המלצות למכשיר להסרת נקודות שחורות

אחת הבעיות הנפוצות ביותר שעומדות בפנינו בכל הנוגע לבריאות העור היא נקודות שחורות. בעיה זו הנגרמת על ידי סתימת נקבוביות היא סיוט כמעט עבור כולנו. בעוד שלחלק מאיתנו יש מזל באופן טבעי, לחלקנו יש עור נוטה לשחור. כמובן, האם אין לזה פתרון? ברור שיש! כיום, מותגים רבים מייצרים מוצרי טיפוח שונים המנקים נקבוביות. ממסכות ועד מכשירים, ישנן שיטות רבות שיעזרו לך להיפטר מנקודות שחורות! חקרנו עבורכם את השיטות היעילות ביותר להסרת נקודות שחורות ואת סוגי המכשירים להסרת נקודות שחורות. להלן הסוגים הטובים ביותר של מסירי נקודות שחורות שיעזרו לך לקבל עור חרסינה…

מתאים לצרכים שונים כלי עיסוי פנים לכאן; היעיל ביותר מכשירים לניקוי פנים כאן ומתן טיפול מעמיק ל מסכות פנים לחץ כאן כדי!

אולי יעניין אותך: הקלטות הטובות ביותר להסרת נקודות שחורות

מדוע נוצרים כתמים שחורים?

ראשית, בואו נגלה מדוע נוצרים נקודות שחורות! נקודות שחורות מתרחשות כאשר הזקיקים בעור נחסמים. כל זקיק מכיל שיער וסבום. תאי עור מתים ושמנים נאספים בחלל הנפתח לתוך הזקיק. זה נקרא קומדון. אם העור מעל זקיק זה נשאר סגור, מופיע ראש לבן. כאשר העור נפתח, הזקיק נחשף לאוויר ונוצר נקודה שחורה.

גורמים המעוררים היווצרות של נקודות שחורות:

למרות שנקודות שחורות מופיעות אצל כל האנשים, גברים ונשים, גורמים מסוימים מגבירים את התרחשותם של נקודות שחורות. עור שמן הוא אחד הגורמים שהכי מעוררים את היווצרותם של נקודות שחורות. Propionibacterium acnes הצטברות חיידקים על העור היא המצב הגורם להיווצרות נקודות שחורות. שינויים הורמונליים בגיל ההתבגרות ובמנופאוזה, או עקב שימוש בגלולות למניעת הריון, גורמים לגוף להפריש עודפי שומן. בעקיפין, שינויים הורמונליים מעוררים היווצרות של נקודות שחורות. אם יש לך לפחות אחד מהגורמים האלה, אתה יכול למנוע נקודות שחורות על ידי תשומת לב נוספת לטיפול בעור שלך.

כמה מחקרים טוענים שהתזונה שלך יכולה לעורר נקודות שחורות. עם זאת, טרם הוכח שיש קשר חזק בין היווצרותם של נקודות שחורות לתזונה. כמובן, אתה עדיין צריך לשים לב לתזונה שלך לעור בריא! ?

נמשיך בשיטות הסרת נקודות שחורות: 1. מסכות

אחת הדרכים היעילות ביותר להיפטר מנקודות שחורות היא להכין מסכה באופן קבוע. במיוחד, מסכות נגד ראש שחור ומסכות חימר יעזרו לכם להיפטר מנקודות שחורות, שכן הן ינקו היטב את הנקבוביות. אתה יכול ללחוץ כאן כדי לסקור את מסכות הפנים הטובות ביותר שבחרנו עבורך.

2. השודד

אם אתה רוצה להיפרד מנקודות שחורות, אתה צריך לעשות פילינג באופן קבוע! רק כך יהיה לך עור בריא ומלא חיים, שכן תמנע סתימה של הנקבוביות. כתבנו את כל מה שאתה צריך לדעת על קרצוף וסוגי הקרצוף הטובים ביותר, פשוט לחץ כאן כדי לקבל אותם!

3. טוניקות

מוצר נוסף שתוכלו להשתמש בו כדי להיפטר מנקודות שחורות הוא טונר! טונרים שחורים במיוחד ינקו את הנקבוביות שלכם וימנעו היווצרות של נקודות שחורות חדשות בזכות החומצות שהם מכילים. כדי לקבל את הטונרים השחורים הטובים ביותר כאן אתה יכול ללחוץ.

