היתרונות של עיסוי

עיסוי משפיע מאוד על הבריאות ועל מצב הרוח, במיוחד אם הוא מתאמן באופן קבוע. מתאים לכל הגילאים, ואתה יכול לעסות את עצמך. כדי להשיג את האפקט הרצוי הוא לעסות את כל הגוף. מחקרים מראים כי עד תשעים אחוז מהמחלות נובעות מלחץ. עיסוי הוא דרך מצוינת להיפטר ממתח, ועם השימוש בשמנים אתריים מרגיעים האפקט עשוי להיות אפילו טוב יותר. עיסוי מרגיע את הגוף נפשית ופיזית. אם אתם במתח, פנקו את עצמכם בעיסוי – זה יבטיח הקלה. בחר את סוג העיסוי המתאים לך ביותר. עיסוי הוא פתרון מצוין לבעיות עם נדודי שינה. בשימוש קבוע זה מגביר את השינה הנמוכה והאיכותית. עדיף לעשות עיסוי גוף מלא, אבל אם אין לך מספיק זמן יהיה עיסוי גב או כף הרגל.

עיסוי חולי לב שימושי ביותר מכיוון שהוא מרגיע, ישן, מוריד לחץ דם, והוא יכול לשפר את התיאבון ואת מצב הרוח. עם עיסוי ספורט מקל על התכווצויות שרירים ודלקות, משפר את הסיבולת והזריזות. שפשפו את השרירים לפני האימון כדי להיות הכי פעיל. עיסוי לאחר פעילות גופנית מסייע לעייפות ותשישות. עיסוי עוזר גם לירידה במשקל. הוא ממריץ את מחזור הדם והעיכול, מזרז את סילוק הרעלים, ממריץ את חילוף החומרים ואת מערכת הלימפה, מקדם יציבה טובה יותר, מחזק את הרצון והשפעה רבה על העור. עיסוי צלוליט מחזק את גוון העור, משפר את זרימת הדם ומאיץ את איבוד תאי השומן במקומות קריטיים.

עיסוי שימושי עבור…

• כאב גב

• דלקת פרקים

• שיגרון ומתח ונדודי שינה

• כאבי ראש ומיגרנות

• דלקת ומתח בשרירים

• דיכאון

• צלוליט והשמנה

• עייפות ותשישות

• מחלת לב מדוכאת חיסונית.

מריחת שמנים אתריים בעיסוי עם שמנים צמחיים ואתרים הם חלק בלתי נפרד מהציוד של כל מאסר. זה נותן מימד חדש לעיסוי, והריחות שלהם יכולים לפעול מרגיעים או מעוררים. שמנים אתריים יש לדלל תמיד בשמן בסיס, לפתוח בזהירות ולשמור במקום קריר וחשוך. שמנים אתריים והשפעתם: ברגמוט – פועל כחומר חיטוי טבעי, מסייע בדיכאון ואקנה. שמן הוא פוטוטוקסי, מה שאומר שאחרי עיסוי עם שמן זה אסור לחשוף את העור לשמש. אקליפטוס – חומר חיטוי טבעי, מעורר מאוד, מסייע בשיעול, הצטננות וכאבים. קמומיל – מרגיע, נוגד דיכאון, עוזר לכאבי ראש, עקיצות חרקים ויתושים. לבנדר – חומר חיטוי טבעי ומשכך כאבים, מרגיע, מסייע בכאבי ראש ונדודי שינה, משפר את זרימת הדם. Nero – מרגיע, אפרודיזיאק טבעי, מסייע בחרדות ובנדודי שינה, מזין עור יבש. רוזמרין – אפקט מגרה, משפר זיכרון, מקל על כאבים ראומטיים. זה אידיאלי לעיסוי ספורט. ילנג-ילנג – נוגד דיכאון פועל ומרגיע, אנטיספטי טבעי ואפרודיזיאק, מומלץ לטיפול בעור שמן ורגיש.

ורד – חומר אנטיספטי טבעי, מרגיע ונוגד דיכאון. עץ התה – פועל נגד פטריות וחיידקים, מרגיע.

כוח המגע מועיל. פנקו את עצמכם בעיסוי או הקלו על העיסוי האינטימי הטוב שלכם. עיסוי הוא מתנה שמשפיעה על מי שמקבל, ועל מי שנותן.

Leave a Comment