הפין הכואב ודיבשת יבשה – הגנה על הציוד במהלך "מסלול חיצוני"

בעוד שהכניסה למכנסיים היא המטרה הסופית של רוב החבר’ה, גיבנת יבשה יכולה להיות תחליף מרגש מאוד, והיא יכולה להציע אלטרנטיבה בטוחה לזוגות שמודאגים מהריון או שלא ממש מוכנים לקחת את הצעד האחרון לאינטימיות מלאה . מצד שני, טכניקה זו עלולה להוביל לפין כואב מאוד אם לא מטפלים בו כראוי, כך שאם הדברים מתחממים וכבדים, עדיף לנקוט באמצעי זהירות ולהקפיד על אמצעי טיפול לפין. חבר מושחז ופועם.

קודם כל מה הוא דבשת יבשה?

גיבנת יבשה היא מונח סלנג המוחל על פעילות מינית שבה אין החלפה או מגע עם נוזלי הגוף של בן הזוג. זה עשוי להיות כרוך בליטוף דרך הבגדים, עיסוי, אוננות של הפין (ללא שפיכה), שפשוף הגוף ומעבר בתנועות המין בלבוש מלא. “לעשות החוצה” כשהוא לגמרי לא לבוש עשוי גם להיות כשיר.

גיבנון יבש כן לֹא כוללים אוננות נשית, מין אוראלי, חדירת אצבעות או שפשוף של הפין החשוף בנרתיק. בהגדרה, לא מתרחשת חדירה במהלך דבשת יבשה; לכן, לפעמים אפשר להתייחס אליו כ”מגע חיצוני” (בניגוד ליחסי מין).

יתרונות

מלבד גורם הריגוש הברור, דבשת יבשה יכולה להועיל בכך שהיא למעשה מבטלת את הסיכון להריון לא רצוי מכיוון שאין החלפה של נוזלי גוף. יתר על כן, זה מפחית מאוד את הסיכויים להידבק או להפיץ זיהומים המועברים במגע מיני (STIs). מצד שני, הסיכון אינו מוסר לחלוטין, מכיוון שחלק ממקרי ה-STI עשויים להיות מועברים באמצעות מגע עור על עור, ולכן עדיין יש לנקוט באמצעי זהירות.

“מסלול חיצוני” נראה כאופציה בטוחה לחלוטין – מה יכול להשתבש?

בסך הכל, דבשת יבשה היא בחירה בטוחה יותר מיחסי מין מלאים מבחינת הגנה מפני הריון וזיהומים המועברים במגע מיני, אבל עדיין יש כמה סיכונים קטנים.

מלכתחילה, קל מאוד לשותפים להתחמם יתר על המידה, כביכול, במהלך ליטוף כבד. בלהט הרגע הם עלולים להיסחף ולהחליט ללכת על הפסקה, וחדירה עלולה להתרחש ללא תועלת של הגנה; זה עלול לסכן את שני בני הזוג להידבק בזיהום המועבר במגע מיני, שלא לדבר על הריון לא רצוי.

גם אם לא מתרחשת חדירה מלאה, בקלות יתכן ש”נשפך” לגברים אם הם מתרגשים יתר על המידה; זה יכול גם להוביל ל-STI, ואם שפיכה מתרחשת קרוב לפתח הנרתיק, קיים גם סיכון להריון.

יתר על כן, למרות גורם המהנה, שפשוף יבש, במיוחד נגד בגדים ומשטחים שוחקים אחרים, יכול להשאיר את עור הפין משופשף וכואב. עם הזמן, רמת החיכוך הגבוהה יכולה אפילו להקהות את תחושת הפין, מה שמקשה על תחושת הנאה במהלך כל צורה של פעילות מינית.

הגנה על הפין בזמן ליטוף כבד

על מנת להפחית את הסיכויים לתופעות לוואי שליליות הנגרמות על ידי דבשת יבשה, גברים צריכים לנקוט כמה אמצעי זהירות. בראש ובראשונה, בכל פעם שהבגד יורד, קונדום צריך להמשיך, גם אם חדירה לא על הפרק. זה לא יכול רק למנוע שפיכת זרע והעברת מחלות מין; זה יכול גם ליצור מחסום מגן בין העור (או הבגדים) של בן הזוג לבין הציוד, ולחסוך ממנו שפשוף ושפשוף.

טִפּוּל עוֹקֵב

כדי להפחית את תופעות הלוואי של שפשוף ולהרגיע עור כואב ומחוספס, בחורים עשויים לפנות לאדם עשיר בלחות קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man). מיושם מדי יום, קרם המנוסח עם חומרים מזינים ידידותיים לעור כגון ויטמינים A, E ו-C יכול להגביר את הריפוי של שכבות העור החיצוניות תוך תמיכה בשכבות הקולגן שמתחתן המספקות גמישות וגוון. כאשר מוסיפים לרשימת הרכיבים חומר מרכך מרגיע כמו חמאת שיאה, גברים יכולים לחוות הקלה מיידית בכאב וכן ריפוי מתקדם שישאיר את העור גמיש ומגיב.

Leave a Comment