התקנים להגדלת הפין – 3 התקנים המובילים להגדלה

ישנם מכשירים להגדלת הפין המשמשים להגדלת גודל הפין. להלן 3 הכלים הפופולריים ביותר לשימוש להגדלת הגודל ביעילות.

1. משאבות פין. אלה משמשים על ידי הכנסת הפין לתוך מיכל כמו צינור ולאחר מכן ממשיכים לשאוב. מה שזה עושה הוא להגביר את זרימת הדם ומכאן להכריח גודל גדול יותר. עכשיו אתה לא הולך לגדול אחרי פגישה אחת, משאבות דורשות מפגשים מרובים במהלך מספר שבועות. למרות שזו הייתה גישה פופולרית להגדלת גודל הגבר, היא לא נטולת סיכונים. שאיבה קשה מדי ולעתים קרובות מדי יכולה להוביל לפין חבול. אתה יכול לפוצץ כלי ולהתריע עליו מעט לפני כן. קשה לקבוע את שיעור ההצלחה עם משאבות, מכיוון שגברים רבים מפסיקים להשתמש במשאבות לאחר מספר פגישות בלבד בשל גורמי הסיכון. אבל עדיין, היו גברים רבים שטוענים להגדלת הגודל מהשאיבה.

2. הרחבת התקנים. המכשירים האחרונים להגדלת הפין היו מאריכים. אלו הם מכשירי עבודה שפועלים על ידי הכנסת איבר המין שלך לתוך היחידה, נעילתו פנימה ואז הרחבת המכשיר בעדינות כך שהפין שלך יימתח. עבור חלק, זה יכול להידמות יותר למכשיר של עינויים מאשר ליחידה משפרת גבר! אבל בשימוש נכון, בחורים טענו לעלייה בגודל. למרות שגורם הסיכון קטן מעט בהשוואה למשאבות, עדיין יכול להיות קל להרחיב אותו ולגרום לנזק. קשה לקבוע את גורם הסיכון, מכיוון שמרחיבים הם די חדשים ועדיין לא הגיעה כמות עצומה של משוב. אבל זה מכשיר פופולרי וכמה גברים טוענים לעלייה חיובית בגודל.

3. ידיים ככלי נגינה. גברים רבים אינם מבינים שכבר עומד לרשותם מכשיר יעיל. שתי ידיהם משלהם. ידיים הן למעשה הכלי או המכשיר המקורי בכל הנוגע להגדלת הפין. בדיוק כפי שנהגנו לבנות דברים בשתי הידיים שלנו לפני שהחלפנו אותם במכשירים טכנולוגיים גבוהים יותר, הישגי שיפור הגברים הושגו בגישת הידיים בלבד. ידיים כמכשירים להגדלת הפין נוצרו לפני מאות שנים עם גברים בשבטים אשר, כחלק מטקס, היו מגדילים את איבר המין שלהם באמצעות ידיהם. הרבה מהמכשירים האחרים המשמשים היום להגדלה, הם רק מעתיקים את מה שהשבטים האלה עשו בידיהם. הידיים משמשות לא רק למתוח ולהאריך את הפין, אלא גם לעסות אותו שוב ושוב. לאחר זמן, תרגילים אלו מובילים להגדלת האורך והרחבת הרוחב. גורם הסיכון נמוך מאוד כאשר משתמשים בידיים על פני מכשירים אחרים. ותרגילי ידיים ידועים כי הם לא רק יעילים, אלא למעשה יעילים יותר מהמכשירים המודרניים.

Leave a Comment