היתרונות והחשיבות של עיסוי ראש

ובכן, עיסוי ראש עם כל התחושות הרגיעות והמרגיעות נושא איתו גם איזו מנה מדעית. הוא פותח במשך מאות שנים – נקודות לחץ שוכללו לאורך זמן כדי למקסם את האפקט. כעת נעמיק בחשיבותו של עיסוי ראש.

המדע:

בעוד שעיסויי ראש בשמן הם פופולריים, עיסויים יבשים מועילים באותה מידה. מריחת שמן מזינה את השיער ובנוסף, גם מרגיעה את מערכת העצבים על ידי הקשה על שורשי השיער המחוברים לסיבי העצבים.

יתר על כן, לישה וליטוף של הקרקפת יכולים לעזור לעורר את העצבים וכלי הדם מתחת לעור, מה שמרפה את מתח השרירים סביב הראש.

כמה מחקרים הבחינו כי זה עוזר להפרשה טובה יותר של כימיקלים מסוימים בגוף, כולל אנדורפינים וסרוטונינים. הכימיקלים הללו הם שעוזרים להרים את מצב הרוח שלך, להפחית מתח ובכך ליצור סביבה להרפיה.

עובדה ידועה היא שישנן אינספור נקודות אקופרסורה חשובות על הראש. נקודות הלחץ הללו בעת עיסוי משפרות את זרימת הדם בראש, מרפות את החושים, משפרות את הזיכרון ומקלות על חשיבה צלולה.

היתרונות:

עיסוי הקרקפת יכול גם להקל על הכאב על ידי שיפור זרימת הדם והסרת מתח בשרירים. זה יכול להיות מועיל במיוחד אם אתה סובל ממיגרנות או כאבי ראש הקשורים בסינוסים.

עיסויים אלו נותרו גם הדרך המהירה ביותר לשפר את מצב הנפש של מישהו באמצעות טיפול ממוקד ומודע במגע.

הגברת אספקת החמצן והגלוקוז, הפחתת נשירת שיער ושיפור הראייה לעין הם יתרונות נוספים שעיסויים אלו מספקים.

היתרונות של העיסוי אינם מוגבלים רק לקרקפת אלא מורחבים לצוואר, לכתפיים, לגב ולעמוד השדרה.

מבלי להתאמץ הרבה אנרגיה, המטפל יוכל להתמקד יותר בטכניקות אנרגיה אשר בתורן יכולות להפוך את הטיפול לקסום.

בעוד שהוא משמש להפחתת חרדה בחלק, הוא משפר עוד יותר את ניידות המפרקים.

תחושת שלווה, רוגע ורווחה הן ההטבות האחרות שעיסוי טיפוסי מציע.

המסקנה:

הרבה רופאים וחברות תאגידיות קוטפות את היתרונות של עיסויים אלה.

במטרה להגדיל את הפרודוקטיביות ולהפחית את ההיעדרות, מספר ארגונים מספקים לעובדים שלהם עיסויי ראש פנימיים בחינם. בעוד מצד שני, רופאי שיניים משתמשים בהם כדי להקל על הכאב של המטופל שלהם ולהרפות את שרירי הראש שלהם.

כמו כן, ישיבה על כיסאות משרדיים במשך שעות ארוכות במיזוג אוויר ובתאורה מלאכותית עלולה לגרום לכאבי ראש ולגרום למתח שרירים בראש שניתן להקל באמצעות עיסוי ראש.

אנחנו בספא O2 ראינו את ההשפעות המדהימות של עיסוי ראש ספציפי. במהלך השנים פיתחו מטפלים מיומנים טכניקות באמצעות הכשרה קפדנית שאין שני לה.

Leave a Comment