנועה המוגדל וטמפרטורת הגוף המוגברת שלך ככל שאתה ממריץ את הלב שלך, אומר שלשילוב המכנסיים הקצרים והקרם שלך יש עוד יותר הזדמנות לעשות את העבודה שלהם.

אולי לא שקלת מכנסיים קצרים נגד צלוליט כדרך אמינה להפחית את בעיית הצלוליט שלך, אבל הם כבר עזרו להרבה נשים להפחית משמעותית את מראה “קליפת התפוז” של העור שלהן. עם חומרים חדשים שהופכים את המכנסיים הקצרים האלה ליעילים עוד יותר, והאפשרות ליתרונות גדולים יותר משילובם עם קרמים נגד צלוליט ופעילות גופנית, הפתרון הפשוט והטבעי הזה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי לעזור לירכיים שלך להיראות ולהרגיש נהדר.

Leave a Comment