הגדלת הפין והחשיבות של דיאטה עשירה בחלבון

האם יפתיע אותך לדעת שלמעלה מ-50% מהזכרים אינם מרוצים מגודל איבר המין שלהם? אם בעבר הרגשת מבוכה לגבי גודל הפין שלך, והרגשת חוסר רצון לדבר על זה, אני מקווה שמידע זה עוזר לגרום לך להיות מודע לכך שאתה בשום אופן לא לבד. זה לא נושא ללעג או מבוכה – רחוק מזה. גודל הפין שלך יכול באמת להשפיע על איכות החיים שלך, (חיי המין שלך במיוחד), וכאשר אתה מרגיש שאתה פחות מהממוצע במחלקת המידות, זה מוביל לרוב לתחושות של ייאוש ואובדן הערכה עצמית.

מדע הגדלת הפין עשה כברת דרך בשנים האחרונות, ובנוסף מגוון של קרמים ומשחות, כדורים ואמצעים, דיאטה נחשבת כיום גם למלאת תפקיד חשוב בתהליך ההרחבה; במיוחד דיאטה עשירה בחלבון. במובנים רבים זה לא צריך להפתיע, כי כאשר בוני גוף משפרים את צורות הגוף שלהם ומצמיחים שרירים נוספים, דיאטה עשירה בחלבון היא תמיד חלק חשוב מהתערובת.

במובנים רבים, “שריר” הפין שלך אינו שונה מהשרירים האחרים שלך. על ידי תרגול קבוע, אתה מצמיח רקמת שריר חדשה ומגדיל את היקף הידיים והרגליים. אותו הדבר ניתן לומר על איבר המין שלך. עם הסוג הנכון של פעילות גופנית (ג’לצ’ינג למשל), אתה יכול לגדל ולהרחיב את רקמת הפין, ודיאטה עשירה בחלבון ממקסמת את הפוטנציאל של הגוף שלך לעשות בדיוק את זה.

תרגיל הפין הידוע בשם Jelqing קיים כבר מאות שנים ומקורו בעם הערבי. ג’לצ’ינג הוא די כמו “לחלוב” את איבר המין שלך. על ידי אחיזה של הפין שלך בבסיסו וסחיטה חזקה, אתה לוכד את הדם. עדיין לוחץ בחוזקה, אתה מזיז את ידך במעלה הפיר לכיוון הקצה הבולבוסי שמכונה קורפורה קברנוזה. פעולה זו דוחפת את הדם במעלה הפיר שלך וסוחפת את ה-Corpora Cavernosa וגורמת לו להיות מוגדל. על ידי חזרה על תרגיל זה באופן קבוע מספר פעמים ביום, ההרחבה מתחילה להיות קבועה. זוהי עובדה מוכרת קלינית כי הגדלה כזו מועילה הן מבחינת אורך והן בהיקף.

כשאתה מאכיל את הגוף שלך בתזונה עתירת חלבון, אתה נותן לו את התחמושת שהוא צריך כדי לתמוך בצמיחת הרקמה הנוספת הזו וזה הופך כל פעילות גופנית למועילה הרבה יותר במונחים של בניית כל חלק בגופך.

ישנם גם מספר קרמים ומשחות הזמינים בשוק מדי. רובם כוללים מגוון של עשבי תיבול טבעיים, חלבונים ושמנים שיכולים לעורר גדילה, אך חלקם מומלצים לשימוש לפני תרגיל ג’לקינג. במקרים אלה הם פועלים כחומר סיכה נעים, כמו גם כסוכן צמיחה. פעולת הג’לצ’ינג משמשת לעסות את הקרם לתוך הפין, ולמקסם את ספיגתו. כמו כן, תשימו לב שחלבון (כמו בתזונה עתירת חלבון), הוא גם אחד המרכיבים.

יש גברים שמעדיפים להשתמש בחלק מהגאדג’טים הקיימים בשוק כדי להרחיב את איבר המין שלהם. רוב המכשירים הללו פועלים על ידי תהליך מתיחה עדין, או במקרים מסוימים (משאבות פין), הם משתמשים בוואקום. העיקרון זהה לג’לצ’ינג בכך שהם מעודדים גדילה והתרחבות של רקמת הפין, וכפי שנאמר קודם לכן, דיאטה עשירה בחלבון מקלה על צמיחת רקמות.

אז בכל שיטה שתבחר להשתמש כדי להגדיל את איבר המין שלך, אתה צריך גם לגבות אותו על ידי דיאטה עשירה בחלבון למשך כל הזמן.

Leave a Comment