השתמש בשמנים אתריים אורגניים לעיסוי וארומתרפיה

שמנים אתריים אורגניים הם תמציות טהורות של צמחים המציעות את מלוא הריח והטעם של הצמח. שמנים אתריים אורגניים עשויים להילקח מהפרח, העלה, הזרעים, הפרי, השורש או הקליפה של הצמח, בהתאם לזן הצמח. שמנים מרוכזים אלו משמשים לעיסוי וגם לארומתרפיה.

שמני עיסוי

שמנים אתריים אורגניים, כמו שמן אתרי לבנדר אורגני, מתאימים לשמנים ריחניים המשמשים בטיפולי עיסוי. את רוב השמנים האתריים האורגניים, בגלל שהם כל כך מרוכזים, יש לדלל בשמן נשא, כמו שמן זית או שמן שקדים, על מנת שהמוצר ישמש בבטחה על העור.

צריך רק כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר אורגני כדי להריח את שמן העיסוי הפשוט שלך. לאחר הוספתו, העור שלך יהיה מבושם בניחוח נעים ומרגיע של לבנדר. שמני עיסוי המכילים שמן אתרי לבנדר אורגני או ריחות שמנים אתריים אחרים מאפשרים לידיים לעבור בצורה חלקה על העור, מה שמקל על עיסוי שרירים מתוחים ולהקל על הקיפולים. ניתן להוסיף שמן אתרי לבנדר אורגני גם כנישם לקרמי גוף ובשילוב עם שמני נשא, כהשריית גוף לשימוש באמבטיה לאמבטיה ריחנית מרגיעה.

שמנים ארומתרפיים

ניתן להשתמש בשמנים ארומתרפיים כדי לשפר את מצב הרוח וליצור ריח נעים באוויר סביבך. שמנים ארומתרפיים, שיכולים לכלול שמן אתרי לבנדר אורגני, מופצים ברחבי האוויר בחדר באמצעות מפזר.

ישנם מספר סוגים שונים של מפזרים המשמשים למטרות שונות. הקטנים ביותר הם מפזרים אישיים ומפזרים לרכב. מפזרים אישיים הם בקבוקים זעירים ובתוכם כמה טיפות של שמנים ארומתרפיים שמולבשים סביב הצוואר, וחום הגוף משמש לשחרור הריח הריחני. מפזרים לרכב הם מיכלים קטנים שמכילים את השמן האתרי, וניתן לתלות אותם מהמראה האחורית או לחבר למצית של המכונית שלך.

ניתן להשתמש בשמן אתרי לבנדר אורגני גם במפזרים המריחים את החדר שלך. הם עשויים להשתמש בנר, בנורה או בחשמל כדי לחמם את השמנים האתריים. טבעות נורות קלות מאוד לשימוש. אתה פשוט מניח טבעת חלולה מתכת או קרמיקה על גבי נורה המשמשת במנורה, מניחים כמה טיפות שמן בטבעת ואז מדליקים את האור. החום מהנורה משחרר את הניחוח. מפזרי נרות מציעים אגן לשמן, עם נר למטה כדי לספק את החום. מפזרים חשמליים שימושיים לריח של חדר שלם, ולעתים קרובות מגיעים עם מאווררים קטנים מובנים כדי להפיץ את הניחוח.

בכל הדרכים הללו, שמנים אתריים אורגניים מושלמים לשימוש ביישומי עיסוי וארומתרפיה.

Leave a Comment