היתרונות העיקריים של עיסוי לפי דיווח Times of India

ככל שהפרנסה של בני האדם של המאה ה-21 הופכת יותר ויותר לחוצה, המקרים של מחלות נפש, כעס ופשעים נמצאים במסלול הולך וגובר. על מנת לעזור להקל על מקרים אלו, הפתרון היחיד והסביר הוא הרפיה. אבל נכון לעכשיו, הרפיה היא כל כך לא מונח מוכר לכל אלה עם שאפתנות קיצונית ופחות זמן פנוי להירגעות ולהתחדשות.

כאן נכנס לתמונה היתרון של עיסוי משחרר מתח. עם שינוי הזמן, כיום אתה יכול לקבל עיסוי גברים לגברים במומבאי במלון. לכן, במקרה, אם אתה במומבאי בנסיעת עסקים, או אפילו אם אתה נופש במומבאי, זה תמיד רעיון טוב לבחור עיסוי גוף לגברים להרגעה ורענון מוחלט.

רוב האנשים לא חושבים על עיסוי, אבל דיווח של ה-Times of India, עיתון מוביל בהודו מסכם את היתרונות של עיסוי בדרכים הבאות.

מגביר אנרגיה

בימינו, יותר מדי לחץ בעבודה, החשבונות הממתינים וה-EMI בטוח יאכלו את האושר והשלווה שלכם. אבל, זה עשוי להפתיע אותך שעיסוי גוף מלא עם שמנים ארומטיים אתריים יכול לתת לך רגיעה, רענון ואנרגיה לטעון את האתגרים ולהרוס אותם בנחישות איתנה. הדו”ח מסכם שלגוף יש מרידיאנים ספציפיים בנקודות שונות, ועיסוי גוף גברים מלא במומבאי יכול לעזור לך לפתוח את הדלתות הסגורות האלה. כאשר העיסוי פותח את החסימה בכלי הדם, אתה מקבל דחיפה אנרגטית אדירה כאשר מקסימום חמצן מגיע לכל תא בגוף. יחד עם זאת, על פי מחקר של נוירולוגים לאחר העיסוי, הגיע למסקנה כי הנפש הופכת הרבה יותר ערנית ורגועה לאחר העיסוי.

מגבר חסינות

אתה יכול בקלות להיזכר בעובדות שלפיהן לאותם אנשים בכפרים יש כוח חסינות גבוה בהשוואה לתושבי הערים. נכון שחיי עיר אינם חושפים אותנו לטבע בצורה עדינה. לפיכך, סביר להניח שהחסינות שלנו תצנח עם הזמן. לכן, כדי לשמור על זה, יש לבחור תמיד את שירותי העיסוי. לאחר העיסוי, הלימפוציטים, המרכיבים העיקריים של WBC או תאי דם לבנים גדלים עם העיסוי. ולפי המדע, WBCs הם מערכת החיסון המולדת של האנטי-וירוס והחיידקים שלנו כדי לעזור להילחם נגד חיידקים ווירוסים ראשוניים שגורמי מחלות.

הפחתת חרדה

חרדה היא תופעה נפוצה למדי בימינו עם הרבה אנשים שנכנעים לחשבונות ממתינים ארוכות והפחד לשמור על העבודה על רקע התמוטטות פיננסית עולמית. לפיכך, אתה צריך לקבל את הדרכים הנכונות לעזור להתמודד עם החרדה והדיכאון. עיסוי הוא הדרך, מכיוון שהוא מפחית את הקורטיזול, הורמון הלחץ ומגביר את הסרוטונין והדופמין, ההורמון העיקרי של אושר ואהבה.

לכן, כשאתה בנסיעת עסקים לבירת הפיננסית של הודו, אל תשכח לקחת את העיסוי של גברים לגברים במלון במומבאי להרגעה וסיפוק מוחלט.

Leave a Comment