היתרונות של עיסוי גוף מלא

עיסוי גוף מלא יכול לייצר יתרונות מרובים לבריאות שלך. היתרונות הללו חורגים הרבה מעבר לשעה שהושקעה בהרגעה בשקט, בריחה מהיום. כמות הולכת וגוברת של עדויות מצביעות על כך שמתח ומתח מהווים את הגורמים השורשיים למחלות ומחלות רבות. לפיכך, אם אתה מצליח למצוא דרכים להקל או להקל על הלחץ שלך, אתה מונע מבעיות בריאות להופיע או להחמיר.

ללכת לעיסוי גוף מלא על בסיס קבוע היא דרך מצוינת לעזור לך להילחם במתחים. עיסוי גוף מלא ממריץ את ייצור האנדורפינים המעודד הרפיה ונמנום.

כשאתה הולך לעיסוי גוף מלא, הראש שלך עד הבהונות והרגליים עוברים עיסוי מלפנים ומאחור. מגוון משיכות הכוללות לישה, משיכה, סחיטה, פריצה והחלקה משמשים בחלקים שונים של הגוף.

אם אתה כבר חולה או סובל מעייפות או כאבים מתמשכים, אז עיסוי גוף מלא יכול לשחק חלק גדול בטיפול שלך. עיסוי גוף מלא עוזר לשפר את זרימת הדם והדם הופך לנשיאה קלה יותר לאיברים החיוניים בגופך. זה חיוני לתפקוד חלק של חלקי הגוף הפנימיים שלך. בנוסף, כאשר מועבר דם לאזורים שנפגעו בעבר, תיקון וחידוש תאים ורקמות מתרחשים ביתר קלות. בשילוב עם רפואה קונבנציונלית וטיפולים אחרים, מפגשים חוזרים של עיסוי גוף מלא יכולים לעשות הרבה כדי להאיץ את ההתאוששות שלך.

להלן מספר הפרעות הנהנות מעיסוי גוף מלא רגיל:

* דיכאון

* אי פוריות

* הפרעות אכילה

* החלמה לאחר ניתוח

* אוטיזם

* מערכות מדוכאות של מערכת החיסון

* סוכרת

* לחץ דם גבוה

* הפרעות שינה

* עייפות הקשורה לסרטן

* כאב גב תחתון

* פציעות חוט השדרה

כאשר אתה בוחר בעיסוי גוף מלא, אתה בוחר בהליך לא פולשני. בנוסף, טיפול בעיסוי מלא, שהוא יחסית בטוח, יכול להוות טיפול משלים לטיפולים רפואיים אחרים.

מלבד שיפור בזרימת הדם, הנה יתרונות נוספים שתוכלו לצפות לחוות מעיסוי גוף מלא.

* מערכת הלימפה מעוררת

* גירוי מערכת החיסון

* שרירים רפויים

* התכווצויות מופחתות

* הגמישות מוגברת

* זמן החלמה מופחת

* אנדורפינים משוחררים

* הפחתת רקמת צלקת ובצקת לאחר הניתוח

* כאבי מיגרנה מופחתים

* טווח תנועה משופר

* דיכאון מופחת

* קיצור צירים ולידה באמהות לעתיד

עד כמה שעיסוי גוף מלא יכול להיות מועיל, אלו עם מחלות מסוימות צריכים להימנע מהטיפול. אלה כוללים פלביטיס, סוגי סרטן מסוימים, מחלות לב מסוימות, בעיות עור מסוימות ומחלות מדבקות.

כדי להיות בטוח לחלוטין, בדוק תחילה עם הרופא שלך אם אתה חולה כרונית. אחרת, תהנו על בסיס קבוע!

Leave a Comment