הגדלת הפין תרגיל Jelqing – המדריך האולטימטיבי שלך

בהיבטים רבים בחיים, הגודל באמת חשוב. זה נכון אפילו עם גודל איבר מינו של גבר. יש הרבה נשים שהולכות על גברים עם כלים גדולים. עבורם, איבר מין גדול הוא מקור לחיי מין מספקים. אבל למרבה הצער, אולי לא יהיו גברים רבים שיש להם חברים גדולים כמו נשים שאוהבות אותם בגדול. יש הרבה גברים שיש להם בעיות עם האורך וההיקף של הכלים שלהם. אבל פתרון בעיה זו כבר לא דבר קשה. יש הרבה אפשרויות זמינות עבורם. ישנן פרוצדורות כירורגיות, כדורי פין, קרמים, קרמים ומשאבות ידניות וממונעות. ישנם גם תרגילים להארכת הפין ואחד מהם הוא תרגיל ג’לצ’ינג להגדלת הפין. התרגיל הזה היה בשימוש על ידי הרבה אנשים ורובם הגיעו להצלחה רבה.

אז איך מבצעים את התרגיל הזה? האם קל מספיק עבור כל אדם לעקוב אחריו גם ללא סיוע מאחרים? להלן השלבים שתצטרך לעשות כדי לבצע ג’לצ’ינג.

כמו בכל צורה אחרת של פעילות גופנית, אתה צריך להתחמם. ככה עושים את זה.

1. השג פיסת בד נקיה והטבילה אותה במים חמימים.

2. עטפו את הבד על הפין למשך מספר שניות. בדרך כלל חמש דקות זה כבר מספיק.

3. הסר את הבד ולאחר מכן יבש את איבר המין שלך.

לאחר ביצוע חימום, אתה מוכן כעת לג’לקינג האמיתי של הגדלת הפין. השלבים ניתנים להלן. תזכורות והערות כלולים כדי למקסם את התוצאות.

1. עסו את איבר המין שלכם עד שיש לכם 50% עד 60% זקפה.

תזכורת: הימנע מזקפה מלאה מכיוון שהדבר עלול להוביל לשפיכה באמצע התרגיל. מה שאתה רוצה להשיג כאן הוא זרימת דם מקסימלית לתוך חדרי הדם בפין ולא אורגזמה.

2. עם האגודל והאצבע של יד שמאל צור סימן בסדר.

הערה: השימוש ביד שמאל מומלץ לגברים הימניים. כפי שתגלה בשלבים הבאים, הפעולות האקטיביות יותר נעשות על ידי היד השנייה. אם אתה שמאלי אז בצע את השלב הזה עם יד ימין.

3. עטפו את סימן האישור על ראש הפין. למתוח אותו בעדינות עם היד הזו.

4. לאחר מכן בצע סימן בסדר ביד ימין.

5. עטפו את סימן האישור הזה בבסיס הפין שלכם.

הערה: האחיזה צריכה להיות קרובה ככל האפשר לשק האשכים כדי לעורר יותר דם לזרום לתוך החדרים.

6. החלק את סימן האישור עד שתגיע לראש הפין שלך.

7. ברגע שאתה מגיע לראש, החזר אותו שוב לבסיס.

תזכורת: כדי להחזיר אותו לבסיס אין להחליק אותו למטה. במקום זאת שחרר את האחיזה ועטוף אותה במהירות שוב בבסיס. החלקה מטה תמריץ את זרימת הדם חזרה.

8. עשה זאת שוב ושוב במשך 5 דקות כל יום.

תרגיל הג’לקינג להגדלת הפין ייתן את התוצאות הטובות ביותר אם נעשה באופן קבוע. ככל שאתה עושה את זה יותר כך התוצאה טובה יותר. הגידול בגודל שאתה משיג כשאתה משתמש בתרגיל זה הוא קבוע כך שלא תצטרך לדאוג שוב אם תלעגו לך.

Leave a Comment