הגדלת חזה לגבר – 2 טיפים לקבלת השדיים הרצויים

הגדלת חזה לגבר נמצאת במגמת עלייה בימים אלה עבור גברים שרוצים לבטא את מי שהם באמת. זה לא משנה אם אתה טרנססקסואל או קרוס-דרסר, אתה מחפש דרך לבטא את הנשיות שלך ללא העלות הגבוהה והסכנות של ניתוח.

ישנן כמה דרכים אחרות שבהן תוכל להגדיל את גודל החזה שלך מבלי לעבור ניתוח. אחת הדרכים שבהן אתה יכול לפתח את השדיים שלך היא שימוש בהורמונים נשיים לשיפור השד. הורמונים אלו משמשים לצמיחת חזה אצל נערות מתבגרות והרבה גברים מצאו שהם עוזרים לצמיחת חזה גברית.

חשוב לך להבין שיש סיכון שאתה לוקח בעת השימוש בהורמונים אלה. חלק מהסיכונים הם דיכאון, סרטן השד ושינויים במצב הרוח. זה רק חלק מהדברים שאתה צריך להיות מודע אליהם אם אתה מחליט לנסות את ההורמונים האלה.

למזלכם, עשבי תיבול טבעיים הם אלטרנטיבה נוספת לגידול החזה מבלי לסכן את בריאותכם. ישנם הרבה צמחי מרפא עם פיואסטרוגניים אשר ידועים כמגבירים את האיזון ההורמונלי בגוף הגברים.

זה לא אומר שהשדיים שלך יגדלו רק בגלל שאתה לוקח את המוצרים הצמחיים האלה. תצטרך לקחת קצת זמן מחוץ ללוח הזמנים העמוס שלך כדי לעשות תרגיל כדי לקדם את צמיחת השדיים שלך, כלומר, לעסות את השדיים שלך.

עיסוי חזה לגברים חשוב מאוד לגברים שרוצים להגדיל את החזה שלהם.

1. כדי להגביר את זרימת הדם בשדיים יש לעסות אותם

2. על מנת לעורר את ייצור הפרולקטין צריך לעסות את השדיים

אם אתם חושבים לקחת חלק ממוצרי הצמחים הללו, עליכם להבין שייקח זמן עד שהצמחים הללו ישפיעו. קודם כל יש לעכל אותם כדי שיכנסו לזרם הדם שלך ורק אז הם יתחילו להשפיע על השדיים שלך.

לאחר שהצמחים הועברו לזרם הדם שלך, עליך להתחיל לעסות את השדיים שלך, מה שיעזור להגביר את זרימת הדם אל השדיים. מכיוון שזהו החלק בגופך שאתה מנסה לפתח, חשוב מאוד שתעסי את השדיים שלך במהלך היום.

תאמיני או לא, עיסוי השדיים שלך הוא הדרך הטובה ביותר להפעיל את הורמוני השד שלך. על מנת שהמוח שלך יפיק פרולקטין תצטרך לעורר את השדיים ואת הפטמות שלך. ניתן להשיג התפתחות חזה לגבר עם מוצר צמחי טוב ועיסוי חזה.

פעם זה היה מסוכן לגברים להגדיל את גודל החזה שלהם, אבל הזמנים השתנו. יש דרך בטוחה יותר עבור גברים לבצע הגדלת חזה ללא כל הסיכון הכרוך בכך. אתה יכול לקבל שדיים מפותחים לחלוטין על ידי עיסוי שלהם ושימוש במוצר צמחי לחלוטין.

Leave a Comment