הסבר מכוני עיסוי תאילנדי

אנו מקווים כי על ידי קריאת מאמר זה, תדע למה אתה עשוי לצפות אם תיכנס לחצרים של “מכון עיסוי” בתאילנד. יש ממש אלפי מכוני עיסוי בתאילנד, במיוחד בנגקוק ופטאיה.

המבקרים צריכים להיות מודעים לכך שקיימים סוגים רבים של מכוני עיסוי, מהמיניים הגלויים לבעלי ההסמכה המקצועית, וכל מה שביניהם. ככלל גס, אתה יכול לצפות לקבל את מה שאתה רוצה, כל עוד אתה ברור לחלוטין מראש, ומוכן ומסוגל לשלם על זה.

מכון עיסוי הוא מקום בו ניתן לקבל עיסוי גוף מלא, או עיסוי באזורים מסוימים בגוף: למשל, עיסוי כף הרגל. בנוסף למיקומים שונים בגוף, ישנם גם סוגים שונים של עיסוי. יש תאילנדית מסורתית, שבה סביר להניח שכל העצמות והשרירים שלך נסחטו, נדפקות וסדוקות. יש גם עיסוי שומני, שבו המטפל משפשף שמן ריחני לתוך העור שלך. יש גם הרבה וריאציות אזוריות, אז אתה יכול לשאול מהי המומחיות המקומית כשאתה נכנס למקום.

ללא ספק, יש כנראה כמה מכוני עיסוי מקצועיים בבנגקוק ובפאטאיה, אבל רובם המכריע ייקראו ‘מכוני עיסוי’ כלשון לשון הרע לבית בושת שבו הלקוחות משלמים עבור מגוון שירותי מין.

על מנת להכין את המבקר בפעם הראשונה, עליך להיות מודע לכך שעיסוי תאילנדי מסורתי הוא בדרך כלל צורה לא מינית של עיסוי. המעסים נוטים להיות מחוספסים למדי בגופך, ללוש את השרירים והעצמות שלך עם המרפקים, הרגליים והידיים. האזורים הפרטיים שלך עשויים בהחלט להיות עטופים במגבת, והשרירים והעצמות שלך יעסו ביסודיות ותעשו עליהם מניפולציות עד שתשמע אותם נסדקים.

למי שמחפש מכון עיסוי בסגנון בושת, כדאי לדעת שיש בדרך כלל שלושה סוגים שונים של מכון עיסוי. הראשונים הם אלה שמציעים עיסויים מבנות הטרקלין; הבנות יישבו בבר או בשולחנות, ולעתים קרובות ילבשו סוג של מדים — לא סביר שיהיו משהו כמו שאתה מצפה, ובקלות יכול להיות ביקיני ירוק ליים!

הסוג השני של העיסוי נקרא במקום ‘B Massage’. בעזרת שירות זה, הנקבות מעסות גברים עם גופן. הסוג השלישי של מכון עיסוי מכונה ‘צדדיות’. מפעלים מסוג זה מעסיקים בדרך כלל נשים לעבודות ערב/לילה, מכיוון שלרוב יש להן תעסוקה אחרת או לימודים בשעות היום.

כמו כן תראו שפע של שלטים המפרסמים “עיסוי סבון”. זה כאשר הגברת הצעירה שבחרת מסבנת אותך כולה, ואז ממשיכה לסבן את עצמה ולשטוף אותך, בדרך כלל באמבטיה גדולה. לאחר מכן היא תייבש אותך ביסודיות. צפוי שעיסוי מסוג זה יוביל לסיפוק מיני של הלקוחה. גברים רבים חושבים שזהו סוג העיסוי הנשגב ביותר.

אז בכל סוג של עיסוי שאתה מחפש, בין אם עיסוי תאילנדי מסורתי להקלה על הגב הכואב שלך, או חוויה חושנית סבונית, המקום בבנגקוק ופטאיה בטוח יוכל לספק את כל הצרכים שלך.

Leave a Comment