4. רצועות אף

אי אפשר לדבר על מוצרים שחורים ולא להזכיר רצועות אף! הקלטות הללו, שכמו מגנט מנקות נקודות שחורות על האף, הסנטר ואזור ה-T, יהיו הכרחיות עבורך! כדי למצוא את רצועות האף הטובות ביותר כאן אתה יכול ללחוץ.

ריכזנו עבורכם מדריך בסיסי לטיפוח העור לאלו מכם שרוצים ליצור את שגרת הטיפוח המושלמת. ליצירת שגרת טיפוח העור האידיאלית שלך, ממוצרים ועד שיטות, לחץ כאן!

בואו נמשיך עם ההמלצות שלנו למכשיר הטוב ביותר להסרת נקודות שחורות: inFace MS7000

מכשיר להסרת נקודות שחורות

כשאנחנו מדברים על מכשירים להסרת נקודות שחורות, אחד המוצרים הראשונים שעולים על הדעת הוא ה-inFace! מכשיר שעם אפקט הוואקום שהוא יוצר סופג נקודות שחורות, עודפי שומן ולכלוך על העור, מגביר את זרימת הדם ומעניק לך עור תוסס יותר. אם תרצו, תוכלו לשנות את עוצמת הוואקום של המכשיר. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: אני מורחת אותו על נקבוביות פתוחות לאחר אמבטיה. הוא מנקה בצורה מדהימה, למרות שאני משתמש בו במינימום כוח יניקה. ראשית, עשיתי שחור על הפנים שלי, כי חשבתי שזה ינקה את הפנים שלי טוב יותר עם עוצמת השאיבה המקסימלית, אבל אני מקבל תוצאות מדהימות עם עוצמת השאיבה המינימלית. כולם שואלים אותי אם התחלתי לטפל בעור שלי. אגב, אני משתמשת בסרום טונר ומידוק נקבוביות לאחר המריחה. אני מציע.

ניקוי אוקיינוס ​​לאקנה ונקודות שחורות

אנו מקווים שלא תשתמש בידיים שלך כדי לנקות אקנה ונקודות שחורות! ? הכלים הללו לניקוי נכון של אקנה, נקודות שחורות ופצעונים הם חובה בכל בית! להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: בהתחלה לא הצלחתי להבין איך להשתמש בו, אבל עכשיו אני מאוד מרוצה ממנו. זה ניקה את אזור האף שלי טוב מאוד.

מברשת ניקוי פנים דו צדדית מוזהבת

מכשיר להסרת נקודות שחורות

עם מברשת פנים דו צדדית זו, תוכל לנקות עמוק את הפנים ולנקות את הנקבוביות מלכלוך ושמן הודות לזיפים הסיבים. משטח הסיליקון בגב המוצר אידיאלי ליצירת אפקט פילינג! להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: מוצר שאני מאוד אוהב. כבר השתמשתי בו והזמנתי אותו עבור הבת שלי. מאוד אהבתי את אודי המברשת הרכה שלו לא מגרה את העור בכלל אני ממליצה עליה.

מכשיר לניקוי עור מקצועי של אראגון

מכשיר להסרת נקודות שחורות

מסיר הראשים השחורים של אראגון מציע טיפול מלא עם 4 ראשים שונים וקל מאוד לשימוש. הודות לתפקוד הוואקום שלו, המוצר מנקה כתמים שחורים, לכלוך ושומן על העור; הוא מבטיח עור נקי ובריא יותר. בנוסף, יש לומר כי המוצר מנקה בעדינות את העור מבלי לגרות אותו. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: היו לו השפעות נראות לעין בשימוש לאחר המקלחת. אני מאוד מסופק. תודה. אני מאמין שזה יהיה יעיל יותר בשימוש קבוע. אני ממליץ עליו, במיוחד לבעלי עור שמן.

מכשיר Fewbucksshop לניקוי הפנים

מכשיר להסרת נקודות שחורות

בואו נעבור למסיר נקודות שחורות אחר. למרות שמוצר זה, המנקה את העור באפקט ואקום, מסיר בהצלחה נקודות שחורות, הוא לא מתאים לצערנו לבעלי עור רגיש.

הערת משתמש: זה הגיע בלבן, זה לא מוצר סופר איכותי אבל זה עובד טוב ואידיאלי למחיר. מרחתי אותו לאחר ניקוי הפנים שלי, אבל צריך למרוח אותו כמו שצריך, הוא לא הסיר את השחורים לגמרי, צריך למרוח אותו עוד כמה פעמים. לאחר השימוש בו, הפנים שלי נעשו בהירות במיוחד, הן נעשו נקיות יותר ויותר, המוצר טוב, הייתי מרוצה.M.

