היתרונות של קרם עיסוי חמאת גוף קקאו

לאלו מכם שעדיין לא שמעו, קרם עיסוי חמאת גוף קקאו הוא קרם אחד שלא תרצו להתעלם ממנו. תחליב זה, המופק מפולי הקקאו הטבעי, מורכב בעיקרו ממרכיבים טבעיים. פריחות בעור, אקזמה, קמטים וקמטים יכולים להוות הפחדה עצומה עבור כל מי שלא רגיל אליהם, בנוסף הם יכולים גם להחליש את הביטחון שלך בקרב אנשים עם גווני עור טובים. יש כל כך הרבה יתרונות שמגיעים עם השימוש בחמאת קקאו.

חמאת קקאו מיוצרת מפולי הקקאו, כלומר מורכבת מחומצות שומן. חומצות השומן הללו הן שימושיות ביותר כשמדובר בשמירה על לחות מספקת לעור. עור יבש פגיע באופן טבעי לשורה של מחלות עור, אז זה יהיה שווה את הזמן שלך לשקול לקנות קרם זה. הלחות שומרת על עור נקבובי ומאוורר, שני מצבים שמובילים בסופו של דבר לעלייה בזרימת הדם לנקבוביות העור.

כאשר אתה משתמש בקרם גוף זה עדיף להשתמש בטכניקות עיסוי. עיסוי עוזר בפתיחת נקבוביות העור, מעלה את יכולתן לספוג לחות ולאפשר חמצן נחוץ. מלבד פתיחת נקבוביות עור, עיסויים עושים עבודה טובה בהקלה על כל הלחצים שעלולים להפריע לך.

בסופו של יום הלחצים שלך יוקלו על ידי הריח הטבעי שלו, ולא תהיה סיבה להזעיף פנים יותר. ארומתרפיה היא צורת טיפול המשתמשת בניחוחות של פרחים וצמחים שונים כדי להביא לרגיעה ולהרגעת מתחים. בנוסף, ארומתרפיה יעילה בשיפור החוזק של המערכת החיסונית שלך.

אומרים שחמאת קקאו מכילה פוליפנול. פוליפנול הוא כימיקל המדכא ביעילות את החמצן הפעיל הידוע כגורם לסוגי סרטן שונים של העור. בנוסף לחיסול גורמים גורמי סרטן, פוליפנול מסוגל גם לעזור לך להימנע מדלקת עור על ידי שיבוש היווצרות של גלובולין חיסוני, מרכיב שמגדיל מאוד את הסיכוי לפתח דרמטיטיס.

כשזה מגיע לשיזוף העור חמאת הגוף היא כמעט מנהיג מהימן. שיזוף הכרחי במיוחד כאשר עוסקים בפעילויות חוצות החושפות אותך להרבה קרניים אולטרה סגולות מהשמש. עם זאת, זה לא בדיוק טוב כמו מוצרים שפותחו במיוחד לשיזוף.

נשים בהריון שבשנים מאוחרות יותר נאלצות להתמודד עם סימני מתיחה יכולות גם להפיק תועלת שכן קקאו מסייע בהסרת סימני מתיחה.

Leave a Comment