הטכניקה הנכונה לביצוע עיסוי ערמונית

הכרת הטכניקה הנכונה למתן עיסוי ערמונית היא חובה לבלוטת ערמונית בריאה. אחרים עושים זאת על מנת להגיע לאורגזמה טובה ומתמשכת של הערמונית שלדבריהם טובה יותר מהאורגזמה הטיפוסית. מכיוון שהוא הופך להיות מאוד פופולרי ונפוץ בימים אלה, יש צורך לדעת כיצד לבצע כראוי עיסוי ערמונית.

לפני שנים, עיסוי הערמונית הזה נעשה על ידי רופאים כדי להקל על כאבי הערמונית על כך שיש עודף זרע שיכול לגרום גם למגוון הפרעות אחרות של הערמונית. ראשית, זה יכול לגרום להגדלה של הערמונית. לפי סקר, רוב הגברים לא ממש מרוצים מהאורגזמה שלהם והיו רוצים לשפר אותם, אם אפשר, בצורה לגיטימית. אורגזמה של הערמונית בהחלט תפתור את הנושא הזה.

עיסוי ערמונית הוא טכניקה שיכולה בקלות לעורר את הערמונית בייצור אורגזמה. בין אם אתה רוצה ללמוד לעסות את הערמונית שלך כדי לקבל אורגזמה מספקת או כדי לקבל ערמונית בריאה, טכניקה זו בהחלט תעזור להנאתך ולשביעות הרצון שלך. טכניקה זו מובטחת גם להיות בטוחה וקלה. אתה יכול אפילו לעשות את זה לבד או עם בן הזוג שלך. עכשיו עם הטכניקה הנכונה, מתן עיסוי ערמונית נכון הוא רק בקצות האצבעות שלך. אתה יכול לעסות את הערמונית שלך בנוחות של הבית שלך. חלקם עשויים להרגיש אי נוחות עם הרעיון של הכנסת כלי או אצבע לפי הטבעת. אבל תמיד צריך לזכור שזה בריא וזה מאוד יעזור לאדם לקבל אורגזמה טובה יותר.

הנה הטכניקה הנכונה לביצוע עיסוי ערמונית.

לפני העיסוי יש צורך להיות נינוח ורגוע. עיסוי הפין והאשכים הם דרכים טובות ללכת לפני תחילת העיסוי. כדי להקל על כאבי הערמונית, יש צורך להשתמש במכשיר ארוך מהאצבע כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

מקל תיפוף מעץ הוכח ככלי יעיל מאוד, בסיוע בהקלה על כאבי הערמונית. אז לך לחנות מוזיקה מקומית וקנה אחת עם קצה מעוגל חלק. זה צריך להיות רחב כמו האצבע המורה והוא יכול להחליק בקלות, לא צריך להיות לו קצוות חדים והוא לא צריך להיות שמן מדי או דק מדי.

לפני התהליך בפועל, יש צורך לבצע פעולת מעיים. לאחר שסיימתם גלגלו את הקונדום והחלקו אותו בקצה הגדול ואז שימו אותו בג’לי KY. כעת עבור למצב זחילה והכנס לאט ובעדינות את מקל התוף לפי הטבעת שלך. 4 עד 5 אינץ’ ממנו בפנים אמור להספיק. לאחר מכן, דחפו אותו לכיוון הבלוטה ועבדו עליו בעדינות ובאטיות. בצע תנועה הדרגתית לקראתו לקבלת תוצאה טובה יותר. החלק אותו לאט בלחץ קל בלבד. בצע משיכה קלה כאילו אתה משתמש באצבעותיך במרחק של 1 1/2 אינץ’ מפי הטבעת שלך. אם אתה לא מרגיש בנוח עם מקל תיפוף, יש צעצועים זמינים ברשת המיועדים במיוחד לעיסוי ערמונית.

אם יצא נוזל מהפין אל תיכנס לפאניקה מכיוון שתהליך זה משמש גם בחליבת הערמונית ולכן תגובה זו נורמלית לחלוטין. חזור על התהליך כחמש פעמים. זה בהחלט יגרום להרבה גירוי מיני. התחושות האלה אולי חדשות לך, אבל אין סיבה להיכנס לפאניקה. אולי עדיף להנות מזה.

הזקפה תתפוגג זמן קצר לאחר התהליך. החלק אותו שוב עם קצת לחץ עליו והחזק אותו למשך 7 ספירות. נדנד אותו מעט ואז שחרר אותו. המתן דקה ואז חזור על זה. אחרי זה, סיימת.

Leave a Comment