Yui SonicFace Blackhead Remover

מכשיר להסרת נקודות שחורות

SonicFace פותח בהצלחה נקבוביות סתומות; זה מנקה את העור שלך משומן, לכלוך ואבק. בנוסף, הוא מגביר את זרימת הדם בעור, מה שמעניק לך עור זוהר. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: Firepower הוא טוב מאוד, ביצועים טובים, במיוחד עבור שוק המחיר. אל תחמיצו אותו כשתמצאו אותו במבצע.

מרית אולטרסאונד של Gomax

מכשיר להסרת נקודות שחורות

מרית הסרת הראשים השחורים של Gomax Ultrasonic באמצעות טכנולוגיה קולית היא אחד מהמכשירים הבולטים להסרת ראש שחור ברשימה שלנו. בהחלט כדאי לתת צ’אנס למכשיר הזה שנלחם באקנה, פצעונים ונקודות שחורות!

הערת משתמש: המוצר ממש טוב והמחיר סביר יהיה שימושי יותר אם תשתמשו בו אחרי היציאה מהאמבטיה לא האמנתי שהוא באמת יסיר נקודות שחורות אבל הוא הסיר הכל אולי הפנים שלכם יהיו אדום קטן, היזהר.

Nüans מכשיר ואקום מקצועי יפהפה 5 שלבים להסרת פצעונים ואקנה עם אפשרות לטעינה

עוד מוצר שמסיר נקודות שחורות עם אפקט הוואקום שלו! המכשיר שולף אפילו את הנקודות השחורות העקשניות ביותר. בנוסף, המוצר תואם לפנים שלך עם 3 קצוות פלסטיק שונים. השתמש במוצר בתנועות עדינות כדי לא לגרום לרגישות יתר בעור. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: זה נחמד שהמוצר נטען וגם עוצמת ההקלטה שלו די טובה. כוחו של הוואקום עולה בהדרגה. זה מסיר נקודות שחורות טוב מאוד שאתה לא יכול לסחוט החוצה עם היד שלך.

מכשיר סולינגן לניקוי פצעונים ואקנה

אין לסחוט נקודות שחורות ופצעונים עם הידיים. לחיצת היד גורמת לפצעון להתפשט ולהופעת אקנה במקומות אחרים. בעזרת מכשיר זה לניקוי אקנה, ניתן לנקות אקנה ונקודות שחורות בצורה היגיינית. אגב, שימוש במוצר לאחר המקלחת כשהנקבוביות פתוחות מבטיח יעילות מירבית. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

הערת משתמש: אם אתה הולך לקנות את המוצר הזה, אתה צריך לדעת איך להשתמש בו. המוצר המוצג בתמונה תואם למוצר שהתקבל. היינו מרוצים ממנו, הוא מאוד יציב ולא נמתח בכלל.

כלי לניקוי עמוק של נקודות שחורות וניקוי נקבוביות

ניקוי הפנים של Blackhead סופג שמן, לכלוך ונקודות שחורות מהנקבוביות ומנקה את העור. המוצר הופך את העור שלך לחלק ובהיר יותר לאחר השימוש. המוצר פועל ב-4 מצבים שונים. לבעלי עור רגיש אסור להסס! ניתן להשתמש במכשיר במצב מתון ולהיפטר בעדינות מעור מת. בנוסף, המכשיר מבטיח שימוש ארוך טווח עם מבנה הנירוסטה שלו. להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ.

כלי Decdeal להסרת נקודות שחורות וצמצום נקבוביות

בואו נסיים את הרשימה שלנו עם מסיר השחורים האולטימטיבי… מכשיר Decdeal משתמש בפונקציית הוואקום העוצמתית שלו כדי לנקות את השמן והלכלוך בנקבוביות ולהעלים את המראה של נקודות שחורות. ניתן להשתמש במכשיר עם פונקציית טעינת ה-USB ללא צורך בסוללה. המכשיר מספק עיקור בנקבוביות המנוקות עם פונקציה של אור כחול בספקטרום צר. בנוסף, אור כחול מבטיח להידוק נקבוביות בטווח הארוך! להגיע למוצר כאן אתה יכול ללחוץ

Leave a Comment