הבנה ופתיחת זיכרון רקמות

אמנם המוח שלך אולי לא תמיד מסוגל לזכור זיכרונות עבר, הגוף שלך לעולם לא ישכח אותם. חוקרים תיעדו שהגוף אוגר כאב וזיכרונות טראומטיים בשרירים וברקמות החיבור. אחסון כאב וזיכרונות טראומטיים עלול לגרום לחוסר בריאות ולתרום להתפתחות מחלות. הזיכרונות הכואבים והטראומתיים הללו לא הורשו להשתחרר והפכו לאנרגיה עומדת בגוף. טיפול בעיסוי יכול להיות כלי רב ערך בפתיחת הטראומות המאוחסנות הללו, כמו גם להיות יעיל בשיקום הבריאות והרווחה לגוף.

רוב החוויות הטראומטיות נגרמות מאירועים מלחיצים. כאשר הגוף שלך עמוס במתח הוא לא יכול להתמודד ביעילות, הטראומה נכנסת ישירות לשרירים ולרקמות שלך עד שניתן לשחרר אותה. חיזוק היכולת של הגוף להתמודד עם לחץ יקטין את הסבירות שהטראומה תיאחסן בגופך, וגם יעזור לשחרר אותה באופן מיידי. עובדי גוף יכולים להשתמש בטכניקות טיפול בעיסוי כדי לפתוח ולשחרר טראומה, אבל רק אם הגוף מוכן לשחרורה. סוג מסוים של טיפול עיסוי שיכול לסייע בתהליך זה הוא שחרור מיופשיאלי. הוא פועל לשחרור מגבלות בשרירים וברקמות הסובבות, ומאפשר שחרור טראומה וכן שיקום הבריאות.

טיפול בעיסוי יסייע בהחזרת הבריאות הפיזית ללקוח שלך, אך בנסיבות אלה, בריאות רגשית עשויה להזדקק לתמיכה. אנשים רבים עם סוגים אלה של טראומות מאוחסנות יכולים להפיק תועלת מפגישות טיפול עם יועץ מוסמך. שילוב שני ההיבטים הללו באמת הכרחי להתאוששות. שחרור של זיכרונות טראומטיים מהשרירים והרקמות של הגוף יאפשר לגוף ולנפש של הלקוח שלך להחלים ביעילות.

למד עוד על שימוש בטכניקות שחרור myofascial כדי לעזור לפתוח זיכרונות מאוחסנים בגופם של הלקוחות שלך על ידי קריאת המאמר כולו כאן.

Leave a Comment