הסרת חבורות קלה

למי מאיתנו מעולם לא היו חבורות? גדולים או קטנים, הם לא נחמדים. אין דבר מתסכל יותר מאשר לא להיות מסוגל ללבוש שמלה יפה בגלל החבורה הענקית הכחולה עמוקה על הקרסול. אם אתה לא אוהב את הרעיון להראות את חבורת הזיקית הכחול-סגול-אדום שלך לכל העולם אז אתה צריך שיטה מהירה להסרה.

עשרים הדקות הראשונות לאחר הפגיעה הדם מפיץ את הכלים הפגועים. אז בשלב זה הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למרוח קומפרס קר על האזור החבול. בטמפרטורה נמוכה כלי הדם מצטמצמים, מה שבתורו מאט את זרימת הדם. אם עשית זאת מהר מספיק, לאחר מספר שעות ניתן לנקוט באמצעים לספיגה של המטומה. בשביל זה, להיפך, אתה צריך להחיל חום. אפשר להשתמש בכרית חימום או בשקית עם חול חם או מלח.

עם זאת, אם יתמזל מזלך לקבל חבורה בפנים, מה שעלול ליצור אי נוחות גדולה מכיוון שאפילו איפור טוב לא יכול להסוות אותו לחלוטין, אתה עדיין יכול לנסות כמה שיטות מקצועיות להסרת חבורות. קיימים בשוק קרמים וג’לים ספציפיים המחזקים את כלי הדם ולכן מאיצים את תהליך הריפוי. עיסוי מקצועי יכול להיות כלי יעיל גם בכל הנוגע להסרת חבורות. עיסוי איכותי משפר את זרימת הדם, אך זכרו שהוא חייב להיעשות תמיד על ידי איש מקצוע אחרת אתם מסתכנים בקבלת עוד כמה חבלות.

אם מדברים על תרופות ביתיות להסרת חבורות מהירה יותר, צרכו יותר מוצרים המכילים ויטמין C כמו לימונים או כרוב. כרוב מכיל גם ויטמין K. שני ויטמינים אלו מסייעים בשיקום כלי הדם. שיטה ידועה נוספת להסרת חבורות היא יוד. צייר רשת יוד קטנה על האזור החבול, רצוי לפני הלילה שכן עד הבוקר הוא מתאדה. אם חבורה נעלמת לאט אתה יכול להסוות אותה בחלקה עם קצת שיזוף.

עם זאת, התרופה הטובה ביותר להסרת חבורות היא הזמן.

Leave a Comment