ההנאות הבריאות של חליבת הערמונית

כאשר הערמונית מוזכרת זה בדרך כלל גורם לרוב הגברים להתכווץ, מכיוון שהבלוטה הנשכחת נכנסת לשיחה רק כשנראה שיש בעיה איתה. עם זאת, יש צד נוסף לערמונית שרוב הזוגות כנראה מעולם לא שמעו עליו. זה נקרא חלב ערמונית, פעילות מענגת ובריאה שניתן ליהנות ממנה באותה מידה על ידי גברים ונשים כאחד.

הפעילות של חליבת הערמונית היא לא רק מהנה, אלא גם בריאה ביותר. זה משהו שאפשר ליהנות ממנו כחלק מחייו האינטימיים של כל מאהב, ומשהו שאפשר ללמוד די בקלות, אם כי יש בזה מיומנות קטנה. זה כרוך בגירוי הערמונית עם האצבע, או כלי עיסוי שתוכנן במיוחד מתוך כוונה להעניק גם הרפיה וגם הנאה למעורבים.

בלוטת הערמונית היא כמו נקודת ה-G הנשית עבור הגבר, וחלק חשוב ממערכת המינית שניתן למצוא ממש מתחת לשלפוחית ​​השתן, שם היא עטופה בתוך השרירים (סידור שרירים באיבר) של רצפת האגן. . אלו הם אותם שרירים שמתכווצים בזמן שהם חווים אורגזמה או שפיכה.

בלוטת הערמונית מורכבת מתעלות זעירות הנקראות acini אשר ניתן למצוא בתוך הבלוטה עצמה, ואשר מייצרות את נוזל הערמונית שמתערבב הן עם הזרע והן עם נוזל שלפוחית ​​הזרע (נוזל שעוצר את היצמדות הזרע יחד). התערובת מייצרת את השפיכה הגברית שהיא כה חשובה לתפקוד ההנאה המינית עבור הגבר.

ביציאות קבועות, הערמונית נשמרת בריאה על ידי גירוי ייצור מיצי ערמונית טריים אשר מביאים גם דם טרי לאזור. בתוך הדם מגיעים גם חומרים מזינים וגם חמצן שעוזרים לשמור על הערמונית במצב טיפ-טופ, ועוזרים למנוע הן הפרעות בערמונית וסרטן הערמונית. הפעילות של חליבת הערמונית יכולה להיעשות על ידי גברים ונשים כאחד, כאשר אין צורך בזקפה.

הוראות לחליבת הערמונית

1. רוקן את הקערה לחלוטין לפני שתמשיך והגיע למצב רגוע.

2. הנח כפפת לטקס הדוקה על יד אחת ושמן את האצבע האמצעית או האצבע המורה לפני הכנסתה בעדינות לאזור פי הטבעת (פי הטבעת). לאחר ההחדרה (כ-3 ס”מ), כופפו את קצה האצבע לצורת וו. ניתן לזהות את הערמונית כבליטה קטנה בערך בגודל של אגוז, והיא ממוקמת על ידי תחושה הן פנימה והן כלפי מעלה לכיוון הטבור.

3. בלוטת הערמונית מורכבת משלושה אזורים רגישים: שמאל, מרכז וימין, כאשר המרכז הוא הרגיש ביותר ושם יש להימנע מגירוי יתר. ברגע שבו ממוקמת בלוטת הערמונית, תחושות חדשות יחוו כאשר האצבע נשפשפת בעדינות קדימה ואחורה לאורך צידיה.

4. במהלך הגירוי תיגרם שפיכה יחד עם אורגזמה אינטנסיבית דומה לזו שחווית בזמן קיום יחסי מין רגילים, רק שהעוצמה שחווית היא בדרך כלל הרבה יותר חזקה ברוב המקרים. אמנם אין צורך להשתמש באצבע, שכן זמינים כלי עיסוי שתוכננו במיוחד; לחלבן יש יותר בקרת רגישות כאשר הוא בשימוש.

למרות שהמחשבה על הכנסת משהו לפי הטבעת עשויה להיות רעיון קצת לא נוח עבור חלקם, התענוג שיתקבל תחזיר בוודאות. כאשר פעילות חליבת הערמונית מיושמת בצורה נכונה, לא רק שהגבר יזכה להנאה עצומה, אלא גם האישה תהנה מהפעילות.

מחקרים מראים שגברים שפולטים לפחות 5 פעמים בשבוע, נמצאים בסיכון נמוך יותר לפתח הפרעה בערמונית או סרטן הערמונית.

Leave a Comment