הנחות השבוע ממשיכות באמזוןהנחה באמזון

בנוסף למבצעים התקופתיים שלה, אמזון טורקיה משיקה קמפיינים רבים אחרים. אלה כוללים מוצרים כמו אלקטרוניקה, מוצרי גיימינג, מחשבים, צעצועים ומוצרי ספורט. כמו תמיד, אנו מפרטים מוצרים וקטגוריות שעשויות לעניין אותך.

אֶלֶקטרוֹנִי

בית וחיים

ספורט ותחביבים

אופנה

טיפוח אישי וקוסמטיקה

תִינוֹק

צַעֲצוּעַ

משרד וכלי כתיבה

הגיע הזמן להיות חבר ראשי

  • משלוח מהיר וחינמי: חברי אמזון פריים יכולים ליהנות מאפשרויות משלוח באותו היום, למחרת, יומיים או מתוזמנים ללא קשר לכמות העגלה שלהם.
  • הנחות מיוחדות לפריים: חברי פריים מקבלים גם גישה מוקדמת להצעות לזמן מוגבל ולהנחות נוספות רק עבור חברי פריים. חברי Prime מקבלים גם הנחה של 10% על רכישות בשווי 250 TL או יותר על מוצרים נבחרים עם האפשרות Buy More Pay Less.
  • ערבות להחזר בגובה שיעור ההנחה עבור מוצרים נבחרים: אם המחיר של מוצרים נבחרים שנרכשו מאמזון.com.tr ואפליקציית אמזון לנייד יירד במהלך הפריים דיי, ההפרש יזוכה בחשבון אמזון שלך ככרטיס מתנה.
  • סרטון ראשי: עם החברות החינמית שלהם ב-Prime Video, חברי אמזון פריים יכולים לגשת לתוכן כולל סרטים וסדרות מקומיים וזרים רבים של Amazon Originals, כולל שר הטבעות: הטבעות של כוח ו-You See Me in Your Dreams, דרך primevideo. com או אפליקציית Prime Video ללא תוספת תשלום.
  • פריים גיימינג: עם Prime Gaming, כל חברי Prime יכולים ליהנות מחוויית משחק שלמה עם הרשאות במשחק למשחקים מובילים, משחקים בחינם שמתחדשים מדי חודש ומנוי חודשי לסטרימר פופולרי ב-Twitch.tv.

אם אתה עדיין לא חבר ראשי www.amazon.com.tr/prime אתה יכול להירשם עכשיו כדי לנצל את ההטבות וההזדמנויות של Prime Day.

Asım, שבא במגע עם טכנולוגיה בתחילת שנות ה-2000 הודות למחשב הפנטיום 4 שלו 2.4 גיגה-הרץ, הצליח להגיע עד היום עם מאבק של 128 מגה-בייט של זיכרון RAM. הכותב שלנו, שחולק את הניסיון שלו ב-Technopat Sosyal מאז 2013, נמצא איתנו כעת עם החדשות והמאמרים שלו.


Leave a Comment