הטיפים הטובים ביותר לעיסוי עירום חושני

מתן עיסוי גוף מלא בעירום היא דרך נפלאה לעשות משהו מיוחד עבור בן הזוג שלך ועיסוי זוגי חושני הוא בהחלט הקדמה ערמומית מצוינת לסקס.

אבל מתן עיסוי עירום מרגיע באמת הוא לא רק על הדלקת כמה נרות וסטירה על קצת שמן, זה באמת על שימוש במיומנות ולהרשים את המאהב שלך עם כמה טכניקות עיסוי עירום מתמצאים.

הוראות לעיסוי גוף מלא בעירום

מתן עיסוי חושני לגוף מלא מתחיל בקביעת הסצנה. בקש מבן הזוג שלך לשכב על הגב על מגבת. אתה יכול לכסות חצי מגופם בסדין כדי למנוע מהם להרגיש קור, ובמקביל לשמור מגבות רזרביות בקרבת מקום לכל דליפה.

עיסוי בשמן, עירום או לא, לא אמור להשאיר את בן/בת הזוג שלך רטוב. הגוף שלהם צריך לנצנץ אבל רוב השמן צריך להיספג בגוף עם תנועותיך.

התחל על ידי שימוש במלטות חתול לאורך הגב, בצידי המותניים או אפילו במורד החלק האחורי של הרגליים. תנועות קלות עדינות ומהירות ישלחו אותם לרגיעה עמוקה מקסימה שתקל עליך את העיסוי הגברי העירום הכולל.

טכניקת עיסוי ארוטי היא להשתמש בציפורניים כדי לרוץ מהחלק העליון של הצוואר שלו עד המותניים שלו. הגבר מעט את הלחץ כשאתה מחזיר את הציפורניים כלפי מעלה, לאורך כל הדרך למעלה זה שיער וחוזר למטה.

מכאן ניתן לטפטף מעט שמן על הגב ולהשתמש בטכניקת פיזור הידועה בשם Effeurage, אשר מרפה את השרירים על פני השטח. לאחר מכן השתמש במאוורר או בתנועות מעגליות כדי להזיז את הידיים שלך למעלה ולמטה את השותפים שלך בחזרה, הימנעות מעבודה ישירות מעל עמוד השדרה.

השתמש במהלכת הלישה כדי להזיז את הידיים בחזרה עד לצוואר. הפעל לחץ על כל צד כמה סנטימטרים פנימה מכל אוזן. הקפד לשמור על קשר מילולי קבוע עם בן / בת הזוג כדי להבטיח שהלחץ מתאים.

לסירוגין את משיכותיך, עבוד בהדרגה עד לישבן של בן הזוג. אזור שרירי המוני זה מחזיק במתח רב שכאשר הוא משתחרר יכול לשלוח אותו למצב הרבה יותר עמוק של הרפיה. קנוקלינג הוא משב טוב במיוחד לשימוש כאן עבור המעסה המתחיל באזור כל כך בשרני.

אזור הירכיים הוא בדרך כלל תמיד אזור די צפוף. לישה יכולה להיות משכה טובה לשימוש כאן, אבל תצטרך להיזהר מרצועת ה-IT שלו (רצועת Iliotibial) אם הוא רגיש במיוחד כאן, פשוט השתמש במשיכות עיסוי תחתונות חושניות קלות לאורך רגליו כדי להרגיע במקום להפעיל את סיכון אולי לפגוע בו.

אל תשכחו לתת עיסוי חושני בכף הרגל. כפות הרגליים גם מחזיקות הרבה מתח ובהחלט אסור להתעלם מהן כחלק מעיסוי הגוף המלא בעירום. התחל בקרסול ולחצו כל צד של עקב אכילס שלו, ואז עסו אותו למעלה ולמטה. לאחר מכן החזק כל רגל בידיים והשתמש באגודלים כדי ללטף בתנועות מהירות לאורך כף הרגל שלו, תוך הפעלת לחץ סטטי מתחת לכדור כף הרגל. אתה יכול אפילו לשפשף בעדינות את האצבעות בין כל אצבע ואז למשוך בעדינות בכל אחת מהן. אל תיבהל אם תשמע נקישה באצבעות הרגליים או מאחת מהעצמות בחלק העליון של כף הרגל.

בהחלט אסור להתעלם משרירי השוקיים. אתה יכול ללוש כאן בעדינות רבה או להשתמש במשיכות האגודל שלך כדי להיכנס ישר לתוך השרירים. אם הידיים שלך כואבות אתה יכול גם להשתמש באגרוף שלך כדי לעסות על האזור בתנועות סיבוביות. נער את השרירים כשתסיים.

עד עכשיו הוא אמור להרגיש סופר נינוח וסופר סקסי! אם עשית את העבודה שלך קצת יותר מדי טוב אולי הוא באמת היה נרדם. אם כן, שקול להרחיב את עיסוי הגוף המלא בעירום לעיסוי לינגהם כדי להחיות את כל גופו תוך חיזוק הקשר בינך לבין המאהב שלך!

Leave a Comment